Hercai/Вятърничав по ATV Тема 10

  • 105 351
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 036
Добро утро Hug
Paola r, вчера по време на прекия ефир Бану е казала, че втория фрагмент ще бъде излъчен в неделя. Няма да се учудя, ако пуснат и трети при тази голяма пауза. Също така е казала, че Харун ще остане задълго в сериала и в 30-та серия ще се разбере кой всъщност е той и за какво се бори Simple Smile Ходенето по мъките на Ярен продължава, но спокойно можем да кажем, че тя си го заслужава. Бану е дала и други спойлери, но ще ги сложа в скрит текст, защото някой може де не иска да знае предварително какво ще се случва в сериала.

Скрит текст:
1. Дильшах не жива. Человек, который отправляет письма в 30 серии появится.

2. В 28-ой серии будет поцелуй РейМир.

3. Зехра ( Фериде Четин) не покидает сериал, а несколько серии ее не будет. Она вернётся в сериал.

4. Хальвет будет скоро, и после него Рейяшка будет беременной. Но в какой серии хальвет покажут неизвестно.🤣

5. В след.сериях будет день рождения одного героя.

6. Скоро покажут сцены с качелями.

7. Отец Рейян может появиться в сериале.

8. Рейян, первая узнает что она не родная дочь Хазара.

9. Харун ( Ахмет Каякесен) постоянный герой сериала.

10. В воскресенье будет второй фрагмент.

11. ХЭШТЕГИ БУДУТ ВЫБИРАТЬ ФАНАТЫ.

12. Скоро проведут прямой эфир со всеми актёрами.

13. Через несколько серии Азат начнёт любит Элиф.

14. Третий сезон может быть.

Втори вариант на спойлерите:

▪︎2-ой фраг готов, дадут в воскресенье вечером, а так же вскоре ожидается сцена на качелях и поцелуй (вроде как на предстоящей неделе)🙄;

▪︎Она думает, что Ярен выйдет замуж, но все зависит от сценаров.
В 30 серии будет известно, кто же все таки этот Харун🌚

▪︎Верит в то, что будет 3 сезон, если фаны продолжат их поддерживать.
Цитата: «ИншаАллах 3,4 сезоны будут, чем больше, тем лучше»;

▪︎Никто из персов никуда не уходит;
Зехра не умрет; Фериде не уходит, просто некоторое время ее не будет. Так как у нее и Ветреного появится прекрасный дитенок🌹

▪︎Дильшах мертва (вот уж новость);

▪︎Многие спрашивали про хальвет, но Бануша не знает, будет или нет, это вопрос к сценарам;

▪︎Про наряды: они видят все твиты, но съемки проходят в разных погодных условиях, зачастую тяжелых. Поэтому актёров приходится тепло одевать и наряды не такие, какие бы хотелось видеть многим. Если бы снимали в одном месте или в Стамбуле, то были бы желаемые шик-лухари-виллаге наряды, однако в Стамбуле съёмок не предвидется;

▪︎Кто-то спросил про финал сериала, на что Бану закрыла глаза и сказала: «Сделаю вид, что не видела этого вопроса»....

▪︎На вопрос, когда Рей забеременеет Бану ответила: «Как хальвет будет, так и забеременеет».

▪︎Харун входит в основной ГГ, не приглашённый гость, как говорил кто-то раньше;
Ответы на вопрос действует ли он с Азизе, и кто тот чел, который отправляет бабаанне письма, она не знает.

▪︎Бану передала привет Москве🤣

▪︎Просит разделять сериал и личную жизнь и не огорчать их;

▪︎Гена в ближайшее время точно узнает, брат ли ей Фыро;

▪︎Акын не холоден, очень простой и улыбчивый. Весь каст без эго. Съемочная группа 6 дней работает, и всего 1 день отдыхает;

▪︎Попросила не разбивать сердечки плохими комментами насчёт видео с озвучкой хэшов. Акын и Эбру стараются делать все, что в их руках. Так же сказала, что отныне хэши будут генерировать фанбаза, а не продакшн, так что фандому стоит быть сплоченными и включить фантазию;

▪︎В ближайшее время у кого-то из персов будет др;

▪︎Про прямой эфир с АкРу: обычно на съемках не получается сделать прямой эфир, ибо там не ловит интернет, но надеется что в ближайшее время удастся нас обрадовать;

▪︎Готовятся закадровые видео. Но выходить они будут порционно после финала СЕЗОНА 🙃, чтобы зрители могли периодически наслаждаться и не скучать.

▪︎Кадын пожелала никому не умиреть, не прожив любви. Ибо ничто не победит любовь, никакая месть и тд. Проживайте любовь сполна и до конца. Ибо любовь - самое прекрасное, что может быть😉❤

▪︎Много раз благодарила фанов, говорила, что без них не было бы Ветреного. Они стараются не огорчать нас, и просит их тоже не огорчать.

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 08:44 от nedlen

# 256
  • Мнения: 5 432
За трети сезон не съм особено очарована.

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 09:18 от tigasa1

# 257
  • Мнения: 4 369
Недлен, благодаря за информацията.
Най-интересен ми е Харун, кой е той и за какво се бори. Да не излезе някакъв брат на Рейян (ама от къде ли?).
Добре, че Гюнюл ще разбере дали Фъро й е брат.
Идеята за трети сезон и на мен не ми харесва. Поомръзна ми вече действието, дано разкрият тайните, Азизе да си получи възмездието и да се приключва.
На преден план са ми Жестокият Истанбул и Дъщерята на посланика.

# 258
  • Мнения: 1 036
Идеята за трети сезон и на мен не ми харесва. Поомръзна ми вече действието, дано разкрият тайните, Азизе да си получи възмездието и да се приключва.

Аз отдавна подозирам, че се подготвят за трети сезон. Най- вече заради това, че много бавят топката. Понякога имам чувството, че тъпчат на едно място. Какво да се прави - бизнес интересите са на първо място. Загуби се динамиката на сериала и карат я малко по инерция, но се надявам силната конкуренция, която се задава да ги раздвижи нещата в сценария. Оформят се няколко нови сюжетни линии.Освен Азат и Елиф,Харун и Ярен, като нови двойки в сериала, трябва да се търсят варианти и за Гьонюл и Фърат...
За подозренията си за трети сезон досега се въздържах да коментирам, защото мислех, че Акън няма да е съгласен. