Игнорира ме, да го търся ли?

  • 6 140
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, надявам се да ми помогнете, защото не разбирам какво се случва. Запознах се с едно момче много енергичен, интересен, страстен и открит. Излизахме няколко пъти в непринудени срещи (обяд, работа и тн.) в период от 1-2 седмици, интензивно ми пишеше, звънеше. Говорихме си, че е преживял много, обичал е инстински, но като че ли никога той не се е чувствал обичан. Искал да му е спокойно и в прав текст постоянно ме пробваше и разпитваше какво търся каза ми да не го прецаквам, да бъдем заедно и никой от нас да не прави глупости. Попита ме в прав текст дали имам сериозни намерения към него и дали бих искала да създадем семейство до една година ако всичко е наред. Покани ме на някои места напред във времето. Стигна се и до секс, но бяхме уморени след купон и не знам дали ни е харесало взаимно. До един момент, в който след вечерта със секса отложихме виждане, изтъкна здравословна причина, на другия ден си писахме малко, аз пътувах до близка държава и в един момент спря да ми отговаря, писах 1-2 пъти, звънях, но нищо. Стои си на линия, но ме игнорира. Не искам да звъня и пиша като истеричка защо не ми отговаряш, защото съм на мнение, че ако има желание ще го направи.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 15:35 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 3 782
Спал е с теб и му е минал мерака за сериозни отношения набързо. Класически случай, не се занимавай повече.

# 2
  • Мнения: 16
Спал е с теб и му е минал мерака за сериозни отношения набързо. Класически случай, не се занимавай повече.
Не пропускам тази вероятност, но да говориш такива неща за сериозни отношения и чак деца и след 1 ден да си бивш шута е несериозно Grinning

# 3
  • Мнения: 3 782
Ами сама си направи изводи що за човек е и колко са му били "сериозни" сериозните приказки.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 431
За съжаление, класически случай на чук и бег. Сериозните приказки в началото са част от програмата.

# 5
  • Мнения: X
Леле,мъжете на какви приказки са способни за единия секс... 🙄
Просто си е изиграл добре картите,получил е това,което иска и кой от къде е..
Не се занимавай повече,дори и да те потърси. Ако наистина беше толкова “сериозен”,колкото го издокарва,нямаше да постъпва така несериозно.

# 6
  • Мнения: 2 881
Ужас , кажи му , че си наела хотелска стая , кажи му хотела и стаята и го прати за зелен хайвер , може много да се зарадва , че го каниш ..
Явно му е репертоар ...

# 7
  • Мнения: 1 376
Нещо те е взел за не много умна с тия приказки за семейство. Нещо в държанието ти с мъжете куца явно. Нормално е да преспи с теб и да не те потърси, не е нормално ти да се вайкаш за това. Свиркай си, друг ще дойде. И някой почне ли да ти сваля звезди от началото - бягаш да няма рев после.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 984
Не сте си паснали в секса. Спри да го търсиш, безсмислено е.

# 9
  • София
  • Мнения: 28 469
Не сте си паснали в секса. Спри да го търсиш, безсмислено е.
И аз това си помислих.
Нищо фатално не е станало, не си заслужава вайкането.

# 10
  • Мнения: 1 376
Не сте си паснали в секса. Спри да го търсиш, безсмислено е.
Не е задължително. Някои хора просто не търсят връзка, но има една порода комплексари, на които им харесва да не казват директно намеренията си на разни наивни момичета и изпитват удоволствие от това да тичат след тях.

# 11
  • Мнения: 16

Не сте си паснали в секса. Спри да го търсиш, безсмислено е.
Не е задължително. Някои хора просто не търсят връзка, но има една порода комплексари, на които им харесва да не казват директно намеренията си на разни наивни момичета и изпитват удоволствие от това да тичат след тях.
Откога да спиш с някой определен се счита за най/голямото юостижение в живота. То и аз мога да се похваля, че има много мъже, с които мога да спя. Тия деойни стандарти ме побъркват, щото излиза, че ние не можем да правим секс, когато искаме.

# 12
  • София
  • Мнения: 971
Каква здравословна причина е изтъкнал? Да не е в болница?

# 13
  • Мнения: 16
Каква здравословна причина е изтъкнал? Да не е в болница?
Лек грип, неразположение, на другия ден беше ок и беше тръгнал да излиза с приятели, така че не е това причината, даже може и да е излъгал затова, защото тона на гласа му беше много странен

# 14
  • Мнения: 3 379
Минала история, забрави.
Не бих продължила да търся контакт, приключило е.

Общи условия

Активация на акаунт