Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
  • Балчик
Но неясно няма в произхода, не се втелявайте.

# 46
  • София
Здравейте,мъжът ми донесе чугунен сач, закупен от Метро. Китайски.Нямам друг чугунен съд. Пишело  на етикета че, е омаслен.  Какво ще рече това,че мога да го ползвам директно ли  и да не се занимавам с предварителна обработка?

# 47
  • Балчик
Здравейте,мъжът ми донесе чугунен сач, закупен от Метро. Китайски.Нямам друг чугунен съд. Пишело  на етикета че, е омаслен.  Какво ще рече това,че мога да го ползвам директно ли  и да не се занимавам с предварителна обработка?
Да

# 48
Току-що открих темата и ще се цитирам от една друга, ще съм ви много благодарна, ако можете да дадете мнение и да ме посъветвате!
В Метро продават подозрително (според мен) евтини чугунени тигани Лава за 30 лв. в промо 2 за 1: https://catalogues.metro.bg/nonfood-2017/page/10-11?_ga=2.901450 … 095656.1594111763. Имате ли някаква представа дали това са някакви фалшификати, някой от вас купувал ли е такива? Не съм навътре в нещата с хубавите съдове за готвене никак и ми се иска да се информирам... Благодаря предварително!

# 49
Имам точно от тези тигани от няколко години, пак бяха 2 за 30 лв. Пекат много добре, само доста трудно се измиват след това. Преди това имах лъскав фирмен от нераждавейка, за нищо не ставаше.

# 50
Имам точно от тези тигани от няколко години, пак бяха 2 за 30 лв. Пекат много добре, само доста трудно се измиват след това. Преди това имах лъскав фирмен от нераждавейка, за нищо не ставаше.

Благодаря ти, Недоволна! А може ли да те помоля да напишеш и малко по-подробно защо е трудно измиването (залепва храна ли?) и как се справяш ти с почистването им.

Общи условия

Активация на акаунт