Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 дек. 2019, 19:54 ч.

Странно зацапване

• 623
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте, не съм точно сигурна дали тук трябв да публикувам темата, но ще рисквам.
От няколко месеца правим опити за бебе, но през последните два месеца около 5 дни след овулацията имам жълтеникаво-кафяво зацапване. Дали може да има нещо общо с опитите?

# 1
Посетете лекар. Цветът не е от "допустимите". Може да сте хванала нещо от опитите, не знам за друг начин, по който може да се свърже.

# 2
Посетете лекар. Цветът не е от "допустимите". Може да сте хванала нещо от опитите, не знам за друг начин, по който може да се свърже.
Да, но ние никога не сме го правили с предпазни средства, просто се пазехме и бяхме внимателни.🙄

# 3
Може и от друго да е. Просто пита дали може да е свързано и реших да го спомена.
Иначе наистина отидете на лекар и ще разберете от какво е. Ако забременеете може да се окаже голям проблем. По-добре сега един преглед и после спокойствие, отколкото да пиеш антибиотици в начална бременност.
Питай и мъжът ти какво да пие, ако се налага.

# 4
Здравейте!и аз съм 6 ден след овулация и имам кафеникаво зацапване. От какво може, да е? А гърдите ме болят от първия ден след О. До колкото знам, бплките в гърдите се появяват при нарастването на нивата ма прогестерона. Ако кървенето е в сшедствие на нисък прогестерон, то защо от деня на зацапването, болката в гърдите се овеличи? Нещо се обърках...не разбирам.

# 5
Пика на прогестетона трябва да е 7 дни след доказана овулация. На този етап не смятам, че е възможно зацапването да е заради нисък прогестерон- търсете друга причина.

# 6
Като авторка на темата,  съветвам да стане ясно дали наистина е зацапване или внушение. Дадох си сметка, че 90 процента от нещата, които смятах за странни или вид симптоми са били плод на внушение.

# 7
Определено не е внушение.Вече цял ден го имам. Имах и болки и си помислих че ще ми дойде цикала с 8 дни по-рано, но те почти изчезнаха. Какви симптоми да търся, на бременност ли? Няма шанс. 8 години сме заедно и не се пазим и не се получи, та това би било последната мисъл която ще мине през главата ми.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 21:42 от laura_dv

# 8
Щом имате зацапване е добре да ви види доктор, може да имате някаква бактерия или проблем, който трябва да се реши преди евентуална бременност! Успех! 🍀

# 9
Здравейте, последната ми менструация беше на 21.02.20г с доказана  овулация на 06.03 чрез тестове(правим опити за бебче от 10 месеца), на 12.03 имах пронизващи болки ниско долу в корема и кафеникаво зацапване няколко капки, в следващите 3 дни зацапването продължи но стана розово. цикъла ми е редовен на 29дни. На някой случвало ли му се е нещо подобно моля за мнение от какво може да е
П. П на 28.02 бях на гинеколог и всичко беше ок резултата от цитонамазката също беше ок

# 10
  • София
Овулация не може да се докаже с тестове. Те само показвах пика на ЛХ, но не гарантират, че фоликула ще се спука.
Ако имаш съмнения за бременност си направи тест след закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт