Любовта ми си отиде изведнъж

  • 6 067
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте! Младо момиче съм, имам приятел от близо 4 месеца. Влюбиххме се рязко и силно и въпреки, че ни се налага да водим връзка от голямо разстояние се справяхме отлично, ходихме си на гости. Бях лудо влюбена в него, мислех само за него,  представях си как той е баща на децата ми. До един момент, когато изведнъж сякаш пламъчето в мен изгасна и аз усетих, че не го обичам вече. Имахме проблеми и някой скандали последните дни, включително бяхме заедно и се караме толкова много, че аз исках той просто да си тръгне. Имала съм много дълги връзки и не разбирам как е възможно от лудо влюбена изведнъж да спра да обичам този човек. А той ме обича, дава ми всичко, за което едно момиче може да мечтае, прекрасен е...не знам дали е период, не знам какво да правя, какво да му кажа... Моля ви за съвети...

# 1
  • Мнения: 18 526
Хех, развесели ме, и аз съм имала един подобен случай навремето. Ами не стават нещата, насила ли искаш да бъдеш с него или какво? Кое е това "всичко", дето ти го дава - интересно ми е хихи

# 2
  • Мнения: 5 241
Как за 4 месеца разбирате, че сте влюбени и за същия период ви минава любовта при положение, че дори не живеете в един и същ град? Какво точно ти "дава"?

# 3
  • Мнения: 56
Хех, развесели ме, и аз съм имала един подобен случай навремето. Ами не стават нещата, насила ли искаш да бъдеш с него или какво? Кое е това "всичко", дето ти го дава - интересно ми е хихи
Имам предвид, че е най-свястно
то и загрижено момче, което човек може да си представи. Пропътува 2 пъти хиляди километри, за да ме види, даде всичките си пари за това. Единственото, за което му пука съм аз.

# 4
  • Мнения: 8 799
Очи, които не се виждат, се забравят, чувала ли си го това? Такава любоФ от разстояние рядко издържа. Особено ,когато е още в началото.Нямате и деца, които да ви държат заедно, нито проживени години, които да ви сплотят. Намери си някой наблизо другия път. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 56
Няма ли шанс да се върнат тези чувства? Не смятате ли, че може да е някакъв период? Никой ли не го е преживявал?

# 6
  • Мнения: X
Твоето е малко иде ми - дойде ми. Сигурно си още в пубертета.

даде всичките си пари за това.

Свършил парите - лошо

Цитат
Единственото, за което му пука съм аз.

За кратко време ти е всичкия валидейшън, който може и ти е доскучал - лошо

Цитат
той ме обича, дава ми всичко, за което едно момиче може да мечтае,

Станал е лакей - лошо

Цитат
включително бяхме заедно и се караме толкова много, че аз исках той просто да си тръгне.
Явно някой инициира скандали, за да приключи всичко по-бързо и май това си ти - лошо

# 7
  • Мнения: 56
Твоето е малко иде ми - дойде ми. Сигурно си още в пубертета.

даде всичките си пари за това.

Свършил парите - лошо

Цитат
Единственото, за което му пука съм аз.

За кратко време ти е всичкия валидейшън, който може и ти е доскучал - лошо

Цитат
той ме обича, дава ми всичко, за което едно момиче може да мечтае,

Станал е лакей - лошо

Цитат
включително бяхме заедно и се караме толкова много, че аз исках той просто да си тръгне.
Явно някой инициира скандали, за да приключи всичко по-бързо и май това си ти - лошо

Благодаря Ви, че сте си отделили времето за този дълъг коментар, но моля за съвети, а не подобен тип изказвания. Смятам, че на всеки може да се случи да изпадне в подобна ситуация!

# 8
  • Мнения: X
Ти сама може да си направиш изводите, хората тук откъде да знаем какво се случва с твоите чувства и в главата ти?
Ако за 4 месеца не ви се получават нещата, какво ще е след 4г.? Няма магически съвети.

# 9
  • Мнения: 712
Твоето е малко иде ми - дойде ми. Сигурно си още в пубертета.

даде всичките си пари за това.

Свършил парите - лошо


Свършат ли парите , свършва и любовта . Колко познато .
Да ти свършат парите , точно преди коледното охарчване , и да се надяваш да минеш само с едната любов....

