От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 19

  • 41 493
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Moята поръчка я отразиха след повече от 24 часа след получаването.
Аз не ги регистрирам, те сами ми качват пратките в профила със снимка. Едва тогава описвам каква е и колко струва.

# 196
  • Мнения: 141
Moята поръчка я отразиха след повече от 24 часа след получаването.
Аз не ги регистрирам, те сами ми качват пратките в профила със снимка. Едва тогава описвам каква е и колко струва.

Мария, благодаря , успокои ме, сега ще чакам тогава.

# 197
  • Мнения: 142
Здравейте, да ви похваля Габиели. Поръчах пратка за Лондон, простигна според куриера, но до другия ден нямаше реакция от тях, а колата щеше да тръгва вечерта. Звънях в офиса в Англия-не вдигнаха нито един път и се обадих в БГ. Обясних им случая и ми казаха да пиша на пощата им, защото имали проблем от време на време с   платформата. Писах им, и до 1 час беше регистрирана поръчката ми в профила и пътува за БГ. Оказа се че една от цифрите на ID номера не е излязла на листа от куриера. Дано да съм била полезна.

# 198
  • Мнения: 8
Здравейте, не знам дали тук е точното място да си задам въпроса,но се опитвам да поръчам от сайта на Asda Groceries и когато сложа адреса на Габиели за доставка системата не зарежда. Пробвах друг случаен в Англия и нямаше проблеми. Някакви идеи и решения как може да се оправи това? Благодаря предварително

# 199
  • София
  • Мнения: 3 167
За  адреса за получаване на пратки от Groceries  ли става въпрос?  https://www.uktobg.com/news/nov-adres-za-porychki-ot-groceries-magazini

# 200
  • Мнения: 8
За  адреса за получаване на пратки от Groceries  ли става въпрос?  https://www.uktobg.com/news/nov-adres-za-porychki-ot-groceries-magazini

Да, аз въвеждах адреса от профила ми. Благодаря, така успях да направя поръчката и вече е регистрирана в сайта им. Имате ли наблюдения за колко време пристигат пратките и г/д колко ви излиза като цена?

# 201
  • Мнения: 1 167
От txmaxx може ли да се пазарува с адрес на превозвач? Отказах се от сайта много отдавна, когато ми отхвърляше адреса на превозвач, но сега ми се иска да си купя някои неща.

# 202
  • София
  • Мнения: 736
От txmaxx може ли да се пазарува с адрес на превозвач? Отказах се от сайта много отдавна, когато ми отхвърляше адреса на превозвач, но сега ми се иска да си купя някои неща.
Редовно пазарувам от тях с адрес на превозвач. Действайте смело.

# 203
  • Мнения: 1 398
Някой от вас пазарува ли от boots до адрес на превозвач? Пробвах много пъти с адреса на кд шопинг, но ми анулират поръчките...

# 204
  • Мнения: 422
Редовно купувам от Буутс памперси и АМ на детето. Миналата година и количка си купих от там. До Габиели пускам обаче.

# 205
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, на 03ти имам получена пратка в ггбг uk, но все още не е отбелязана. Някой със случай като моя?

# 206
  • Мнения: 611
Момичета, на 03ти имам получена пратка в ггбг uk, но все още не е отбелязана. Някой със случай като моя?
Моята днес е получена и отбелязана.

# 207
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря. Ще им пиша.

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Имам нужда от спешно мнение.
Някой може ли да потвърди дали последните курсове на GGBG пристигат навреме – в сряда / четвъртък – както обичайно?

# 209
  • Мнения: 172
Здравейте, искам да помоля за съвет.
Какъв мислите, че е най-добрият и изгоден начин за доставка до България на голямо количество хранителни добавки (9-10кг)? По принцип живея в Англия, затова мога да ги пратя и сама по пощата, но се опасявам да не ми ги задържат на бг митницата, защото последния път беше станало така (и то при количество от около 1кг) и едвам ги освободих, защото “трябвало да представя сертификат, че са безопасни за внос в чужди страни”?
Мисля си, че през посредник или чрез камион за пренасяне на багаж ще е по-лесно? Какво смятате?

Общи условия

Активация на акаунт