"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 022
  • 801
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
М да...и така свърши епизода. Но мисля, че няма да остави Елица жива, та да видим дали ще я споменат или ще утихне всичко като при Бояна.

Никой не изказа теория откъде подкупното ченге знаеше паролата за сейфа на Попов?

И откога Мартин заобича Зори, та взе да и отговаря на чувствата?

# 421
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Оффф, това със Зори беше мега тъпо. Чак ме е яд, че измислиха сюжет там. Толкова не на място, че чак ми е неудобно да ги гледам.

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Оффф, това със Зори беше мега тъпо. Чак ме е яд, че измислиха сюжет там. Толкова не на място, че чак ми е неудобно да ги гледам.
Мх...ама той уж се дърпаше, па снощи я прегръща.

# 423
  • София
  • Мнения: 27 157
Трети сезон е култов откъм реплики и запомнящи се 'уау' моменти.
Но истината е, че от трети сезон започна потъването надолу. Сценаристите се изчерпаха за 2 сезона и малко. Краят на сезон 3 е пълен с абсурдни неща, които в реалността няма как да станат. И нас зрителите ни взеха за канарчета. Гледайте и последния епизод и ще видите още недоразумения, особено самият финал или айде малко преди това...
Косъма защитен свидетел уж, пък после си го пускат ей така дори без охрана, а той си отива вкъщи да си събира багажа, представяте ли си?! Две абсурдни неща едно след друго. Мартин си се разхожда все едно е на пазар с жена в мола вместо да тича за да спаси косъмчето. Самият Мартин толкова се ядосваше на Зори и все гледаше да се отърве от нея като някаква напаст, сега изведнъж ще разцъфне голяма любов. Да бе да. И върха на тъпотиите е как Григоров знаеше за кода на сейфа в кабинета на Попов. Това е личния кабинет на комисаря и само той трябва да има достъп до него. А и този главен комисар и шеф на Бопаджиите все го крадат, все му водят с малко, все му се измъкват и пр. и пр. Много тъпи ги правят тук полицаите, за да изпъкват престъпниците. Изобщо едно след друго, едно след друго. Ами полудяването на Джаро? Винаги е бил пример за хладнокръвие, а сега се превърна в психопат сериен убиец. И изпаднал наркоман. Трагедия.
То има още много неща, просто тези са най-фрапантните. Ооо, забравих за онзи момент, когато Мартин и големия близнак ги стреляха с калашниците и се видя как ги правят на решето, а после какво? Първо, истерично пищяха в колата (ужасно тъпа сцена), а после дори не накуцваха, само близнака бе с пристегнато рамо или лявата ръка, не помня вече. То направо Чък Норис да бяха стреляли щеше да има повече рани и поражения.
А тази вечер ще е върха на тъпотията. После ще коментираме, така че не искам да издавам сега.

# 424
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Тази вечер ли свършва трети сезон?

# 425
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Да и излизат в пауза до началото на юни.

# 426
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мисля, че не са давали още какво се е случило. Последното, което гледах с нея беше как Джаро я повали на земята и и скъса чорапогащника. Така завърши сцената.
Преди да дадат, че ѝ къса чорапогащника, тя му каза нещо като "Всичките жени, с които спиш ли убиваш?", а той сложи ръка на устата ѝ, все едно хем да я накара да млъкне, хем пък и като да я души. Та... довечера ще разберем, де. Но със сигурност няма да е нещо добро.

Много тъпи ги правят тук полицаите, за да изпъкват престъпниците.
И то изпъкват така, че зрителите тях ги харесват повече.
Днес в "Без прикритие" гледах "10-те най-любими герои", а в следващия брой зрителите ги бяха класирали така: 3. Косъма, 2. Иво, 1. Куката - никакъв интерес към "добрите" Satisfied

# 427
  • Мнения: 1 429


Всъщност това ме кефи в сериала,че не всичко е хепи енд.

То направо май никакъв хепи енд няма.Те бавно и системно си измират героите,чудя се кой ще остане до финала 😁

# 428
  • Мнения: X
За Елица
Скрит текст:
Джаро я уби същата вечер, когато уби и Ася. Трупът на Елица ще бъде открит в чужд гроб под друга самоличност - от моргата ще се усетят и ще направят ексхумация.



За мен четвърти сезон е най-слаб - почти половината сeзон е на турски език с български субтитри. В този сезон участва и малкият Бахаров.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 21:55 от Анонимен

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Начи ужас...

# 430
  • Мнения: 1 429
Аха...ето значи откъде новият главен прокурор е взел идеята за каскета 😁

# 431
  • Мнения: 5 906
Пак ли съм изпуснала нещо?Откъде се появи дъщеря на Джаро? И въобще досега не съм чула да се споменава.

# 432
  • София
  • Мнения: 11 561
Не я бяха давали досега, то и сега не й дадоха лицето. Ния е живяла в чужбина и сега се върна, повече ще разкажат следващия сезон.

# 433
  • Мнения: 11 566
Нищо не си изпуснала, днес се спомена за пръв път дъщерята.
Четвърти сезон и аз почти не го гледах заради новите актьорчета и тоя пуст турски. Нямам против езика, а с тия субтитри...

# 434
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За дъщерята, освен баща ѝ, явно само Андонов знае.

Общи условия

Активация на акаунт