# 10
  • Мнения: 661
От какво естество, бяха скандалите и проблемите?

# 11
  • Мнения: 56
От какво естество, бяха скандалите и проблемите?

Ставаше най-вече дума за това, че не държа на него, както той иска, че поставям приятелките си пред него, че не съм супер весела и щастлива с него, както преди и той со усещаш. Освен това и проблеми свързани с ревност и това някой да не ме "вземе"

# 12
  • Мнения: X
Как поставяш приятелките си пред него щом сте от различни градове?

# 13
  • Мнения: 1 376
Ами...не си го обичала. Измрели са пеперудите. И по-добре.
П.С. връзка от разстояние не е връзка.

# 14
  • Мнения: 56
Но как се оставя един такъв човек, който изобщо не го заслужава....

# 15
  • Мнения: 661
Аз много се обърках...4 месеца връзка, от различни градове,лудо влюбена,после по някое време си го разлюбила,защото си поставяла приятелките си пред него (това не го разбрах,след като сте в различни градове) ),скандали, не си била щастлива заради това,,той го усещал,обаче "той те обича,  дава всичко, за което едно момиче може да мечтае, прекрасен е ".... Омотах се, тотално, съжалявам ..
Просто бъркаш любовта с тръпка...И чак"баща на децата ти" ...Успокой се малко...Нека мине поне година,две. :Д ..С прекалено големи очаквания си тръгнала, които впоследствие не са се припокрили с реалността...Ако не си щастлива  с него , се разделете..Отсега,щом започвате с драмите, не мисля,  че ще ви се получи....

# 16
  • Мнения: 56
Аз много се обърках...4 месеца връзка, от различни градове,лудо влюбена,после по някое време си го разлюбила,защото си поставяла приятелките си пред него (това не го разбрах,след като сте в различни градове) ),скандали, не си била щастлива заради това,,той го усещал,обаче "той те обича,  дава всичко, за което едно момиче може да мечтае, прекрасен е ".... Омотах се, тотално, съжалявам ..
Просто бъркаш любовта с тръпка...И чак"баща на децата ти" ...Успокой се малко...Нека мине поне година,две. :Д ..С прекалено големи очаквания си тръгнала, които впоследствие не са се припокрили с реалността...Ако не си щастлива  с него , се разделете..Отсега,щом започвате с драмите, не мисля,  че ще ви се получи....

Оплетено е, да, извинявам се, че не успях да го обясня като хората, но просто и емоциите ми бушуват. Въпреки това благодаря за отговора!

# 17
  • Мнения: 18 298
Помня като тийнейджърка харесвах едно момче. ЕДНА реплика от него само (несвързана с мен) ме накара моменталически да изгубя целия си интерес. Просто го представи като човек, с който не бих имала нищо общо. Случва се.

# 18
  • Мнения: 19 835
Любов, която изчезва за 4 месеца, не е любов.
Среща не 2 тела, минало-заминало.

# 19
  • Мнения: 56
Но аз искам да си върна тази любов, не е ли възможно? Искам да променя нагласата си.

# 20
  • Мнения: X
На каква възраст сте? Подобни "любови" не са характерни за зрели хора, но все пак, ако е толкова съвършен как ще ти изчезне любовта? Замисли се и над това.

# 21
  • Мнения: 25 586
Няма как да върнеш нещо, което изобщо не е съществувало.
Ти никога не си го обичала, дори не знаеш какво точно включва тази дума.
Имало е някаква степен на влюбеност в най-добрия случай, повече е било интерес, любопитство, чесане на его и други чувства от този род.
На момчето обясни, че си още малка и хвърчиш из облаците. Или просто, че не го заслужаваш. Това последното, за да не му нараниш егото. Не можем да знаем що за човек е и кой от двамата повече ще спечели, когато сложите край на връзката си.
Ако това вашето изобщо е връзка, де.

Скрит текст:
ПП Подобни „любови“ обикновено се вихрят във възрастта 12-14 години. Една-две седмици много влюбени, после тя го реже и преживява как да му го каже. Приятелките я обграждат със съвети и съчувствие... Колкото повече сърца е „разбила“ малката кифла, толкова е по-важна в очите на приятелките си.
Абе, тук да ви прилича на Тийнпроблем?  Laughing

# 22
  • Мнения: 56
Не сме на 12,13 години. Аз съм на 20, той на 22

# 23
  • Мнения: 25 586
За него не знам, но ти не може да си на толкова.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
Не сме на 12,13 години. Аз съм на 20, той на 22

Ами редно е да пораснеш в такъв случай. Любовта не е на поискване и не можа да си триеш и пишеш чувства. Също така трябва да знаеш вече, че 4 месеца не са време, в което може да заобичаш човек, камо ли да го заобичаш и да го разлюбиш. Това е чисто и просто първоначалната еуфория от новата връзка, тръпката и пеперудите. На тях им е горе долу толкова срока на годност.

