Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 438
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 975
Ами, аз мисля, че явуари може още неща да изкарат, то вече е януари 😄, но възможно е. И само на мен ли ми се струва, че от сезон на сезон, намалението в Зара става по-мизерно

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 4 013
Ами, аз мисля, че явуари може още неща да изкарат, то вече е януари 😄, но възможно е. И само на мен ли ми се струва, че от сезон на сезон, намалението в Зара става по-мизерно

Не е само в Зара, както писах вчера - в Orsay и Reserved е същото.

# 227
  • Мнения: 243
От днес Комсед бяха обявили -33 процента, но както винаги е подигравка. Спряха почти всичко под 30лв. са се поръчва онлайн. А вчера можеше. Част от цените пък са завишени

# 228
  • Мнения: 2 583
Ох, аз много се чудя на намалението на Комсед, трябва да купя едно столче за кола, но сега след празниците точно до този разход ми е, и се чудя и мая дали ще има скоро подобно намаление, или да го грабвам докато не е свършило.

А за останалите магазини, намаленията им са повече от подигравателни последните една две години, специално тениските заглеждам понеже купувам в промишлени количества, досега ги взимах на 4-5лв. най-много, е тази година под 9-10 не паднаха. Около пролетните намаления от ХМ взех едно яке за 25лв., две седмици по-късно на  "финални разпродажби" якето вече струваше 49,90лв. Joy Joy

# 229
  • Мнения: 15 356
Направо се изумих ,не съм обръщала голямо внимание,но от HM  не съм очаквала такива магарии за които пишете тук,все пак не са сергия на пазара,ама на..
Аз две години все от януарските намаления си купувам палта,по 30 лв бяха и двете,а ноември като съм гледала бяха по стотина.
Там ме дразни като наблъскат 100 годишни парцали по намаленията,става като втора употреба.

# 230
  • Мнения: 975
Двата стола за кола съм ги поръчвала от Англия. Единият беше cybex с изофикс, тук се продаваше за 500 лв. Поръчах го в комплект с количка с два коша на Мамас и Папас от техният сайт, излезе около 900 лв. Водеше се 6в1 количката. Тук само с летен кош беше 927 лв. Вторият стол от мадъркеър, пак с изофикс. За жалост мадъркеър фалираха.

# 231
  • Мнения: 686
Има ли някакви намаления на Юриаж или Мустела

# 232
  • Мнения: 8 759
Тези козметики следя в Аптеката sanita.bg , ако искаш погледни там или ги следи .
За мен има доста изгодни неща/

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Относно намаленията в Кауфланд, помня преди години като попаднах на едно такова на ученически стоки.Беше страхотно преживяване-комплекти 18 цвята флумастери на BIC за 0,29 лв, скицници на Faber Castell за 0,19 лв, пластични линии за 0,09 лв, зелена дъска на стойка за рисуване с тебешири за 1,50 и т.н. Беше преди 5 год, но заредих ученически пособия, та доскоро имахме още от флумастерите.

# 234
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Тези намаления в Кауфланд има ли ги още? Толкова ми е далеч като местоположение, че го посещавам веднъж годишно.

# 235
  • Мнения: 783
Днес ходих все още имаше коледни нещица по 1.99 но си бяха скъпи на фона на кутийте с играчки за по 1.30 имаше коледна опаковачна хартия по 0.20 но нещо не ме изкефиха шарките и нищо коледно не взех , само за Бебчо една хавлия тип прилеп за 5.99

# 236
  • Мнения: 163
Аз от Кауфланд днес си взех коледни играчки за елха. Под формата на камбанки имаше и червени и сребристи в опаковка 12броя - 0,60ст.
Имаше и доста неща по 1,99, но не ме грабнаха.

# 237
  • Мнения: 13 929
Има ли нечупливи?

# 238
  • Мнения: 27 500
Има и нечупливи играчки, да. Вече зависи в отделните филиали какво е останало. Аз предпочитам именно пластмасовите играчки, най-много да се вдлъбнат при по-силен натиск (примерно от детски ръчички). Grinning

# 239
  • Мнения: 3 922
Някъде скоро дали ще има намаление на техника?

Общи условия

Активация на акаунт