Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 36 680
  • 753
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 469
Нещо ми се върти около 200 лв май, но виж в ценорасписа им, трябва да са го сложили. В графата генетични беше някъде.

Момичета, колко струва изследването за Кариотип в клиниката и за колко време става?

# 556
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, някоя от Вас запозната ли е с програмата споделен риск ?Моля за мнение,благодаря. Жялая на всички успех Simple Smile

# 557
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, някоя от Вас запозната ли е с програмата споделен риск ?Моля за мнение,благодаря. Жялая на всички успех Simple Smile

Аз съм на 33 г. с ИЯР, около 1.0 АМХ.
Питах д-р Владимиров за Програмата за споделен риск, но той ми каза, че аз не мога да се включа в нея, т.к яйчниковият резерв трябва да отговаря на годините ми. ... и така приключих с темата за Програмата за споделения риск.

# 558
  • Мнения: 753
Какво значи да отговаря на годините ти ? 0.33 в твоя случай, така ли ?

# 559
  • Мнения: 42
Какво значи да отговаря на годините ти ? 0.33 в твоя случай, така ли ?

това не мога да кажа..
д-р Владимиров ми каза само , че репродуктивната ми система е като за 40+ ...т.е не отговаря на годините ми.

# 560
  • Мнения: 55
Здравейте, при трансфер на някоя от вас прилагано ли е т.нар. лепило или надраскване на лигавицата? Въобще имате ли представа, дали в клиниката се използват тези техники?

# 561
  • Мнения: 1 259
Mari,

Честно казано нямам идея, но и аз ще питам като почна подготовка за следващия ми ЗЕТ, т.к. предишният беше неуспешен, вече се чудя какво може да се смени в схемата.

# 562
  • Мнения: 42
По принцип...мисля, че на всички използват такова лепило при трансферите. За надраскване на маточната лигавица... не съм много сигурна.

Последна редакция: нд, 06 юни 2021, 10:49 от sisi88

# 563
  • Мнения: 55
Mari,

Честно казано нямам идея, но и аз ще питам като почна подготовка за следващия ми ЗЕТ, т.к. предишният беше неуспешен, вече се чудя какво може да се смени в схемата.

mexicana___ аз също имам един неуспешен ЗЕТ и като теб се чудя, какво още допълнително може да се направи, че да бъде успешен. Пиши, когато имаш повече яснота, какво допълнително ти предложиха, за да попитам и аз.

# 564
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
От 5 трансфера в клиниката нито веднъж не ми е предлагано лепило,или надраскване на лигавицата.Само хетчинг и преди последния ПРП терапия със стволови клетки...

# 565
  • Мнения: 55
От 5 трансфера в клиниката нито веднъж не ми е предлагано лепило,или надраскване на лигавицата.Само хетчинг и преди последния ПРП терапия със стволови клетки...

Елислава, при последния ти опит, който е успешен, новият ти доктор приложи ли някоя от тези техники или нещо друго ново?

# 566
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Не,даже хетчинг не направи.И бях с минимална доза Естрофем (той ми правеше проблеми,с доктор Владимиров го бяхме сменили с Летрозол,но явно не вършеше работа)...

# 567
  • Мнения: 55
Не,даже хетчинг не направи.И бях с минимална доза Естрофем (той ми правеше проблеми,с доктор Владимиров го бяхме сменили с Летрозол,но явно не вършеше работа)...

Значи е имало и голяма доза късмет Simple Smile. Новият ти доктор какво промени в процедурите - стимулация, трансфер? Извинявай, че те разпитвам толкова, но се опитвам и аз да си направя някакви изводи, ако е нужно нещо да променим, че да има положителен резултат.

# 568
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Направи ми много лека стимулация,извадихме само 6Я,от които 5 се оплодиха, 1 върнахме на свеж трансфер на ден 4,2 стигнаха до ден 5 и ги замразихме.Свежия не успя,изчаках да минат Коледа и Нова година и на 15.01 стартирахме ЗЕТ.Преди пункцията правих вливка с Интралипид.През 2016-та също правих и имах бременност с три близнака,но уви...Сега повторих вливката в 6 г.с.(точно когато действието на първата изтичаше).Общо взето и Владимиров и Станулов имат сходен начин на работа,но след положителния тест е много важно кой ще те поеме,те са репро доктори и най-много до 13 г.с.те следят.Аз избрах Иван Вецев, защото е един от малкото разбиращи от тромбофилиите АГ-та,прави си ФМ той и доста стриктно си следи бременните.Повечето му пациентки са такива с проблемни бременности...

# 569
  • Мнения: 157
Някой правил ли е акупунктура при д-р Младенов? Някакви отзиви дали може някой да даде? Дали може наистина да се увеличи успеваемоста при ЗЕТ? Ще се радвам да споделите вашите мнения

Общи условия

Активация на акаунт