Различните възприятия при мъжете и жените

  • 7 293
  • 200
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Какво би сторила жена, ако непознат мъж я хване за дупето или гърдите? А ако това стори жена спрямо мъж?

 Как биха реагирали жените, ако нормално изглеждащ мъж влезе в женска съблекалня или сауна? А как биха реагирали мъжете, ако нормално изглеждаща жена влезе при тях?

 Как ще възприеме една жена предложението на непознат мъж да я закара някъде с колата си? А ако непозната жена предложи на мъж да го закара с нейната кола?

 Съществуват още много други примери в живота и ще е интересно всички да споделим впечатления и мнения. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 15 619
Предварително проучване ли правиш?

# 2
  • Мнения: 2 857
....
 Как биха реагирали жените, ако нормално изглеждащ мъж влезе в женска съблекалня или сауна? А как биха реагирали мъжете, ако нормално изглеждаща жена влезе при тях?
...

Където съм аз, сауните са общи.
В началото е малко странно, още повече че едно 70% вътре са баби и дядовци (поне те могат да "оплакнат очите"),
но после не прави впечатление.

На така зададените въпроси :
Първия случай : ще започнат подшушвания с игрива усмивка, а може би и подсвиркване, че дамите на голяма групичка го играят разкрепостени,  но ако Гал е вътре, не изключвам да ядеш шамари. Grinning
Вторият случай : директни уха-ници, подмятаници и разтваряне или събиране на краката (според "даденостите Sunglasses)

# 3
  • Мнения: 17 407
На първия ти въпрос, конкретно - с лакти в корема или топките, според както дойде. Понякога не е имало време за реакция, щот бяга.
Ако е мъж - сигурно ще я изчука, знаеш ги какви са говеда, не знам - отговарям ти така, както предполагам, че очакваш Grinning

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 08:26 от Дренка

# 4
  • Мнения: 12 473
На първия въпрос - яко да му е..)
С другите нямам никакви проблеми аз, значи ли, че са ми мъжки възприятията?

# 5
  • Мнения: 19 821
Детска градина, първи клас, а? Цомбене да пада.

Ще получи шамари и ритници в топките.
И е получавал. Един така го опухах с чадъра.

А обратното, досега мъж не ме е връщал, когато съм го налазвала аз. Дренка е абсолютно права. А, един ме върна, но той сам дойде и сам си тръгна. Инициативата не беше моя.

Закарване някъде с колата като покана от мъж – винаги заявка за флирт с бонус. От страна на жената, едва ли – жените са практични спрямо колите, не романтични. Има и такива вероятно, но много малко спрямо мъжката част.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 ^ Ако реша да предложа на човек (без значени пола) да го закарам някъде, ще е с цел действително да му помогна. Не бих използвал кола с цел флирт с жена, камо ли да очаквам някакво развитие по-нататък.

 Веднъж жена ме хвана за едната гърда и каза, че ѝ харесва усещането. Отвърнах на жеста ѝ по същия начин. И на мен ми хареса.

 За сауната - в скандинавските държави има общи сауни и там е нещо съвсем обикновено да видиш накуп голи хора от всякакви възрасти и от двата пола.

# 7
  • Мнения: 19 821
Крачетата, това означава ли, че имаш големи сиси? Това не е добър знак от страна на жена, да си знаеш. Женски гърди да пробвам иди-дойди, ама мъж да искам да хвана за гърдите, а па и за едната гърда само.... Simple Smile

Сауна не понасям, направо се задушавам само като погледна натъпкани потящи се тела в нещо влажно и горещо. Клаустрофобично ми е. Даже и самостоятелна не понасям. Веднъж щях да се спомина, така ми падна кръвното, че още ме държи. Не съм фен.

# 8
  • Мнения: 1 119
Мъж да хване дупето на жена е просташко, както и обратното. За сауната, със сигурност мъжете не биха имали нищо против. Относно возенето, много по-лесно е да се съгласи мъж жена да го закара, след като жените обикновено са безопасни и като процент - сред тях има много по-малко престъпници и психопати.

Иначе, ако атомобила е много скъп, доста дами ще приемат да се повозят. Същото е и с външния вид на мъжа. Ако те сваля един грозник, може и да е най-големият простак, но ако те сваля някой красавец - колко е забавен и какъв джентълмен!

# 9
  • Мнения: 17 407
Оф, без малко да се изкажа неподходящо за циците, добре че чета кскво пише Базила.
Заблудила съм се в пола, така е, като не отварям профили.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Крачетата, това означава ли, че имаш големи сиси? Това не е добър знак от страна на жена, да си знаеш. Женски гърди да пробвам иди-дойди, ама мъж да искам да хвана за гърдите, а па и за едната гърда само.... Simple Smile
В онези години бях по-слаб и да речем едни 90% от обема на гърдите е бил мускули.

# 11
  • Мнения: 30 802
Тъй като е много вероятно почти всяко опипване и простащини да премине във физическо насилие, отстъпвам на дълга дистанция и търся тежки предмети за замерване/хвърляне.

Обичам сауна. Ако влезе навлек, правилното поведение е да излееш вода върху камъните, да видиш дали е държелив. Може да го изгониш.

# 12
  • Мнения: 19 821
Е, ти нищо не каза.
По-слаб, ама със сиси.
Ако имаш предвид фитнесче. Мускул на гърдите при трениране може да се развие горна част. Долна част гръден мускул е много малък и почти не се развива при упражнения. Ако си тренирал, но си и вземал добавки, стероиди, има голяма вероятност да си получил мъжка мастопатия. Та не е много за гордост.
Ако е посегнала да пипне твърдост, ок, ама ти го представяш сякаш си ѝ напълнил шЪпата, та продължава да ми е смешно. Smile

# 13
  • Мнения: 30 802
Оф, много обичам мъж с физика тип "петле" - сочни наперени гърдички и тънки крачета. Направо ми идва да го попипам, както си пипам пилето за печене.

# 14
  • Мнения: X
Какво би сторила жена, ако непознат мъж я хване за дупето или гърдите? А ако това стори жена спрямо мъж?

 Как биха реагирали жените, ако нормално изглеждащ мъж влезе в женска съблекалня или сауна? А как биха реагирали мъжете, ако нормално изглеждаща жена влезе при тях?

 Как ще възприеме една жена предложението на непознат мъж да я закара някъде с колата си? А ако непозната жена предложи на мъж да го закара с нейната кола?

 Съществуват още много други примери в живота и ще е интересно всички да споделим впечатления и мнения. Simple Smile
1.случвало ми се е...обърнах се, очаквайки да видят познат.Оказа се, припознал се, поне така се измъкна.  Smiley
не хващам чужди мъже никъде...та, не знам как би реагирал
2.не ходя по обществени "голи места", гнус ме е, та, нямам опит.ако се случи, най-вероятно ще реша, че "..тоя нещо се е чалнал....".обратно-на мъжете ще им изтекат очите...
3.като "млада и глупава" пътувах основно на автостоп, със състудентка.допадаше ни.сега осъзнавам колко сме били глупави, "шанса" да попаднем на ....идиот, е бил огромен, ама младост-глупост.никога не бих поканила непознат мъж в дома си, в кола, изобщо в затворено помещение
Изобщо, като се замислих по темата, осъзнах каква съм късметлийка.Била съм в доста...рискови ситуации.

Общи условия

Активация на акаунт