"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 30 880
  • 801
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 9 471
Която ще да е...не съм я чувала и не ми харесва Simple Smile

Няма лошо в незнанието. Стига да не се демонстрира.

# 166
  • Мнения: 8 837
Смея да твърдя,че мъжете хубавци са доста повече от жените в сериала Sunglasses
Миленита и на мен ми беше странна в началото,някак много са ѝ хлътнали очите и играта ѝ не е на ниво,но когато я чух да пее ми стана симпатична,има някаква харизма.

А Джаро много ми се искаше да е някой хубавец Simple Smile.Билалов не е красавец,но пък е много достоверен,истински Бос на мафията.

# 167
  • Мнения: 5 833
Босове не познавам, ама Билалов леко преиграва.
Като няма с кого от реалността, го сравнявам с Марлон Брандо от "Кръсникът". Ами....

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 15:38 от W

# 168
  • Мнения: 11 558
Идеален ми е на мен Билалов.
От жените Маравиля май най ми допада. Нали така казва, да не бъркам името- жената на Попов.

# 169
  • Мнения: 9 478
Да, Лилия Маравиля. Страхотна е.

Миленита е много готина, естествено всеки има различен вкус и може да не се харесва на някои хора, но в никакъв случай не е грозна жена.

# 170
  • София
  • Мнения: 27 021
И мъжете и жените хващат окото, а и повечето добре играят. С изключение на главния герой и на Мутафчиев. И още много малко.

# 171
  • Мнения: 1 708
Моля ви, не пишете какво се случва в сериала. Предполагам, че на повечето от нас, които гледаме за пръв път не ни е приятно да знаем какво ще се случва занапред.
Инфото по-горе не е от сериала,а от реала.
...

Наясно съм и не смесвам информация от сериала с реалния живот.

Имах предвид тези публикации:

Скрит текст:
За героя на Мутафчиев - "И неговата глава ще хвръкне."
Както и за това, че Чочо Попйорданов "играе полицай и героят му разбира, че Мартин е под прикритие при Джаро."

# 172
  • Мнения: 8 837
Ясно, не сме се разбрали.
В началото на темата изрично помолих да не се пише без скрит текст.
Аз съм го гледала, но смятам че не е коректно към тези, които гледат за пръв път. Явно трябва да се напомня периодично.

# 173
  • София
  • Мнения: 736
Миленита не е актриса, а само певица, доколкото знам, и като такава добре се справя с ролята си. Красива е и страхотно пее, дано има още по-нататък.
Мутафчиев не кефи по дифолт, дразни.
Билалов можеше да мине за нелош мъж, ако не бяха ушите му, все там са ми очите Grinning
А обаче не разбирам защо Попов веднага като разбра за Николов, че е продажникът, не го арестуваха, а му пише бележки? Може би смята, че няма как да го докаже още?

# 174
  • Мнения: 9 471
Миленита не е актриса, а само певица, доколкото знам, и като такава добре се справя с ролята си. Красива е и страхотно пее, дано има още по-нататък.
Мутафчиев не кефи по дифолт, дразни.
Билалов можеше да мине за нелош мъж, ако не бяха ушите му, все там са ми очите Grinning
А обаче не разбирам защо Попов веднага като разбра за Николов, че е продажникът, не го арестуваха, а му пише бележки? Може би смята, че няма как да го докаже още?

Защото трябват неоспорими доказателства. При първото вътрешно разследване Николов натопи младока. Потърпете още 1-2 серии Simple Smile

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Миленита съм я гледала и в "Лора от сутрин до вечер"

# 176
  • Мнения: 13 172
Билалов можеше да мине за нелош мъж, ако не бяха ушите му, все там са ми очите Grinning
В това му е чара.

# 177
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Естествено че няма как да арестуват Николов. Попов има информацията от Мартин. Как да я използва за доказателство, след като за Мартин никой не знае?

# 178
  • Мнения: 8 837
Някой има ли идея днес защо нямаше серия?

# 179
  • Мнения: 152
Някой има ли идея днес защо нямаше серия?
Защото до четвъртък ги дават.

Общи условия

Активация на акаунт