Какво означава "Истинска жена"?

  • 5 925
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 119
Наскоро имаше тема за "Истинския мъж". Не искам нашите потребители от мъжки пол да се чувстват пренебрегнати и ще се радвам да съберат смелост да се изкажат по темата, каква трябва да е "Истинската жена".

За да избегнем спам, отклонения, до колкото може спорове... ще се радвам да формулираме така:

1. Външност -
2. Образование -
3. Работа/Кариера -
4. Поведение -
5. Умения -

Имали ли сте отношения с такъв тип жена? Ако да, какво се случи?

(Време е и ние да си сверим часовника.  Какво търсят мъжете?)

# 1
  • Мнения: 669
Мисля, че търсят жена, която прилича и ще замести майка им...

# 2
  • Мнения: 15 619
Аз съм просто жена. Но пък съм любопитна, какво смятат жените, пък и мъжете за "истинска".

# 3
  • Мнения: 10 692
Аз да питам какво е "не истинска жена" ?

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Истинската жена е от плът. Другите са от гума, силикон и подобни материали.

# 5
  • Мнения: 3 675
1,4 и 5 са ми достатъчни

# 6
  • София
  • Мнения: 18 697
Истинска е тая дето е рОдила кЪрмила,рсждала и ще рАжда.


А именно изпълнява точица 5.Другото се подразбира ,че е над него.

# 7
  • Мнения: 1 119

С тире, т.е да изброите. То е ясно, че всеки има различни критерии и мнение.

Как да изглежда? Задължително ли е да е с висше образование? Кариерата каква да е, на какво ниво? Задължително да умее да готви... или да говори китайски?

По-подробно, моля!
Не се страхувайте!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Истинска жена го приемам буквално - да е жена. Със съответните физически характеристики. Останалите видове и полове не са истински жени.

Май отговорих на Лан 😊

# 9
  • Мнения: 15 619
Кариерата и образованието и аз не считам, че са признаци за женственост някаква.

# 10
  • Мнения: 85
Ако я срещна ще ви кажа Wink

# 11
  • Мнения: X
Наскоро имаше тема за "Истинския мъж". Не искам нашите потребители от мъжки пол да се чувстват пренебрегнати и ще се радвам да съберат смелост да се изкажат по темата, каква трябва да е "Истинската жена".

За да избегнем спам, отклонения, до колкото може спорове... ще се радвам да формулираме така:

1. Външност -
2. Образование -
3. Работа/Кариера -
4. Поведение -
5. Умения -

Имали ли сте отношения с такъв тип жена? Ако да, какво се случи?

(Време е и ние да си сверим часовника.  Какво търсят мъжете?)

Да се включа и аз с уговорката, че описвам каква жена харесвам, а не дали е истинска или не.

1.Трябва да ми харесва визуално - като за това нямам строги критерии. Като видя една жена преценям дали ми харесва или не. Просто да е лъчезарна и симпатична, с приятно излъчване.Не търся красавици.
 2. Нормално е да има висше , но то вече всеки има като цяло, така че тук не мисля, че слагам някакъв голям филтър.
3. Да извършва квалифициран труд , нямам изисквания за конкретна професия. Пример: в някоя от десетките аутсорсинг фирми в бизнес парка да речем.
4. Поведение - тук са повечето критерии.
4.1 Да е със спокоен характер - най не харесвам избухливи жени, понеже аз самия съм съм търпелив и уравновесен човек. Мразя да хабя усилия в спорове и скандали, вместо да ги впрегна в нещо по-смислено.
4.2. Да е широко скроен човек, с чувство за хумор - тук малко се припокривам с горната точка - с две думи, без склонност към излишни драми и правене от мухата слон.
4.3 Да не е егоист
4.4 Да не изневерява
4.5 Да обича домашния уют ,т.е по-скоро домошар отколкото парти енимъл.
4.6 Да е достатъчно зряла за сериозна връзка.
4.7 Да няма психични отклонения

5. Умения - не е лошо да може да готви поне елементарни неща.Това обаче изобщо не е решаващо, и сам мога да си готва мусака .  Joy

Ами общо взето това е Grinning

Имал ли съм отношения - ами имам от около 5 години , дано сме живи и здрави за още няколко по толкова.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 19:40 от Анонимен

# 12
  • Мнения: 18 298
Записвам се да се ограмотявам. Wink

# 13
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
Мисля, че търсят жена, която прилича и ще замести майка им...

Първото нещо, което искам от една жена, е да не прилича на майка ми.

1. Външност-да има излъчване, да е с нормално телосложение, цветът на очите и косата не е важен.

2. Образование-една жена може да е с висше образование и да не вижда по-далеч от носа си, а може и да е със средно образование и да умее да преценя правилно всяка ситуация

3. Работа/Кариера-да не е от тези, дето чакат мъжът да ги издържа.

4. Поведение-да обича да пътува, да се забавлява, да има усет кога трябва да замълчи или да се обади

5. Умения-дори и да не може да готви, аз ще ѝ помагам, а дори бих се радвал ако вършим заедно домакинската работа

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 20:18 от Natael-1485

# 14
  • Мнения: X
Записвам се да се ограмотявам. Wink

Чакам коментари , че иначе за какво се хабих да пиша  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт