Генетични и имунологични проблеми - 16

  • 36 859
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 176
Аз съм след пункция и неделя живот и здраве да имаме ембриончета, ще правим трансфер. Др. Калчев беше категоричен при мен, че сега не трябва да се правят вливки.

# 541
  • Мнения: X
И на мен това ми каза днес но какво правим с невъзможните прегледи не знам Sad

# 542
  • Мнения: X
Момичета, влизам да всея малко смут. Правих изследване на НК клетки в Малинов и излязоха завишени, с препоръки за вливане интралипид. Отказах вливките, предвид ситуацията.
Да де, ама два дни по-късно пуснах и на друго място имунологични и днес ми излязоха резултатите - всичко е в норма.

Така де, просто се позачудих.

Бъдете здрави!!

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 17:49 от Анонимен

# 543
  • Мнения: X
доста интересно обаче . Кой лъже сега .

# 544
  • Мнения: X
Не мога да кажа за лъжене или нещо толкова крайно, но съм озадачена. Може да има значение моментното състояние на организма или да има друга разумна причина, за която аз в момента не се сещам.

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 17:51 от Анонимен

# 545
  • Мнения: 471
Между другото, в Болница Лозенец, в която отидох първо още в началото ми пуснаха НК клетки и излязоха в норма. В Малинов бяха завишени, но аз там ги пуснах след неуспешно ин витро. Калчев  коментира, че след стимулацията било нормално да се завишат. Тези завишените в Малинов бяха ембрионалните. Аз също се чудех дали това не е повод някой да забогатява. Знам повечето лекари как изписват определени лекарства, от които имат процент. Но пък може и това да не е вярно.

# 546
  • Мнения: 574
Момичета,кой ви предписва имуноглобулина ;AG в инвитро клиниката ,следящия ви  AG или имунолог ?

# 547
  • Мнения: 188
Аз правих втора вливка Интралипид миналата седмица в Ню Лайф. И на мен ми обясниха, че засилва имунната система. Остава ми да направя още една последна вливка в 9та седмица. Терапията ми е изписана от доц. Русев.

# 548
  • Мнения: X
Как ще засилва имунната система като тя е насочена да намали Нк клетките . И действа точно обратното . Отслабва имунната система за да може да се приеме плода не като чуждо тяло .

# 549
  • Мнения: 990


Позволих си да копирам от Nandin, за което се извинявам, но от тук става ясно понижава ли или не имунната система.

# 550
  • Мнения: 469
И аз го прочетох онзи ден това и съм мн объркана вече. Защо тогава ти го вливат за "корекция" на НК клетки? Двете неща се бият, може ли някой да обясни, който е в час.



Позволих си да копирам от Nandin, за което се извинявам, но от тук става ясно понижава ли или не имунната система.

# 551
  • Мнения: X
Добре да не виждате ли разлика между най малкото лекарствения препарат ? Октагам и Интралипид

# 552
  • София
  • Мнения: 10 642
Ами така, двете нямат общо. Аспи теста показва дали дадена доза върши работа, не показва дали имате нужда от това лекарство!!!

Когато нямаш нужда от нещо, как така дозата, която приемаш не върши работа, наистина не разбирам? Все едно да не съм гладна, въпреки това да ям и да не ми стига храната? Не мога да си го обясня. Ако не те затруднявам, бих се радвала да разясниш, защото като бях на прегледа при нея, зациклих, особено след думите, които ми каза "Не съм очаквала да се виждам с толкова бременни. Друга ми е специалността!" 🤷🏻♀😑

Има хора, които са резистетни към Аспирин. Това обаче не е свързано с това дали имат нужда от него или не. Аспирин се пие и профилактично  и от не бременни, и от мъже, и от хора без мутации. И не, не е същото като примера с храната, който даваш.

Моят пост беше за Октагам (и другите припарати с имуноглобулини). Интралипида е съвсем различен препарат.

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 13:59 от Nandin

# 553
  • Мнения: 36
Момичета с високо ФСХ съм, какво пихте или направихте за да се понижи малко?

# 554
  • Мнения: 1 694
Момичета с високо ФСХ съм, какво пихте или направихте за да се понижи малко?
В Турция ми беше изписан циклопрогинова за сваляне на фсх, но се назначава от лекар.

Общи условия

Активация на акаунт