Малко по-сериозно го давай и не си убивай времето да се стараеш да връщаш изчезнали емоции. Гледа се напред не назад.

# 25
  • Мнения: 18 949
Съмърсет Моъм има един разказ точно по темата. Млад пощальон се залюбва с момиче от сой. Родителите ѝ против, но тя лудо влюбена, той също. Хващат пощальона да краде пари от писмата и го вкарват в затвора. Докато той е в затвора, тя му идва на свиждане, пишат си писма, любовта е на макс и си говорят как само да излезе от затвора и ще се оженят. Малко преди да го освободят той решава изведнъж, че вече не я обича и я зарязва. Толкова много е мислил за нея, че си е изчерпал чувствата. Тя, като разбира, си пъха главата в газовата печка.

# 26
  • Мнения: 661
За него не знам, но ти не може да си на толкова.  Simple Smile
Защо? От няколко теми насам, се убеждавам че възраст и акъл са в сериозна контрастност..  :Д Нямаше да се учудя,и ако беше казала , че е на 30 .

# 27
  • Мнения: 25 586

Защото за 20 години хората обикновено вече са имали по няколко увлечения, дори и истински влюбвания, и вече могат да правят разлика между двете.
За любовта няма да коментирам, явно някои хора така и не я изпитват никога през живота си. В най-добрия случай остават на ниво тръпки и пеперудки.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 139

Защото за 20 години хората обикновено вече са имали по няколко увлечения, дори и истински влюбвания, и вече могат да правят разлика между двете.
За любовта няма да коментирам, явно някои хора така и не я изпитват никога през живота си. В най-добрия случай остават на ниво тръпки и пеперудки.

Какви инфантилни теми от 30- 40 годишни е имало през годините, на 20 е къде, къде по- приемливо.
Ше съ оправят младите, заедно или поотделно, любов да има! 😀😀

# 29
  • INFJ
  • Мнения: 9 337
Доскучало ти е - човекът ти обръща внимание, "пука му само за теб", няма тръпка, след която да тичаш. Стандартно.
Ако те беше игнорирал малко и той заради приятелите си, най-вероятно още щеше да си влюбена.

# 30
  • Мнения: 360
Дори не прочетох разказа ти. Заглавието ми е достатъчно.

Любовта ти не си е отишла изведнъж. Никога не е била там, че да си ходи. То, да не идванка, отиванка.. Помисли дали нямаш леко криво разбиране за любов Wink

# 31
  • Мнения: 553
Не сме страната на Съветите Simple Smile за да ти дава някой съвети. Ти си излагаш казуса, хората ти дават личното си мнение, ти си правиш изводите. Ако можеш.

# 32
  • Мнения: 13 792
Бях лудо влюбена в него, мислех само за него,  представях си как той е баща на децата ми. До един момент, когато изведнъж сякаш пламъчето в мен изгасна и аз усетих, че не го обичам вече.

Сама си отговаряш на въпроса. Влюбването не е любов. Влюбването е свършило по една или друга причина. Би трябвало да замениш последните си думит с - усетих че не съм  влюбена в него вече.



П.с. сегашните 20 са предишните 13. Това е видимо и в поведението.

# 33
  • Мнения: 3 461
Свършила история.
Следващият, моля!

# 34
  • Мнения: 381
Да бъдеш влюбен и да обичаш са съвсем различно нещо, авторке. Типична тийнейджърка,  която бърка влюбването с любов. Намери си друг, близо около теб по възможност и го карай по-леко.

И аз съм била във връзка от разстояние, момчето от моя град, но замина в чужбина, а бяхме заедно от 2 месеца. Еми не се получи, прибра се след половин година и след още месец се разделихме.

# 35
  • София
  • Мнения: 23 075
Разбирам да се тръшкаш, че си зарязана... Не си узряла явно още за сериозни взаимоотношения. Я се забавлявай сега, пък след още няколко годинки нещата ще се наместят.

