Генетични и имунологични проблеми - 16

  • 36 862
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 471
Колито , влей си ги според мен. Соев протеин, поне да си сигурна. За справка, ноемрви имах неуспешно ин витро, даже те помня от темата, горе долу по сходно време бяхме. После ходих при доцента, излязоха повишени НК клетки и инхибиращи ембриотоксини. Вливах октагам. Същия месец зсбременях. Чакам сега и се моля да се развие. Не сме видели още пулс и ембрион. Моля се да видв. Но, нямам бременност до този момент
 Правих и дилатация на цервикалния канал, според моя АГ е от това. Но има нещо верно в НК клетките. В 4та седмица вливах и соевия протеин, пак забравих как се казва. Единствено, гледай да е в колкото се може по-малка болница, Малинов, там май само бременни и искащи да бъдат такива има. Успех.

# 466
  • София
  • Мнения: 10 642
В интернет като цяло информация всякаква . Аз ви казвам лични думи на Доцента . След като го питах изрично дали имат отношение за Моментното състояние на именитета ми . Отговора е НЕ няма. Така че това че В момента човек е леко болен няма отношение към Нк клетните .
Напротив, имунологията СЕ променя от възпалителни заболявания.
(доцент, не е име)

# 467
  • Мнения: X
Ох пак се почва това с Доцент не е име Simple Smile Няма да се мешам в кашата .

# 468
  • София
  • Мнения: 10 642
Ами да, не е име и се пише с малка буква. Не е и толкова велик, че титлата му да се пише с главна буква.

# 469
  • Мнения: 703
Аз не мога да разбера дали може да се качат толкова при вирусно заболяване.
Всички си пишат в % завишените клетки.При мен 8% са над границата или се смята по друг начин?

# 470
  • Мнения: X
Надин айде вече да спреш с твоето недоверие към Доцент Русев . Не сме се събрали да ти слушаме омразата към него .
Да обесня за вирусните заболявания и за Нк клетките
НК клетки или Натурални Килъри . Са клетки които са създадени в нашия организм за да се болят с тумори , възпаления и вирусни инфекции . Когато в нашия организм попадне нещо като тумор или вирусна инфекция , нк клетките мигрират от всички места на място което се е разболяло , Даречем дробовете ни . И нападат разбрлелите се клетки опитвайки се да се излекуват . НК клетките в Матката и НК клетките в кръвта също са различни . Има и изследвания за Нк клетки в матката ( Не знам в бГ дали има ) Но се прави обичайно за ендометриози и такива работи . Тъй като Ембриона е чуждо тяло НК клетките нападат чуждото тяло и се опитват да го махнат . Много малко са тия хора които нямат никакви Нк клетки , И за жалост обичайно това е много кофти за тях . НК клетките са супер важни за нашия организм . Но при бременност когато са в повече ни пречат . Когато жените имат тромбофилия обичайно имат и по голямо кличество НК клетки . Надявам се е ясно . Отидете и се консултирайте с Имунолог .
А и искам да вметна че В изслеването не се гледат само Нк клетките а и Т клетките , а в случая са в норма . Т клетките имат отношение пряко за заболяване и моментно състояние Simple Smile Успех на всички

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 23:01 от Анонимен

# 471
  • София
  • Мнения: 10 642
Надин айде вече да спреш с твоето недоверие към Доцент Русев . Не сме се събрали да ти слушаме омразата към него .
Да обесня за вирусните заболявания и за Нк клетките
НК клетки или Натурални Килъри . Са клетки които са създадени в нашия организм за да се болят с тумори , възпаления и вирусни инфекции . Когато в нашия организм попадне нещо като тумор или вирусна инфекция , нк клетките мигрират от всички места на място което се е разболяло , Даречем дробовете ни . И нападат разбрлелите се клетки опитвайки се да се излекуват . НК клетките в Матката и НК клетките в кръвта също са различни . Има и изследвания за Нк клетки в матката ( Не знам в бГ дали има ) Но се прави обичайно за ендометриози и такива работи . Тъй като Ембриона е чуждо тяло НК клетките нападат чуждото тяло и се опитват да го махнат . Много малко са тия хора които нямат никакви Нк клетки , И за жалост обичайно това е много кофти за тях . НК клетките са супер важни за нашия организм . Но при бременност когато са в повече ни пречат . Когато жените имат тромбофилия обичайно имат и по голямо кличество НК клетки . Надявам се е ясно . Отидете и се консултирайте с Имунолог .
А и искам да вметна че В изслеването не се гледат само Нк клетките а и Т клетките , а в случая са в норма . Т клетките имат отношение пряко за заболяване и моментно състояние Simple Smile Успех на всички

