Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 9

  • 53 078
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5
Здравейте, да попитам някоя от вас дали има останал Кринон Гел ? Пишете ми на лични съобщения или тук, за да се разберем?

# 481
  • Мнения: 421
Здравейте момичета,минавам само да попитам как сте. На мен вече тази карантина ми се отрсзява зле,защото не виждам скоро да пътувам към Истанбул..

# 482
  • Мнения: 492
И на мен също, поне в близките 3, 4 месеца  не съм оптимист, че ще възобновят посещенията. Момичетата с направени трансфери, как са нещата, има ли плюсчета.

# 483
  • Мнения: 24
Здравейте момичета, останаха ми 4 кутии(по 15 бр.) кринон гел, 4 кутии естрофем и 1 кутия клексан 0.6ml.  Всичките са в срок на годност. Ако имате нужда от някое от лекарствата пишете ми на лични. Успех!

# 484
  • Мнения: 217
Здравейте момичета, останаха ми 4 кутии(по 15 бр.) кринон гел, 4 кутии естрофем и 1 кутия клексан 0.6ml.  Всичките са в срок на годност. Ако имате нужда от някое от лекарствата пишете ми на лични. Успех!
Интересувам се от клексан 0.6.

# 485
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета. Минавам да разведря малко темата с добри новини, май не съм се похвалила до сега. Пациенти сме на д-р Емре Тургут, вторият ни истанбулски трансфер беше успешен (общо 4ти), в момента съм в 20та седмица. Очакваме малък младеж да се появи към края на Август. Мисля си с надежда, за всички, на които приключението тепърва предстои, преди няколко дни дори обсъждахме със съпруга ми - смелост и увереност ви желая! Макар и да сме само по средата на приключението, искам да ви уверя, че веднъж постигнали успех, ще забравите преминатите трудности и ще гледате с обич напред. А аз имах сериозни съмнения по темата и не вярвах, че толкова бързо ще изтрия толкова много спомени. Ако мога да съдействам на някого с нещо - пишете ми. Blush

# 486
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета. Минавам да разведря малко темата с добри новини, май не съм се похвалила до сега. Пациенти сме на д-р Емре Тургут, вторият ни истанбулски трансфер беше успешен (общо 4ти), в момента съм в 20та седмица. Очакваме малък младеж да се появи към края на Август. Мисля си с надежда, за всички, на които приключението тепърва предстои, преди няколко дни дори обсъждахме със съпруга ми - смелост и увереност ви желая! Макар и да сме само по средата на приключението, искам да ви уверя, че веднъж постигнали успех, ще забравите преминатите трудности и ще гледате с обич напред. А аз имах сериозни съмнения по темата и не вярвах, че толкова бързо ще изтрия толкова много спомени. Ако мога да съдействам на някого с нещо - пишете ми. Blush

Много се радвам за тази хубава новина! Пожелавам ви, все по-голямо щастие да изпитвате, колкото повече наближава очакваният момент Simple Smile Как избрахте на кой доктор да се доверите? Покрай всички български лекари, чак не знам как да подходя към турските специалисти...

# 487
  • Мнения: 492
Момичета, няма ли положителни тестове тук, мн сте несериозни / в кръга на шегата/:stuck_out_tongue_winking_eye:Kissing Heart

# 488
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета. Минавам да разведря малко темата с добри новини, май не съм се похвалила до сега. Пациенти сме на д-р Емре Тургут, вторият ни истанбулски трансфер беше успешен (общо 4ти), в момента съм в 20та седмица. Очакваме малък младеж да се появи към края на Август. Мисля си с надежда, за всички, на които приключението тепърва предстои, преди няколко дни дори обсъждахме със съпруга ми - смелост и увереност ви желая! Макар и да сме само по средата на приключението, искам да ви уверя, че веднъж постигнали успех, ще забравите преминатите трудности и ще гледате с обич напред. А аз имах сериозни съмнения по темата и не вярвах, че толкова бързо ще изтрия толкова много спомени. Ако мога да съдействам на някого с нещо - пишете ми. Blush

Много се радвам за тази хубава новина! Пожелавам ви, все по-голямо щастие да изпитвате, колкото повече наближава очакваният момент Simple Smile Как избрахте на кой доктор да се доверите? Покрай всички български лекари, чак не знам как да подходя към турските специалисти...

