До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 9

  • 58 059
  • 784
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 153
Боже Господи какви грозни думи само..   И аз съм се парила от некомпетентен АГ,но в моя случай съм благодарна,че попаднах на тази докторка... Мисля,че за всеки лекар всеки има мнение едни са позитивни други не. Аз не държа да ми се лигавят насреща ,тя като държание е по студена,но в никакъв случай не е груба,чак се чудя дали говорим за един и същи човек.
Мисля че ако беше на мое място и се касаеше за живота на детето ти,  думите нямаше да ти са никак грозни. Дори мисля че са сдържани в предвид това което изживях...
Да била съм на ваше място...за съжаление цели 2 пъти съм губила бременност,но вярвам,че лекарите са направили всичко възможно. Та не съм си позволявала да се изказвам по този начин за който и да е. Радвайте се на щастието и не таете злоба.

Сигурно не ви е било лесно, но не сте била 9 месеца бременна и не сте започнала да раждате за да ви кажат че детето може да има тежки увреждания и да не оцелее поради факта че друг не си е свършил работата. Няма как да вярвам че са направили всичко възможно след като други лекари са ми казали че е трябвало да се проведе лечение.
И да бих желала да си гледам щастието а не да се чудя при кой да отида за преглед.
И не мисля че такива действия трябва да се оставят безнаказани защото както чета от други хора това си продължава  системно и до ден днешен. Мисля че трябва да влагаш сърцето си в това което работиш а не да си безскруполен и да си изгубил човечността.


9не съм но 7 съм... Изживяла съм най-страшното повярвайте знам какво е Simple Smile Разбирам огорчението ви,но пак казвам аз съм благодарна пък че попаднах на нея и беше до мен и много други жени са доволни,но за всеки АГ и лекари в други сфери има и добро и лошо.

# 331
  • Мнения: 103
Здравейте, моля да ми препоръчате гинеколог в Бургас при когото да ходя на преглед, тъй като имам правени интервенции преди време и ми се иска някой по-компетентен, който да може да реагира адекватно. Не съм от Бургас и нямам възможност да си взема направление, така че ще се радвам да споделите и мнения за доктори, чиито частни прегледи не са толкова скъпи. Благодаря!

# 332
  • Мнения: 5 998
Д-р Павел Добрев, работи в КОЦ-Бургас и в кабинета си в Зорница - аз съм ходила само в Зорница. Има колпоскоп, ехограф. Млад, внимателен и компетентен е. Онкогинеколог е, което за мен беше плюс.

# 333
  • Мнения: 2 209
Доктор Милена Мануелян.

# 334
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Д-р Димитров в Транспортна болница акушер-гинеколог.

# 335
  • Мнения: 1 292
д-р Гамишев, д-р Костова в кабинета на д-р Мануелян и тя също

# 336
  • Сливен
  • Мнения: 825
Д-р Неделковски

# 337
  • Мнения: 390
Здравейте,
не знам дали тук е мястото, но бих искала да попитам на някоя от вас правен ли й е кюретаж/абразио/ от д-р Матей Попов в УМБАЛ Поморие? И ако да, как е минало? На мен ми предстои май месец заради открити полипи в матката и ми е доста притеснено. Ако имате конкретно инфо и за болницата в Поморие - заплащане, прием....изобщо всяка информация за болницата или доктора във връзка с протичане на кюретажа, би ми била полезна. Благодаря предварително!

Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 14:21 от HOPE.LOVE.PATIENCE

# 338
  • Мнения: 1 292
Здравейте, аз нямам лично наблюдение за този лекар но съм чувала, че е добър. Но защо ще правите кюретаж?Нали хистерото е по щадящо.
Здравейте,
не знам дали тук е мястото, но бих искала да попитам на някоя от вас правен ли й е кюретаж/абразио/ от д-р Матей Попов в УМБАЛ Поморие? И ако да, как е минало? На мен ми предстои май месец заради открити полипи в матката и ми е доста притеснено. Ако имате конкретно инфо и за болницата в Поморие - заплащане, прием....изобщо всяка информация за болницата или доктора във връзка с протичане на кюретажа, би ми била полезна. Благодаря предварително!

# 339
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Вече не се прави кюртаж ,а хистероскопия, за да се огледа кухината на матката добре. Иначе е стъргане насляпо. Минала съм и през това.

# 340
  • Мнения: 110
Здравейте, дами!
Може ли да ме насочите къде в Бургас мога да направя инсеминация и цветна снимка.
Благодаря Ви предварително!💐

# 341
  • Мнения: 337
Никъде. Правих цветна снимка при др Горанов, без упойка. После в друга болница с пълна упойка и резултатите бяха коренно различни. Инсеминация пък изобщо не знам някой да прави тук, защото инвитро центъра е затворен до колкото знам. И изобщо ви съветвам да бягат далеч, далеч от бургаски лекари. Особено такива които се имат за репродоктивни.

Здравейте, дами!
Може ли да ме насочите къде в Бургас мога да направя инсеминация и цветна снимка.
Благодаря Ви предварително!💐

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
Мисля, че е възстановил дейността си ин-витро центърът, беше затворен заради болничен.
Имам познати с близнаци, заченати от раз там. Удобство си е, а за финансовата страна да не говорим. Бих му дала шанс. Като знам как дават светилата час за след година...

# 343
  • Мнения: 1 292
Напълно подкрепям поста по горе-бягайте далеч от Бургас. Няма лекари, няма апаратура, няма опит и успеваемост.На мен в София Надежда ми дадоха час след месец. Вече не се чака толкова дълго.

# 344
  • Мнения: 1 694
Здравейте, дами!
Може ли да ме насочите къде в Бургас мога да направя инсеминация и цветна снимка.
Благодаря Ви предварително!💐
[/quote

Ако ви интересува моя опит( минала съм по този път) пишете ми.

Общи условия

Активация на акаунт