Няма как да спра да опровергавам неверви твърдения!
Пишеш това (болднатото) и продължаваш да твърдиш, че НК клетките не се повлияват от заболявания...
НК клетките са вид левкоцити и те се “произвеждат” през целият ни живот, когато има нужда организма произвежда повече.

(И пак ще кажа, титлите се пишат с малки букви)

# 472
  • Мнения: X
Акде спри се вече с твойте титли . Има различни модели на НК клетни в случая това Уравнение ( Което виждате в изледването на дамата ) Се отнася имено за забременяването и  токсично . И тя да си реши дали ще иде пи Доцента или доцента . Или при някой друг .

# 473
  • София
  • Мнения: 10 642
Различни модели... 🤣 това не са дрехи или коли.
До преди 2 месеца нищо не ти беше ясно, сега стана голям специалист...
И както казах, ще се спра, като спрат да се пишат глупости.

# 474
  • Мнения: X
кое за НК клетките не ми е било ясно ? когато съм пускала не ми е било . След като ми е било обеснено от Имунолог ми е станало ясно . След като тука се повдигна въпрос проучих още в Руски сайтове не само двата форума на БГ език . А ти не се спираш просто с твоята неновист към доцента . Смири се че тука хората ходят при двама трима специалисти . И като не ти израз Доцент Русев просто се махни от тази тема за да не те дразниме толкова много . То той човека доцент е станал щото Теменужка ебати . Не ставай смешна .

# 475
  • София
  • Мнения: 10 642
Цитат
кое за НК клетките не ми е било ясно ? когато съм пускала не ми е било

Последно?
Ненавист имам само към глупости!
Не си ти човека, който ще ми каже какво да правя!

# 476
  • Мнения: 471
А като се влеят октагам и интралипид се приспиват НК клетките, нали? Това дали означава, че при вируси организмът няма да се справи добре? В 6та седмица съм и така треперя да се развие ембрион. С тази психоза май скоро ще спра и новини да гледам и фейсбук да чета... И живот и здраве, в 8-9та седмица пак трябва да вливам.... Направо се чудя какво да правя...

# 477
  • Мнения: 343
Аз се включвам по повод глупостите които се пишат. Първо при настинка,спонтанен аборт и тн. се изчаква ЗАДЪЛЖИТЕЛНО поне месец преди да се пускат имунологични изследвания,защото именно те се променят при промяна на състоянието на организма. Другата глупост която прочетох че жена с вродена тромбофилия задължително имала и високи НК клетки,това са пълни глупости. Аз имам вродена тромбофилия фактор V лайден,а имунологията ми е в норма. Спрете да пишете глупости,доцента имам чувството че за да изкара пари от вас какво ли не ви казва. Не се променяли при настинка ха ха,давайте си парите-ваши са си. Хубав ден.

# 478
  • Мнения: 703
Дали гинеколог може да ми назначи терапия за тези НК клетки.
Звънях за Конова но няма чадове нито в Бургас нито в Пловдив за този и следващия месец.Някой други към който мога да се обърна(по възможност да не е София).

# 479
  • София
  • Мнения: 7 482
Освен Конова, Русев и имунолозите в Надежда, не знам да има други. Най-добре да си запишеш час и да изчакаш.

Общи условия

Активация на акаунт