Възможно ли е?!

  • 927
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 12:00 от Dalinda9

# 1
  • Мнения: X
12-дневна менструация е сигнал за хормонален  проблем, който не бива да пренебрегвате. С подобно кървене е възможно да имате и железен дефицит, който би могъл да бъде причина за замайване и косопад.
При наличие на бременност теста няма как да не отчете, а вероятност за бременност би имало само при кратък цикъл от около 26-28 дни и ПК към края на менструалното кървене- 11-12-ти ден., което би се доближило да евентуална овулация.

# 2
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Всички изброени симптоми и аз ги свързвам с хормонални проблеми, не с бременност.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Интересно ми е къде в Лондон ще си оуснеш кръвен тест. Ако имаш хормонални проблеми, си върни в Бг. Надявам се скоро да осъзнаеш къде си попаднала. Лондон не е за проблемни цикли, бременности и въобще за лекуване на нещо си.

# 4
  • Мнения: 620
Интересно ми е къде в Лондон ще си оуснеш кръвен тест. Ако имаш хормонални проблеми, си върни в Бг. Надявам се скоро да осъзнаеш къде си попаднала. Лондон не е за проблемни цикли, бременности и въобще за лекуване на нещо си.

И не само Лондон,Англия като цяло.. аз съм потресена просто как неглежират състоянието на хората,бавят ти консултации за ранна бременност,да не говорим,че тук първия ти видеозон го правят 18-та седмица.....

Общи условия

Активация на акаунт