Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 385
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 115
Какво е мнението ви за бижутата от Бокача? В момента имат коледно намаление доста примамливо...

# 91
  • Сливен
  • Мнения: 4 044
търся качествен мъжки чадър сгъваем до 50лв,ще съм благодарна за насоки за онлайн магазин.

# 92
  • София
  • Мнения: 9 457
Какво е мнението ви за бижутата от Бокача? В момента имат коледно намаление доста примамливо...
Те винаги имат примамливи намаления..
Аз лично, когато пазарувах на място от бившият им магазин в Дървеница бях много доволна. От онлайн магазина поръчах с намалението им за 14.02.и останах зашеметена от разликите между снимки и реалност!
Върнах всичко обратно. Иначе с рекламацията ми се отнесоха изключително коректно и професионално. Та, уважавам ги, но бих пазарувала при тях само на място.

В тази връзка да похваля Ел Градо. Закупих си сребърни обици вчера от тях намалени на 40% от магазина им на ул. Аксаков.

# 93
  • Мнения: 169
Здравейте! Някой знае ли (спомня ли си от предни години) кога започва намалението на зимната колекция в магазини Peek and Cloppenburg? Благодаря предварително!

# 94
  • Мнения: 1 284
Здравейте,
Решила съм да подаря на майка ми за нова година практичен подарък- електронен апарат за кръвно налягане.
Дали сте виждали някъде намаление, нямам претенции към марката.

# 95
  • Мнения: 1 311
Здравейте,
Решила съм да подаря на майка ми за нова година практичен подарък- електронен апарат за кръвно налягане.
Дали сте виждали някъде намаление, нямам претенции към марката.
Дано не ме разбереш погрешно, но марката е важна, защото иначе просто ще имаш данни, които може да не са верни.
Препоръчвам omron.

# 96
  • Мнения: 1 284
Да, моя апарат е такъв и съм доволна, М3 комфорт е, но и за Сендо съм чула добри отзиви, тъй че ще бъде който намеря на намаление.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 070
И ние ползваме Omron. За мен това е най-добрата марка за апарати за кръвно Simple Smile

# 98
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Аз съм с Microlife и съм доволна. Майка ми пък използва от години един модел на Sanitas купен от Lidl, дори говори на български и за тази цена е повече от перфектен, измерва точно.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 545
+1 за Microlife. Майка ми е със Sendo, няколко пъти й го взимаха за поправка, но иначе беше доволна.
В Емага има 15-40% на всякакви апарати за кръвно в момента.

# 100
  • Мнения: 2 821
И ние сме от доста години с апарат за кръвно от Лидъл и сме доволни. Същият е сверяван при джипито и е точен. Не знам обаче дали в момента имат, защото не са в постоянния асортимент. Не е точно по темата "намаления", но цената му не е висока и без намаление, затова си позволих да го напиша.

# 101
  • Мнения: 2 737
Искам да купя гифт карта за подарък от Зара. Има ли минимална стойност?

# 102
  • София
  • Мнения: 4 438
40 лв. е минималната сума на карта за подарък от Зара.

# 103
  • Мнения: 1 380
Здравейте
И аз имам едно въпросче
Гледам Бенетон имат 30% в момента ... кога стават повече , някой има ли идея?!

# 104
  • Мнения: 271
Здравейте, някой има ли наблюдения дали намаленията след Коледа в Зара се отнасят и за обувките от естествена кожа? Харесала съм си един чифт и се чудя дали да ги взема сега, или има шанс да ги намалят тогава.

Общи условия

Активация на акаунт