Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 5

  • 36 525
  • 753
  •   1
Отговори
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
В края на тази година дойде ред за нова отчетна тема.На всички,които са тук пожелавам да не се задържаме дълго, а скорострелно да се отправим към отчетните за бременност.

Ето линковете към предишните теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=407919.0 - тема 1
http://www.bg-mamma.com/?topic=689500.msg35794792#new - тема 2
http://www.bg-mamma.com/?topic=1003905 - тема 3
https://www.bg-mamma.com/?topic=1051736 - тема 4

Успех ,момичета!И никога, ама никога не се отказвайте от мечтата си да имате най-прекрасният дар на света.

# 1
  • Мнения: 40
Успех на  всички момичета!

# 2
  • Мнения: 1 630
Пиша в темата да ви вдъхна кураж. Вчера на 10.12.3019 се родиха нашите прекрасни Момичета Аделина и Габриела. Втори опит в клиниката, са те. Благодарна съм на доктора и на целия екип за всичко!

Успех на всички!

# 3
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Пиша в темата да ви вдъхна кураж. Вчера на 10.12.3019 се родиха нашите прекрасни Момичета Аделина и Габриела. Втори опит в клиниката, са те. Благодарна съм на доктора и на целия екип за всичко!

Успех на всички!

Чаках те да се похвалиш тук.Те са прекрасни!Желая щастие на цялото семейство,много любов и светли дни.Бързо възстановяване на теб и много послушна и помагаща кака.

# 4
  • Мнения: 28
Честитоооооо mmm_st!
Да са ви живи и здрави сладките мъничета! Това е най-хубавия подарък за настъпващата 2020 г. и прекрасна равносметка за отиващата си 2019 г.!
Сега сърцето и домът ти ще са истински пълни! Желая ти леко възстановяване и светли, и уютни празници.
Не ни забравяй.

# 5
  • Мнения: 964
Честита нова тема, нека се напълни само с радостни новини!!!

# 6
  • Мнения: 436
Късмет на всички желая от сърце

# 7
  • Мнения: 170
Честито, mmm_st, страхотна новина. Наистина много се радвам. Да са ви живи и здрави. Дай Боже на всички ни такава радост. Аз утре отивам за кръвен тест. Днес направих пиклив, не знам от къде ми хрумна - отрицателен... Последните три дни малко не си дадох много почивка, ходих си на работа, а освен това днес отворихме заведение с мъжа ми и сега съм с нагласа, че всичко съм провалила и няма да имам успех. Предните дни имах менструални болки и болки в гърдите (не знам дали това са някакви симптоми или от лекартсвата ) , на предния трансфер имах същите болки и беше положителен резултата. Обаче днес вече нищо не усещам. Освен това днес за втори път пропуснах естрофема, изключила съм алармата. Чувствам се гузно, обвинявам се и просто толкова вече ми е напрегнато, че не знам какво да направя . Извинете ме за излишните словоизлияния. Прося си някакво успокоение и се надявам някой да каже, че също е забравял хапче и не е имало проблем...

# 8
  • Мнения: 170
6.8 ми е резултата. Прекалено е ниско май

# 9
  • Мнения: 1 630
Тони, нисък е съжалявам. Но знаеш че е малшанс и не е защото ти си направила нещо. Аз на последния трансфер бях без естроферм например! Също така ходих на работа плътно, без почивка. Няма смисъл да се обвиняваш, кураж. Ще стане просто е въпрос на време!

# 10
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Тони,много съжалявам.
Маги,кажи какво използвахте вместо Естрофем?Аз също го спирам, а докторът каза, че и всички останали естрогени,т.к. явно само ми вредят.Ще опитме нещо ново през януари.

# 11
  • Мнения: 1 630
Ели, при мен не се наложи никакъв естроген. Правя много хубава лигавица и без него. Само кринон и фраксипарина нищо друго.

# 12
  • Мнения: 78
Здравейте, момичета! Предстои ми пункция и много се вълнувам. Може ли да споделите как мина при вас и какво е усещането, боля ли ви после, за колко време се възстановихте? Ох, голям страх ме тресе 😧😧😧

# 13
  • Мнения: 170
Хич не го мисли, и да боли - понася се. Важно е след това всичко да се нареди както трябва Simple Smile .
Доктора рече и отсече - има биохимична бременност, но резултата е много нисък. Продължавам терапията и в понеделник пак ЧХГ. Хем приех вече, че е неуспешен опита, хем все се надявам да съм феномен и да стане чудо. Предния път ми беше 14 мисля резултата, но уви после спря да се развива към шеста г.с. Само едно може да ми срине психиката, ако сама съм си виновна и не съм се предпазвала повече от напрежение. Но пък доктора винаги казва да си водим нормален начин живот, а не да се залежаваме. Поне до теста де.

# 14
  • Мнения: 123
Успех на всички и от мен! Дано новата година донесе радост и пухкави бебоци във всеки един дом!

Общи условия

Активация на акаунт