Генетични и имунологични проблеми - 16

  • 36 849
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 190
Защото миналия път преди трансфера пих агапурин 1 месец и успях да ги сваля под необходимата граница, а сега съм пила само 6 дена, просто докторът ми напомни тогава, а изобщо не съм се сетила сама, че бих могла да пия. Не стъпвам при имунолозите, защото съм дала над 500 лева при предишен опит, които сега нямам. Само финансира се. Но сега се тормозя какво би станало, ако пак са ми високи клетките, затова попитах. Финансова е причината да не направя нищо преди трансфер, просто не останаха пари.
[/i]

# 346
  • Мнения: X
Пак не разбрах защо След трансфер искате да пуснете Нк клетки и тогава да ги изследвате ? Направете го преди трансфер .

# 347
  • Мнения: 190
Ами да, извинявам се, не обяснявам подробно. Ако всичко е наред с Е., трансферът ще бъде тази събота. Не съм от София, на 300 км, работя, това и гореспоменатите неща ми пречат да пусна утре да речем изследването.
Мисълта ми беше, ако същия ден на трансфера и преди самата манипулация пусна нк клетки и резултатите излез ат след два дни, тоест два дни след трансфера, дали ще може да се направи нещо, ако има завишени?
Сложен стана въпроса ми, но.., утре все пак ще попитам и имунолозите същото.
И да видя какво ще ми кажат, дали има смисъл или не.
quote author=Bochinka

link=topic=1160626.msg40140448#msg40140448 date=1581002515]
Пак не разбрах защо След трансфер искате да пуснете Нк клетки и тогава да ги изследвате ? Направете го преди трансфер .
[/quote]

# 348
  • Мнения: X
еми ще си направите вливка интралипид

# 349
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Не на всякъде изписват интралипид за завишени НК клетки, и зависи кое и колкл точно са завишени за определяне на веществото, което ще се влива.
Аз бих ги пуснала когато имам възможност, дори и да разбера резултата след трансфера пак има възможност да се действа.

# 350
  • Мнения: X
Да си пусне сама Нк клетки ок ама сама да си назначава какво и колко да влива е неразумно при всички положения .

# 351
  • София
  • Мнения: 121
Момичета, аз пак изгубих бебето, този път в 10-та седмица. В понеделник ме приемат за абразио. Предложиха ми да дам абортивен материал за изследване. Някоя от вас правила ли го е и дали има смисъл? Каква е цената на изследването?

# 352
  • Мнения: X
Два пъти съм правила в Геник около 400 лв е цената . Най добре го направи

# 353
  • Мнения: 816
Момичета, аз пак изгубих бебето, този път в 10-та седмица. В понеделник ме приемат за абразио. Предложиха ми да дам абортивен материал за изследване. Някоя от вас правила ли го е и дали има смисъл? Каква е цената на изследването?
При мен беше спрял развитие ембриона около 7-8 седмица . Изследвах го и се оказа тризомия .  Щеше да е в графа , така се е случило ... Според мен е добре да знаете.

# 354
  • Мнения: X
Андреа дали имаш тромбофилия ?

# 355
  • София
  • Мнения: 121
Bochinka, имам тромбофилия, завишени НК клетки и Хашимото. Този път провеждах терапия и за трите.

# 356
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, аз пак изгубих бебето, този път в 10-та седмица. В понеделник ме приемат за абразио. Предложиха ми да дам абортивен материал за изследване. Някоя от вас правила ли го е и дали има смисъл? Каква е цената на изследването?
При мен беше спрял развитие ембриона около 7-8 седмица . Изследвах го и се оказа тризомия .  Щеше да е в графа , така се е случило ... Според мен е добре да знаете.
Точно тризомиите са в графа “така се е случило”

# 357
  • Мнения: X
Андреа значиинай добре е да пуснеш Генетични на абортивния защото наистина може «Така да се е случило » 
но е най добре да го има а не да се гадае

# 358
  • София
  • Мнения: 7 482
При пускане на генетично изследване на ембриона се поинтересувай кои хромозоми изследват. Защото масово се изследват 5-6 хромозоми, а е напълно възможно проблемът да е в някоя от неизследваните.

# 359
  • Мнения: X
аз лично и двата пъти в геника пускам максималния панел ( това пак не са абсолютно всички ) но най най най възможните нали

Общи условия

Активация на акаунт