Благодаря за пожеланията. В началото на комуникацията с Бахчеджи, бях писала мейл, с мен се свърза координаторка говореща български и попитах нея, кои са лекарите, които работят с бг пациентите. Тя сподели че това са д-р Тургут и д-р Кърликая. Малко е смешно, но докато се чудехме кой от двамата да изберем, съпругът ми предложи да е този, чието име произнасяме безпроблемно. Grinning Чиста случайност, но останахме доволни още след първата среща с него. В крайна сметка няма друг начин да провериш дали ще се довериш на един човек или не, а след опита ни в бг, аз се бях отказала да чета препоръки, защото всеки хвали, при това често много ожесточено, този, който му е помогнал. За съжаление и лекарите са хора, въпреки клетвата си, с някои пациенти са по-внимателни, по-подробни и много зависи от личния контакт, за мен поне беше така. Blush

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 18:48 от iuinka

# 489
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета. Минавам да разведря малко темата с добри новини, май не съм се похвалила до сега. Пациенти сме на д-р Емре Тургут, вторият ни истанбулски трансфер беше успешен (общо 4ти), в момента съм в 20та седмица. Очакваме малък младеж да се появи към края на Август. Мисля си с надежда, за всички, на които приключението тепърва предстои, преди няколко дни дори обсъждахме със съпруга ми - смелост и увереност ви желая! Макар и да сме само по средата на приключението, искам да ви уверя, че веднъж постигнали успех, ще забравите преминатите трудности и ще гледате с обич напред. А аз имах сериозни съмнения по темата и не вярвах, че толкова бързо ще изтрия толкова много спомени. Ако мога да съдействам на някого с нещо - пишете ми. Blush

Много се радвам за тази хубава новина! Пожелавам ви, все по-голямо щастие да изпитвате, колкото повече наближава очакваният момент Simple Smile Как избрахте на кой доктор да се доверите? Покрай всички български лекари, чак не знам как да подходя към турските специалисти...

Благодаря за пожеланията. В началото на комуникацията с Бахчеджи, бях писала мейл, с мен се свърза координаторка говореща български и попитах нея, кои са лекарите, които работят с бг пациентите. Тя сподели че това са д-р Тургут и д-р Кърликая. Малко е смешно, но докато се чудехме кой от двамата да изберем, съпругът ми предложи да е този, чието име произнасяме безпроблемно. Grinning Чиста случайност, но останахме доволни още след първата среща с него. В крайна сметка няма друг начин да провериш дали ще се довериш на един човек или не, а след опита ни в бг, аз се бях отказала да чета препоръки, защото всеки хвали, пре това чусто много ожесточено, този, който му е помогнал. За съжаление и лекарите са хора, въпреки клетвата си, с някои пациенти са по-внимателни, по-подробни и много зависи от личния контакт, за мен поне беше така. Blush

Благодаря Simple Smile Това ми беше полезно!

# 490
  • Мнения: 53
Момичета има ли раждали през този критичен период ? Моят термин е за следващия месец и доста ме е страх, само се моля всичко да мине по-бързо и без проблем.

# 491
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета! На онлайн консултацията доктора беше поискал кариотип и изследвания за тромбофилия. Някой скоро правил ли е такива? Къде мога да ги направя, като се има в предвит ситуацията?

# 492
  • Мнения: X
В Бг пълен пакет вродени тромбофилии се прави само в Геника ( Там правят и кариотип ) Придобити тромбофилии в Бодимед

# 493
  • Мнения: 99
Здравейте, момичета! На онлайн консултацията доктора беше поискал кариотип и изследвания за тромбофилия. Някой скоро правил ли е такива? Къде мога да ги направя, като се има в предвит ситуацията?

Здравейте, аз си избрах доктор Емре Тургут вчера направихме онлайн консултация, аз от преди ги имах тези изследвания направени в Геника но в предвид ситуацията незнам дали работят. А иначе ми препорача да приемам омега Q10 витамин Е. Дано най-скоро време да можем да почнем лечение

# 494
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета! На онлайн консултацията доктора беше поискал кариотип и изследвания за тромбофилия. Някой скоро правил ли е такива? Къде мога да ги направя, като се има в предвит ситуацията?

Здравейте, аз си избрах доктор Емре Тургут вчера направихме онлайн консултация, аз от преди ги имах тези изследвания направени в Геника но в предвид ситуацията незнам дали работят. А иначе ми препорача да приемам омега Q10 витамин Е. Дано най-скоро време да можем да почнем лечение

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт