За истинските и фалшивите сигнали

  • 7 877
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 220
Тереза, малко съмнителна тая работа твойта Grinning

# 166
  • Мнения: X
Тереза, малко съмнителна тая работа твойта Grinning
Съмнителна за кого ?

# 167
  • Мнения: 19 675
Разбира се, че има ограничения в носенето на бижута. Като знам какви кичове се харесват, представям си да ми се кльопне някоя дама на делова среща с обеци до подмишниците и дрънчаща гривна по масата на всяко взимане или отваряне на папка.

# 168
  • Мнения: 452
Не ровя и не търся под вола теле. Ако се стигне до изневяра, той не е от тия дето могат да крият ... казва си преки куме в очи. Ако не ми вярвате давам го под наем... ще ме разберете

# 169
  • Мнения: X
Не ровя и не търся под вола теле. Ако се стигне до изневяра, той не е от тия дето могат да крият ... казва си преки куме в очи. Ако не ми вярвате давам го под наем... ще ме разберете
Аааааа
Дръж си го !
Те всички изневеряват, но на мен ми трябва който отрича до край !

# 170
  • Мнения: 7 875
Тереза, не можеш да избягаш от женската си интуиция. А тя - почти никога не бърка. Дори да отрича до край, ти ще усещаш кога е истина и кога лъжа. (ако въобще се осмелиш да попиташ) Wink

# 171
  • Мнения: X
Не ровя и не търся под вола теле. Ако се стигне до изневяра, той не е от тия дето могат да крият ... казва си преки куме в очи. Ако не ми вярвате давам го под наем... ще ме разберете
Аааааа
Дръж си го !
Те всички изневеряват, но на мен ми трябва който отрича до край !
Те всички са на принципа "И на калъп да те хванат, отричай!".   Smiley
Освен ако не са хлътнали до ушите по другата и тя не е заявила "Зарязвай жена си, чакам те!".....
Иначе, ще си кютат в къщи до "супата, чорапите и мусаката", ще миткат насам-натам и ще са "Аа, жена, ти си луда, ненормална, аз таквиЗ работи не правя!".  Laughing

# 172
  • Мнения: X
Тереза, не можеш да избягаш от женската си интуиция. А тя - почти никога не бърка. Дори да отрича до край, ти ще усещаш кога е истина и кога лъжа. (ако въобще се осмелиш да попиташ) Wink
Права си. Аз не питам никога. Така че при мен няма нужда от женска интуиция. Тя не е активирана.

# 173
  • Мнения: X
Тереза, не можеш да избягаш от женската си интуиция. А тя - почти никога не бърка. Дори да отрича до край, ти ще усещаш кога е истина и кога лъжа. (ако въобще се осмелиш да попиташ) Wink
Права си. Аз не питам никога. Така че при мен няма нужда от женска интуиция. Тя не е активирана.
А защо си питала за женската гривна в колата му?
Явно все пак е активирана, щом едно женско бижу е породило нуждата да попиташ....

# 174
  • Мнения: X
Тереза, не можеш да избягаш от женската си интуиция. А тя - почти никога не бърка. Дори да отрича до край, ти ще усещаш кога е истина и кога лъжа. (ако въобще се осмелиш да попиташ) Wink
Права си. Аз не питам никога. Така че при мен няма нужда от женска интуиция. Тя не е активирана.
А защо си питала за женската гривна в колата му?
Явно все пак е активирана, щом едно женско бижу е породило нуждата да попиташ....
Защото на мен изобщо не ми е хрумнало, че намерената женска гривна в колата е улика за изневяра.
Затова и въпросът ми беше :" Чия е гривната ?", а не: " Изневеряваш ли ми с жената, на която е тази гривна ?"
Има ли разлика ? Или не ?

# 175
  • Мнения: 19 675
Е, ти смяташ, че жените, които се съмняват, задават директен въпрос: "Ти ми изневеряваш ли?". Това едва ли го правят и най-тъпичките.

# 176
  • Мнения: X
Скрит текст:
Тереза, не можеш да избягаш от женската си интуиция. А тя - почти никога не бърка. Дори да отрича до край, ти ще усещаш кога е истина и кога лъжа. (ако въобще се осмелиш да попиташ) Wink
Права си. Аз не питам никога. Така че при мен няма нужда от женска интуиция. Тя не е активирана.
А защо си питала за женската гривна в колата му?
Явно все пак е активирана, щом едно женско бижу е породило нуждата да попиташ....
Защото на мен изобщо не ми е хрумнало, че намерената женска гривна в колата е улика за изневяра.
Затова и въпросът ми беше :" Чия е гривната ?", а не: " Изневеряваш ли ми с жената, на която е тази гривна ?"
Има ли разлика ? Или не ?
Ако женската ти интуиция беше неактивна, просто щеше да му кажеш "Някоя твоя колежка/приятелка си е забравила гривната тук....!" и да забравиш за това.
Самият факт, че си попитала На кого е?, вече поражда у другия усещането, че си подозрителна.Затова и мъжът ти се е почувствал задължен да намери Вярното обяснение.Което би приспало подозренията ти.
А дали е вярно, май само той знае.

Никоя жена, която подозира изневяра по намерена вещ, няма направо да попита "Абе, ти спиш ли със собственичката на това бижу?"...

# 177
  • Мнения: 1 119
Един път се беше прибрал по-късно. Вдигнах страшен скандал. Знаех, че е свързано с жена. Бях сигурна, че не ми е изневерил, но знаех просто, че има жена. В скандала няколко пъти каза, че съм луда и отрича до последно. В последствие се оказа, че е видял една стара приятелка (омъжена) и са се заговорили. Не е можел да ми каже, за да не ревнувам. Лошото е да те лъжат в очите. Просто знаех предварително. Не знам как. Накрая си призна. 

Винаги хващам всичко. Но и до последно питам. В телефони не ровя. Просто не оставям нещата така.

# 178
  • Мнения: X
Е, ти смяташ, че жените, които се съмняват, задават директен въпрос: "Ти ми изневеряваш ли?". Това едва ли го правят и най-тъпичките.
Да, точно така смятам.....
Защото, макар и някои не директно още с първият въпрос, тикат разговорът в крайна сметка до изкопчването на потвърждение или опровержение за изневяра

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 12:24 от Анонимен

# 179
  • Мнения: 1 463
Тереса, ти хем не си ревнива, поне така върдиш, хем си много пъти крайна в някои отношения. Сега чета, че си добавила нови щрихи в историята "Чужда гривна в колата". Съвсем ми се губиш в превода.
Значи това с гривната може и да е случайност, но много странно е, че мадамата като си е свалила бижуто не си го е сложила в чантата, или е бързала и била заета с друго😜
Не знам дали не се живее много по-спокойно като си затваряш очите.(със сигурност, но в далечен план, ще е ужасно нездравословно). Само, че ще дойде момент, в който няма вече да имаш сили да го играеш широкоскроена. 😉
Сега ми кажи, че съм много ревнива🤭

Общи условия

Активация на акаунт