Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 326
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 247
Това получих на пощата си (може и да го знаете вече) за Deichmann
Скрит текст:
Сезонната разпродажба е в разгара си!
Избери сега два намалени артикула и ще получиш допълнителна отстъпка от 50% за втория.
Артикулът с по-ниска цена ще бъде намален.
 

 
*Акцията важи за всички намалени
обувки и чанти до 02.02.20 или до изчерпване
на наличностите, онлайн и в магазините
на Deichmann в страната. Акцията не важи за еднакви артикули с различна номерация.

# 286
  • Мнения: 787
Здравейте, мернах тенджери в кауфланд май тяхна марка KLC с алумниево покритие за 21и нещо намалени с 56% от 49лв. Дали е реално намалението и някой ползвал ли е,  за да даде мнение за качеството?

И одеала на dillios имаше. Сториха ми се плътни но бяха 20 и нещо, сигнализирайте, ако ги намалят.

# 287
  • Мнения: 20 090
Долче, твоята е по-напайетена, моята е по-рядка😸

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 09:53 от Lemy

# 288
  • Мнения: 2 110
Има ли някакъв код с отстъпка за Теранова?

# 289
  • Мнения: 402
Започнаха ли намаленията в  магазин New York?

# 290
  • Мнения: 20 090
Има ли някакъв код с отстъпка за Теранова?
Като се регистрираш в сайта, ти дава 20% отстъпка при първа поръчка. Но като сложиш доставката и сумата става същата, горе долу. Пак зависи и какво ще поръчваш.
Момичето на касата ми каза, че вече имали нови правила относно картите, получаваш точки само при пазаруване на ненамалени неща.

# 291
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
И одеала на dillios имаше. Сториха ми се плътни но бяха 20 и нещо, сигнализирайте, ако ги намалят.
Ами те на тази цена са си намалени. Миналата година ги имаше в много други магазини и покрай черен петък купувах за подарък и бяха около 20 и няколко лева. Тази година пак на черен петък търсих, но бяха изчерпани в магазините, но пък в сайта на производителя намерих в черен цвят с голямо намаление - 11,70лв., което намаление го има и в момента - https://dilios.bg/odeyalo-kashmir-softness-taupe-58199/. Доставката е 6 лв.

# 292
  • Мнения: 754
Искрено се надявам да са към края на месвца началото на другия , да може да тодя и да отида че вече ММ мрънка когато става дума за пътуване  Grinning

Започнаха ли намаленията в  магазин New York?

# 293
  • Мнения: 20 090
По спомени от миналата година, началото на февруари почти нищо не беше останало от намаленията, май.

# 294
  • Мнения: 754
Аз не се сещам началото или средата ходихме и си взех зимното яле за 19.99 имаше само s и м размери но s ми беше идеално

По спомени от миналата година, началото на февруари почти нищо не беше останало от намаленията, май.

# 295
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
И аз помня нещо такова, а сякаш предни години се проточваха намаленията и бях по-дълги, не само в New Yorker.

# 296
  • Мнения: 20 090
Да, бързо бързо ги претупаха истинските намаления. То и сега лятото май беше така.

# 297
  • Мнения: 754
Хубави ли са , дали няма да станат на "папулки"
[/quote]
Ами те на тази цена са си намалени. Миналата година ги имаше в много други магазини и покрай черен петък купувах за подарък и бяха около 20 и няколко лева. Тази година пак на черен петък търсих, но бяха изчерпани в магазините, но пък в сайта на производителя намерих в черен цвят с голямо намаление - 11,70лв., което намаление го има и в момента - https://dilios.bg/odeyalo-kashmir-softness-taupe-58199/. Доставката е 6 лв.
[/quote]

# 298
  • Мнения: 5 382
На топченца, бобчета,папулки и както там ги наричате одеялата от полиестер не могат да станат. Няма памук в състава им, пише 100 % полиестер. Аз имам тънки подобни одеяла, купувани от Кауфланд преди 10 г. Не са станали на топчета и не са избелели, само дето са мн.тънки и  като покривало  над завивките ги ползвам или за завиване.

# 299
  • София
  • Мнения: 5 693
Днес в Парадайс в няколко от магазините в които влезнах намаляха още цените... Reserved, Zara, House, HM, Croop.. и др. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт