Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 436
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 9 920
tommy hilfiger  - 40%

# 241
  • Мнения: 163
В Кауфланд-а до нас имаше малко неща и бяха главно дървени или пластмасови. Simple Smile

А да попитам около Великденските празници някой забелязал ли е такъв тип намаление в Кауфланд на тематичните аксесоари, които пускат за празника? Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 14:27 от AnMary

# 242
  • Мнения: 27 497
Намаляват, да, но трябва да се задържат артикулите по-дълго. И не е точно като с коледните артикули, поне в нашия филиал- в смисъл, повечето неща за декорация на смешни цени са единични бройки. Но ако останат лакомства също ги намаляват.

# 243
  • Мнения: 795
Здравйете, следя разни стоки на Stradivarius дали няма д паднят ащу слуд първоначалните намаления. Днес не мога да намеря много неща, търся по линкове, които съм запаметила и излиза, че няма такава стръница. Дали са изчерпани или  като ги пускат на още по-ниски цени, защото остават малко бройки не ги поддържат в сайта?

# 244
  • Мнения: 2 741
Момичета, я Бершка започнаха ли вече намаленията?

# 245
  • Мнения: 5 249
Момичета, я Бершка започнаха ли вече намаленията?
Да

# 246
  • Мнения: 5 386
Cropp младежко облекло и обувки - парка памук - от 129,90 на 89,90, а сега вече на 44,90лв. намаление, суитчъри 9,90 лв., има тънки капитонирани якета на 30 лв. и т.н.

# 247
  • Мнения: 171

Доставят ли до България?

# 248
  • Мнения: 47 981
Къде има магазини на кроп?

# 249
  • София
  • Мнения: 1 078
Къде има магазини на кроп?
Парадайс център

# 250
  • Мнения: 1 855

 И в Сердика

# 251
  • Мнения: 243
Здравейте, някой забелзал ли е в някой мол хубави намаление на бебешки дрешки в НМ?
На втори бяхме в Парадайз и нямаше почти нищо останало. Летни дрехи и шапки. Чудя се къде ще е по-заредено, за да отида. Не съм от София и като дойдем други ден, не ми се обикаля в няколко мола.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Здравейте, някой забелзал ли е в някой мол хубави намаление на бебешки дрешки в НМ?
На втори бяхме в Парадайз и нямаше почти нищо останало. Летни дрехи и шапки. Чудя се къде ще е по-заредено, за да отида. Не съм от София и като дойдем други ден, не ми се обикаля в няколко мола.
Поръчайте онлайн. Има намаление до 60 % и ще ви спести разкарването.
В реалните магазини намалението започна по-рано и наличностите по различните магазини варират.

# 253
  • Мнения: 948
Намаление на слънчеви очила да сте срещали?

# 254
  • Мнения: 463
В мол Пловдив в Sportina и в Lee Cooper имаше хубави  намаления на якета и пуловери.

Общи условия

Активация на акаунт