"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 000
  • 801
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5 478
Аз пък точно сезон 5 не можах да го намеря. Да не би да гледаме различни сайтове?

# 466
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не знам колко е позволено да се пускат линкове тук.
зелка.орг е торент сайтът. Търси се "Под прикритие S05" и излизат всички серии.

# 467
  • Мнения: 1 708
Разберете ме, че аз наистина не искам да знам какво ще се случи. Не съм гледала сериала никога, дори не съм чела статии, форуми и т.н. Изпуснах еуфорията тогава, когато са го излъчвали и дори, когато съм попадала случайно на някой епизод не съм го гледала именно с идеята, че някога ще го направя от начало до край.
Иска ми се да го гледам с трепета, с който сте го следили и вие, очаквайки всеки следващ епизод Simple Smile

# 468
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Impatiens, колкото да е голямо желанието, няма как да се изпита същото, каквото тогава. По време на ваканциите на сериалите в темите обикновено се съставят сценарии, пишат се предположения и т.н., и т.н., което сега е немислимо да се случи. Т.е. трепет може и да има, ама изобщо няма да е същият.
Отделно, че колкото пък да е разбирането от страна на останалите, дистрикции няма как да бъдат наложени и няма как хората съвсем да спрат да пишат. Пък и ако никой не пише в темата, на лято ще е отишла на 20-та страница сигурно, ако не и още по-назад. Дето се казва - "не мо'еш да спреш горЪта да сЪ разлиства''...
Най-доброто "предпазно" средство срещу спойлери е да не се чете, докато не започне излъчването.

# 469
  • Мнения: 1 429
Уважавам мнението на тези,които не искат да знаят какво ще се случи.И да си призная аз не съм от тях.Може би защото съм разсеяна и бързо забравям.Сигурно вече три пъти съм чела в Уикипедия резюметата за всеки сезон , отделно описанието на всеки от героите,ама...не ги запомням и си ми е интересно.

# 470
  • Мнения: 383
Мернах реклама на сериала по нова. Мисля че от 04.01.21 пак ще почват да го излъчват.

Последна редакция: ср, 23 дек 2020, 19:21 от Neznam86

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
М да и аз видях Simple Smile

# 472
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
По коя тв?
На мен ми се видя че е по БНТ 🤔

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
По Нова.

# 474
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
По коя тв?
На мен ми се видя че е по БНТ 🤔

Нова тв. купи през 2019 г. правата за излъчване на 5-те сезона за 600 000 лв.  и докато не ги излъчи Новатв.  са свалени дори на сайта на БНТ епизодите и в ютуб.

# 475
  • Мнения: 7 182
Аз не се сещам предния път Нова всички сезони ли излъчиха? Това сега продължение ли ще е или ще го пускат отначало?

# 476
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Продължение на повторенията - до последния епизод на 3 сезон свършиха  края на февруари  2020 г. - ако не се бъркам вече и сега от 4 януари ще стартират 4 сезон. 

# 477
  • Мнения: 383
Продължение на повторенията - до последния епизод на 3 сезон свършиха  края на февруари  2020 г. - ако не се бъркам вече и сега от 4 януари ще стартират 4 сезон. 
Излъчват сезон 3 отново.

# 478
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, трябваше да стартира четвърти сезон, но и четох преди няколко дни, а и сега гледам - започва отново трети сезон. Странно решение...

# 479
  • София
  • Мнения: 27 138
Мдам, супер. То всичко хубаво приключи с този трети сезон, но лошо няма де. Остава си нашия топ сериал от най-новата ни история. Simple Smile

п.п. всъщност това не е ли началото на 4 сезон?

Общи условия

Активация на акаунт