Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 7

  • 41 566
  • 767
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 227
Правила съм ЯМР на глава и знам колко е травмиращо и гадно. До сега не са ми препоръчвали да правя ЯМР, защото за щастие не е имало нужда, но за свое успокоение бих направила, тъй като знам, че зад импланта също може да има нещо, пък на ехографа не се вижда.

# 601
  • Мнения: 477
Не знам колко да се вярва на тези статии. Защото тук се слага Политех и то от едни от най-добрите доктори.

# 602
  • Мнения: X
В Германия също много ги хвалят, но е факт, че са забранени във Франция, Австралия и САЩ.

# 603
  • Мнения: 1 725
В статията пише, че са забранени не заради състава, а заради това, че са грапави.

# 604
  • Plovdiv
  • Мнения: 121
Ами на докторите дали им пука дали ще сложим нещо текстурирано или гладко било то и с някаква опасност ?! Едва ли Simple Smile ако настане масова паника заради текстурираните например всички ще се юрнат да ги сменят и пак при тях ще си отидат, всичко е бизнес дами !

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 877
Момичета, някоя от вас има ли + - 355cc анатомични Ментор Нисък профил? Малко ме притеснява тозк нисък(долен) май е рядко използван? Ако знаете нещо повече за ниския профил моля пишете! Или ако има някоя от вас ще се радвам и на лични да го обсъдим.Благодагя ви от сърце
Аз съм с нисък анатомичен но 425, какво те притеснява?
Veri Nikolova 650239 доста ще се променят, само спокойствие си наложи и търпение Simple Smile


Да не започват много надолу и с времето да изглецдат като увиснали знам ли, а и като гледам някои толкова високо как после се смъкват и стават толкова хубави, тези с ниския да не изглеждат прекалено надолу  
Simple Smile

Значи дали ще е нисък или висок профила самия имплант  e почти еднакъв на дължина, ако въобще имат разлика то тя е в рамките на около половин см, което не виждам как ще се отрази да се смъкне ниския повече от високия, ако говорим за разлика във формата кръгъл/ анатомичен тогава може да има разлика, но съм с дълбоко съмнение че кръглия ще седи по-добре от анатомичния или обратното, просто формата е различна, за себе си съм убедена, че формата на импланта не е фактор в увисването.
Другото е, сега гледах таблиците на ментор, ако наистина си 355 анатомичен, той е среден на нормалния, не си съвсем нисък.....
Разгледай таблиците на имплантите с височина ширина, дължина .....

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 01:57 от DolliGi

# 606
  • Мнения: 222
Това с чиповете ми напомня на един стар филм където всички мъже бяха направили жените си с чипове и тн че даже като вкараш кредитната карта в устата и и пускаше пари като банкомат 🤣 (не помня името)
Относно имплантите според моите проучвания клоня към мотива. Бях гледала клип в официалната им Ю Тюб страница в който обесняваха че обвивката им е нещо между грапаво и гладко едновременно (ако мога да се изразя правилно) и затова били по-добри от другите марки.

# 607
  • Мнения: 34
Снощи четох една статия , че този чип макар и незначително може да затрудни ЯМР изследването . И , че при наличието на такива импланти трябва да се прави по- особено ЯМР . По друг ъгъл , тесла 3 или 4 да е апарата и т.н. . Препоръчват се друг тип изследвания за скрининг - сцинтиграфия , ултразвук и т.н . Аз също клоня към мотива . Повече ми допаднаха на опипване Simple Smile .

# 608
  • Мнения: 28
Според мен на колажа са анатомични като размер ги определям като 350 - 390 cc. Поне така ми изглеждат сравнявйки ги с моите. Но има вариант и да са кръгли, но аз по залагам на анатомични. Това ''надуване'' според мен е от профила а именно висок
Veri имаш ли инфо какви са?
Дете ти си направи колаж също. Следя те нали знаеш Simple Smile
Да,  снимам се но така от страни не съм.


Гърдите са кръгли хора,425 cc. 😳

# 609
  • Мнения: X
Чипът не излъчва (уж) нищо, той е подобен на баркодовете в някои магазини, доближен на малко разстояние до четец, може да бъде прочетена информация записана преди вкарването на чипа в импланта, т.е той е само паспорт. Обаче ме навежда на мисълта, дали в някой магазин няма да писне....и после иди обяснявай, че ти пищят ц.... 🤣 Иначе и аз изгледах доста клипчета на Мотива и този ергономичния модел ми се струва много добър за естествена визия, обаче на мен доктора ми каза анатомични, а този всъщност не е анатомичен, кръгъл си е, просто гела се мести спрямо позицията на тялото напълно като естествени гърди. Ако има някой още четящ темата с такива Мотива ергономикс моля да сподели. Също назад в темите имаше спорни коментари, някои казват много меки са, един коментар имаше на някой пипал при Кънев такъв и казваше, че са по-твърди от Ментор. Но предполагам и зависи дали е ергономикс или обикновен кръгъл.

# 610
  • Мнения: 1 725
Аз не бих си сложила такива. Може да се получат гънки, ако кожата и тъканна е малко на човек. Другото за какво ви е този чип, и без него имате гаранция и секрификат. Да не говорим, че като цяло има импланти с кръгла форма и анатомичен профил.

# 611
  • Мнения: 34
Звънях на Тепавичарова . Тя ми препоръча да се запиша при сина и - Романски в болница Надежда . Имам час и за него . Ще ми се тази подмяна да стане най-късно до април . Дано се развият нещата . Ще го разпитам и него за импланти ,марки и тн. . Тъкмо се навих за Мотива , после си казвам ще слагам Ментор по-сигурни са ми . Едно е ясно ще искам кръгли и гладки . Поне това ми се изясни .

# 612
  • Мнения: X
Чипът не е задължителен, по избор е. За гънките обаче и аз имам едно наум. Но при следващата консултация ще питам, то освен Мотива, анатомични май само на Ментор остават като вариант за мен.

# 613
  • София
  • Мнения: 4 884
Звънях на Тепавичарова . Тя ми препоръча да се запиша при сина и - Романски в болница Надежда . Имам час и за него . Ще ми се тази подмяна да стане най-късно до април . Дано се развият нещата . Ще го разпитам и него за импланти ,марки и тн. . Тъкмо се навих за Мотива , после си казвам ще слагам Ментор по-сигурни са ми . Едно е ясно ще искам кръгли и гладки . Поне това ми се изясни .

Моля те, би ли каьало защо кръгли и гладки, ще ми е много полезно! Моят доктор работи само с Ментор ( Молов), така че за марката няма аккво да мисля, но за другите неща ще ми е полезно! Благодаря!

# 614
  • Мнения: 1 725
Ако са гладки, трябва да са и кръгли, да си се въртят вътре няма опасност.

Общи условия

Активация на акаунт