ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 9

  • 38 956
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 13 291
Чок мерси за албумчето, анам бабам! Hug

Евет! Малко разсъждения по снимковия мат'риЯл. Stuck Out Tongue Winking Eye Нито една снимка на БебЕ. Арас в отпуск ли е? Thinking Ще новаторстваме галиба?  Цял болюм без главния герой. Joy
Всички съкрушени. А дали ще има дженазе? Confused



Опечалената вдовица. Тука е като - малко съм бременна. Stuck Out Tongue Winking Eye

И малко жълто. Тези двамата ги видях в едно видео от реала. Ашк?! Heart Eyes /lu4ia /



ЖДНБ! Чаатай бей в Чукур! Тва картини, опери, цитати на латински и бля, бля - в крайна сметка всички влизат в Ямата. Joy



Палячи от Леонкавало! Joy

# 481
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
85. Епизод Трейлър / Тази вечер

# 482
  • Мнения: 13 291
Пръстена на БебЕ. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 483
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Резюме на 85. Епизод

Селим и Джумали ще бъдат ужасени от пакета, който идва от Чаатай. Докато двамата чакат добри новини свързани с Ямач, те ще продължат да предизвикват Чаатай по свои начини. Контрадействията на Чаатай ще оставят не само Кочовалъ, но и целия Чукур в трудна ситуация. Дамла ще трябва да се изправи пред сметки от миналото. Другото име, което ще трябва да разчисти сметките си с миналото, ще бъде Акън. С новината, която идва от Чукур, Караджа решава да премине към действие, но ще намери Азер пред себе си. Докато се очаква какъв ще бъде хода на Вартолу и Махсун, който ще породи въпроси в умовете, развитието на събитията ще доведат до една нова игра в Чукур. Моментите, в които Вартолу и Ямач се изправят един срещу друг, ще се очакват с любопитство.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 20:16 от Sinan Mustafov_397437

# 484
  • Мнения: 13 291
Далма в какъв кабинет е снимана?

Момиченцето си има холдинг, джанъм. Money Сценаристите май си спомниха. Joy

С какъв рейтинг беше?

Sans changement!

Кой изгоря на финала при експлозията в джипката?

Предполагаме - Зия. Thinking

Скрит текст:
Резюме на 85. Епизод

Селим и Джумали ще бъдат ужасени от пакета, който идва от Чаатай. Докато двамата чакат добри новини свързани с Ямач, те ще продължат да предизвикват Чаатай по свои начини. Контрадействията на Чаатай ще оставят не само Кочовалъ, но и целия Чукур в трудна ситуация. Дамла ще трябва да се изправи пред сметки от миналото. Другото име, което ще трябва да разчисти сметките си с миналото, ще бъде Акън. С новината, която идва от Чукур, Караджа решава да премине към действие, ще намери Азер пред себе си. Докато се очаква какъв ще бъде хода на Вартолу и Махсун, който ще породи въпроси в умовете, развитието на събитията ще доведат до една нова игра в Чукур.
Моментите, в които Вартолу и Ямач се изправят един срещу друг, ще се очакват с любопитство.

Не са съвсем луди. Joy Все пак ще си имаме главния в болюма.
Този сблъсък от кога го чакаме!

# 485
# 486
# 487
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Ах, Селфие ... и всички останали!
Няма да скрия задоволството си от това, че споделяме обща чукур лудост.

Това в скрития текст е само за манИЯци Joy
Скрит текст:
Имам една хрумка - това лято да поднося тишърка /бяла/ с логото на Чукур. Къде да намеря?!

# 488
  • Мнения: 13 291
Аз лятото на I-ви или II-ри сезон не помня видях един мангал барнат с такава, но бях толкова шашардъ, че го испуснах да питам от къде е. Joy

Тази е яка!

# 489
  • Хасково
  • Мнения: 990
Ама и шегаджия е Неджип.

# 490
# 491
  • Мнения: 369
Много благодаря за снимките и превода!
Нали Ямач не е умрял наистина? Според мен Махсун,пак го е спасил и е изценирал смъртта му!🤔

# 492
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Много благодаря за снимките и превода!
Нали Ямач не е умрял наистина? Според мен Махсун,пак го е спасил и е изценирал смъртта му!🤔

Не е умрял, на края на фрага Вартолу е при Ямач.

# 493
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Това в скрития текст е само за манИЯци Joy
Скрит текст:
Имам една хрумка - това лято да поднося тишърка /бяла/ с логото на Чукур. Къде да намеря?!

Ами купи си тениска, избери си снимка или само логото, и отиди в някое фото/рекламна агенция/ателие да ти я отпечатат.


Това ми прилича малко на първи сезон, когато Ямач държеше Варто в накакъв склад/мазе. Сега Вартолу дали не си връща? Thinking

# 494

Общи условия

Активация на акаунт