# 36
  • София
  • Мнения: 971
Авторке, кой те убеждава, че ще съжаляваш, ако се разделите с този младеж?! Приятелките ти?! Родителите ти?! Баба ти?! Щото ти решението вече си го взела, но някой ти мъти главата.... Grinning

# 37
  • Мнения: 553
Mimse - 4 теми под твоята има една Eli.Gacheva. Виж там. Аз имам усещането, че любовта като те е напуснала, е отишла при нея Wink

# 38
  • Мнения: 8 937
Съвет... Не го обичате, не сте го и обичала. Напуснете го. Каква е драмата след 4 месеца? Хората след 20 години се разделят, а ние да даваме съвети за тийнейджърски истории.

# 39
  • Мнения: 56
Авторке, кой те убеждава, че ще съжаляваш, ако се разделите с този младеж?! Приятелките ти?! Родителите ти?! Баба ти?! Щото ти решението вече си го взела, но някой ти мъти главата.... Grinning

Аз така смятам, не искам да го и оставям, а да си върна чувствата към него обратно.

# 40
  • Мнения: 8 937
Ако чувствата се връщаха така, никой с никого не би се разделил.

# 41
  • Мнения: 56
И как могат едни силни емоции и чувства да изчезнат за по-малко от седмица?

# 42
  • Мнения: 8 937
Най-вероятно изобщо не са били силни емоции, а хормони, тръпка. Той е пътувал заради Вас, изпитала сте вълнение, гъделичкане на его, но ето, че в един момент се опознавате. Едно е да си пишете и да се чувате и съвсем друго да сте във връзката си на живо.
Или просто Вие самата не описвате (или осъзнавате) чувствата си добре. Няма как да не обичате някого и да го заобичате пак. Но няма и как след определен период все още да се чувствате супер влюбена, никога за нищо да не спорите и всичко да е като при първите срещи.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 092
Мислех да си затрая, ама хайде да кажа каквото имам, пък дано послужи за избягване на бъдещи грешки. Авторката, доколкото разбрах от писанията ти, приятелят ти те обвинява, че обръщаш повече внимание на приятелките си, а те и ревнува. Ся, що се отнася до ревнуването, това си е един индиректен начин да ти се каже, че те смята за долна к..ва, която не може да си държи краката затворени, когато си далеч от него. . Другото, че те ревнува от приятелки,  също говори много зле за него. Ако заживееш с този човек, ще те изолира от целия свят, и пак ще те ревнува болезнено. Твърде обсебваща личност, точно такива са ония, които пребиват жените си. Гарантиран нещастен живот. Ако имаш мозък, ще го разкараш и за в бъдеще ще избягваш подобни психари, ако искаш да живееш като нормална жена.

# 44
  • Мнения: 17 407
Ся. В нейния случай  обикновено зад “ревността” се крие несигурност, наистина да не избяга. Кскто виждате, доминира мислене, обвързано с възприятни представи за мерни единици за разстояние, възможно е човекът да изпитва някакъв страх, който пък тя да поддържа с поведение и отношение. Мисля, че един радиус от 50-100 кв.м. незабавно би решил всичките ѝ проблеми. Simple Smile

# 45
  • Мнения: 56
Проблемът е там, че той има сериозни намерения към мен и твърди, че ме обича твърде много. Затова иска да го поставям винаги на първо място пред всички и всичко. Освен това го е страх и да не му изневеря, въпреки че не съм давала повод за такова притеснение.

# 46
  • Мнения: X
Проблемът е там, че той има сериозни намерения към мен и твърди, че ме обича твърде много. Затова иска да го поставям винаги на първо място пред всички и всичко. Освен това го е страх и да не му изневеря, въпреки че не съм давала повод за такова притеснение.

Това е несериозно. Пораснете. Каква обич, та чак и твърде много? Какво значи твърде много те обича за 4 месеца от разстояние? Отношенията ви към този момент са на ниво 13-14 годишни хлапета. И как така някой, който познаваш от 4 месеца ще изисква да го поставяш пред всички и всичко? Мисли логично и сериозно. Подобни връзчици няма как да са водещи в живота и не оцеляват.

# 47
  • Мнения: 56
Проблемът е там, че той има сериозни намерения към мен и твърди, че ме обича твърде много. Затова иска да го поставям винаги на първо място пред всички и всичко. Освен това го е страх и да не му изневеря, въпреки че не съм давала повод за такова притеснение.

