Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 315
Благодаря,ориентирах се🙂

# 316
JoyПо сладко обяснение за Перла не бих си и представила

# 317
  • Пловдив
Да и на мен ми хареса обяснението за Перла, други години държа, където съм отседнала да има парко място и не ми е никакъв проблем придвижването, а Перла ми харесва, че е малък и заобиколен от дървета.
Някогашния първи добре се е ориентирал в обстановката, къде да има резиденция.

# 318
Някой питаше за хотел Надя. Намерих ваучери за него и се сещам горе-долу къде е. Близо е до Белведере, малко зад него се пада приблизително . Хубаво изглежда хотелчето, не е нещо уау, ама е добро и близо до плажа, басейна е приличен и чистичко ми се видя. Миналата година го оглеждах. Сега има ваучери и ако не сте резервирали може да ви е изгодно да погледнете за информация
https://rio.bg/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B8%20%D0% … %5D=19&page=5

# 319
Както обикновено и за поредна година.. Най-хубавия плаж на Приморско Перла Стамополу си е частна зона... Само за ВИП личности. Първа линия си е резервирана, макар и празна в очакване на Преслава и подобни! Спасителя е падар и гони хората и им хвърля хавлиите.. После гръцката граница била задръстена... Ами ще бъде и от нас следващата година.. Когато концесионер ите си позволяват да си ограждат собствени ВИП територии...

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 11:16 от Ivnova

# 320
Абе не е толкова близо от Северния плаж до Перла.

На последната снимка е басейна на Приморско Дел Сол, сниман от терасата на стая в съседния Венеция.
За ориентация на мераклиите.

Последна редакция: ср, 01 юли 2020, 11:03 от Leo...

# 321
# 322
А тази бивша резиденция не са ли я направили вече на хотел,не мога да повярвам,че са пропуснали?Или се води държавна собственост?

# 323
А тази бивша резиденция не са ли я направили вече на хотел,не мога да повярвам,че са пропуснали?Или се води държавна собственост?
Чсатна е... Отдавна не е държавна. Въпрос на време е да стане хотел, но нали е резерват от горе и просто е въпрос на време.. Започва се от плажа...

# 324
  • Пловдив
Какъв е този абсурд със "запазена" първа линия?! При положение, че е платено и ПРАЗНО, следва да можеш да си на първа линия. Има ли друга платена зона на Перла, където можеш да си платиш за първа линия, при свободни чадъри?!

# 325
Този празен плаж със сламените чадъри май беше на Божков. Нека му пустеее. Simple Smile

# 326
Плажа се ползва срещу заплащане. На 100 метра е свободната зона, аз проблем не виждам. До някъде разбирам и местата за ВИП посетители, защото и те са хора и търсят спокойствие.

# 327
  • София / Перник
Здравейте,

решихме тази година да почиваме на бунгало в ММЦ приморско - Вили Холидйс. Ще съм благодарна, ако споделите впечатления. Ако има друга тема за ММЦ-то, моля да ме извините, че публикувам тук запитването си!

Доколкото знам, точно тези бунгала ще работят от днес, та едва ли ще имате тазгодишни впечатления, но все пак всяка информация би ми била полезна! Също така ми се иска да резервирам на място, но не намирам контакти..., само агенции излизат в google...

Благодаря предварително за всяка споделена информация! Flowers Hibiscus

# 328
  • Пловдив
Здравейте,

решихме тази година да почиваме на бунгало в ММЦ приморско - Вили Холидйс. Ще съм благодарна, ако споделите впечатления. Ако има друга тема за ММЦ-то, моля да ме извините, че публикувам тук запитването си!

Доколкото знам, точно тези бунгала ще работят от днес, та едва ли ще имате тазгодишни впечатления, но все пак всяка информация би ми била полезна! Също така ми се иска да резервирам на място, но не намирам контакти..., само агенции излизат в google...

Благодаря предварително за всяка споделена информация! Flowers Hibiscus

Това е сайта на ММЦ : https://forestbeach.bg/
Оттук може да се направи резервация. Мисля че миналата година бяха коментирани,освен тук и в темата На море в България. Спомена се ,че тази година собствениците са нови. Дано да оправят нещата,защото отзивите като цяло са недобри,особено за вилите. През 2016 бяхме във Форест бийч,тотално разочарование беше .

# 329
Вили Холидей, миналата година бяха много зле !
Taзи година са само с ново име.

Общи условия

Активация на акаунт