Това е несериозно. Пораснете. Каква обич, та чак и твърде много? Какво значи твърде много те обича за 4 месеца от разстояние? Отношенията ви към този момент са на ниво 13-14 годишни хлапета. И как така някой, който познаваш от 4 месеца ще изисква да го поставяш пред всички и всичко? Мисли логично и сериозно. Подобни връзчици няма как да са водещи в живота и не оцеляват.
Казвам това, което се е случило. Някак си ми се иска нещата да се оправят и той да го осъзнае, защото знам, че имате право, но уви, не знам как може да се случи това.

# 48
  • Мнения: 2 344
Иска ти се, но живота иска друго. Била си влюбена, но любовта минава през етапи и ти не си минала на етап обичане. Не са се задълбочили чувствата ти. Това се среща често. Влюбването обикновено е протецкия на нашите блянове, а не реално насочени чувства към определен човек. И когато с времето реалността ни приземи – има два варианта – да затвърдим очакванията си и заобичаме вече реално човека, или да тръпката да се изпари. Причините могат да бъдат много, не търси логиката. Редно е като е толкова свестен човека – да му кажеш истината.

# 49
  • Мнения: 21 431
Е, че това проблем ли е? Чувствата ти са изчезнали, и си Свободна! Свободна от кавги и разправии за глупости, проблемна връзка от разстояние и неразбирателства по основни въпроси. Проблема ти ще настъпи, ако след още един-два месеца решиш, че пак го обичаш. Сега се радвай, а не се чуди как да връщаш нещо, което явно изобщо не го е имало.

# 50
  • Мнения: 56
И как се казва "изведнъж спрях да те обичам, въпреки че до седмица твърдя друго" На мен ми звучи малко като шизофрения направо. Не мисля, че някой би го разбрал.

# 51
  • Мнения: 8 937
Защо са необходими такива обяснения? Има доста по-деликатни начини за прекратяване на връзка.

# 52
  • Мнения: 56
Защо са необходими такива обяснения? Има доста по-деликатни начини за прекратяване на връзка.

Не бих желала да го лъжа, за мен той заслужава поне истината.

# 53
  • Мнения: 8 937
Май не сте съвсем наясно със себе си. От последните коментари оставам с впечатление, че проблемът реално е как да му съобщите...

# 54
  • Мнения: 21 431
Че кой казва такива груби истини на хората? Опитай с обикновените  "Ще намериш някой, който да те обича, както заслужаваш" и "Проблемът не е в теб, а в мен". Второто можеш да го смяташ и за истина.

# 55
  • Мнения: 56
Че кой казва такива груби истини на хората? Опитай с обикновените  "Ще намериш някой, който да те обича, както заслужаваш" и "Проблемът не е в теб, а в мен". Второто можеш да го смяташ и за истина.
За мен това са банални неща, човек трябва да бъде честен, все пак, отсрещният го заслужава

# 56
  • INFJ
  • Мнения: 9 337
Ако причината си е в само в теб, "отсрещният" заслужава да излезе с някакво достойнство от тази връзка. Ти, като човек, който не знае какво иска, може да му спестиш малко болка и просто да поемеш вината върху себе си. Теб няма да те нарани, него - да.

# 57
  • Мнения: X
Истините по принцип са банални клишета, не е като у фейса и инстаграма.
Нито си го обичала, нито си искала нещо сериозно с него. Просто си се чувствала поласкана и сега ти е тъпичко, защото усещаш, че реално си се лъгала, лъгала си и него. И двамата сте малки, с леко криви и захаросани от социалните мрежи разбирания, искате всичко да е УАУ и като стигнете до момент, в който не е УАУ, изпадаете първо в ступор, после в паника, че се случва нещо нередно и трябва да се поправи.
Нито е нередно, нито е нужна поправка, това е. И на мен би ми било кофти, ако някой е хвърлил 3 бали пари да дойде да ме види, затова винаги съм гледала да не изисквам чак такива саможертви. От друга страна пък, решението да ги хвърли си е било лично негово и не, не е въобще признак за велика любов и грижа.
Никога нищо сериозно не е имало между вас. Единствено самонавиване. Сори.
В твоя случай е леко комично, впрочем, защото ти започваш да проявяваш малко здрав разум, да израстваш емоционално, да се поучиш от опита си, обаче си се запънала, че това е нещо лошо. Не, не е лошо, напълно в реда на нещата е.

# 58
  • Мнения: 21 431
Че кой казва такива груби истини на хората? Опитай с обикновените  "Ще намериш някой, който да те обича, както заслужаваш" и "Проблемът не е в теб, а в мен". Второто можеш да го смяташ и за истина.
За мен това са банални неща, човек трябва да бъде честен, все пак, отсрещният го заслужава

Ами тогава му кажи истината в очите "И аз не знам какво страна, но вече не съм влюбена в тебе и най-вероятно не съм била изобщо. И аз предпочитам да бях влюбена в тебе, защото си свестен, и ми се виждаш подходящ, обаче няма да се насилвам, я."

Сигурно ще оцени откровеността ти.

# 59
  • София
  • Мнения: 17 591

Някой скандал. Не скандалИ.
Иначе по темата - не си го обичала, влюбена си била. А то... минава.

# 60
  • Мнения: 2 050
За мен няма драма. Свободна си, не е той. Защо да се мъчиш .
И се сещам за песента на Милена "Никога не казвай да, когато чувствата ги няма в теб..."

# 61
  • Мнения: 107
Любовта си е любов или я има или не средно положение няма.

# 62
  • Мнения: 4 021
Не винаги това, което искаме е това,което наистина ще е добре за нас. Благодари на вътрешния ти ..вадач...ила там както и да го наречеш, че много точно ти показва истинските неща. "Любовта" ти....нека я наречем така въпреки че това не е любов, е изчезнала внезапно защото за нещо по-мъдро вътре в теб е станало ясно, че си имаш работа с незрял компелксар с когото един съвместен път ще е осеян с драми и накрая ще свърши до под кривата круша. Домере си на тази вътрешна мъдрост, до която все още съзнателният ум не е достигнал...и не искай да ти се върнат "чувствата" щото лошо ти се пише с такъв комплексар дето отсега се опитва да те ограничава от прителките ти, от твоя начин на живот в своя полза. Как само се заблуждаваш, че го интересуваш ТИ. Не, интересува се само от себе си и от своя кеф и да не би по някакъв начин да направиш нещо дето ще му го наруши кефа, като например да му изневериш....или да се интересуваш от някой или нещо друго освен от него. Ако обичаше ТЕБ и се интересуваше от ТЕБ щеше да се радва на всичко което прави ТЕБ щастлива - общуването с приятели, други интереси /освен него/ и т.н.
С други думи ..интуицията ти е по-мъдра от мозъка ти и бъди благодарна, а не върви срещу нея.

# 63
  • Мнения: 17 407
За мен няма драма. Свободна си, не е той. Защо да се мъчиш .
И се сещам за песента на Милена "Никога не казвай да, когато чувствата ги няма в теб..."

“Някой ден сърцето ще поиска ей това, което ти си му отнемал, без дори да си разбрал”.
Simple Smile
Еех! Благодаря ти!

# 64
  • Мнения: 70
От какво естество, бяха скандалите и проблемите?

Ставаше най-вече дума за това, че не държа на него, както той иска, че поставям приятелките си пред него, че не съм супер весела и щастлива с него, както преди и той со усещаш. Освен това и проблеми свързани с ревност и това някой да не ме "вземе"
Ревността е страшно нещо! Представяш ли си живота с него след ,примерно ,5 години? А осъзнаваш ли,че този човек се опитва да те откъсне от всичко твое - мечти,приятели,семейство,за да не ти "пречи'' никой да може да гледаш само него? На такъв човек НЯМА как да угодиш особено ако недай Боже имаш момчета приятели - следователно всеки такъв е потенциален твой сваляч, винаги това,че излизаш с приятелки ще буди  него съмнение и поводи за ревност! Какъв е смисълът да си съсипваш живота......

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 15:36 от biancachandon

# 65
  • Мнения: 188
Дете, да започнеш връзка от разстояние и цялата ви връзка да е така е различно от това почти всеки ден да се виждате. Ти имаш една представа за него, която не е реална. Ако беше в твоя град и го виждаше почти всеки ден, нямаше да говориш колко е идеален. Всеки си има странности и недостатъци. Просто си била много влюбена и все още си, за да не можеш да видиш тъмните черти на характера на момчето.

Общи условия

Активация на акаунт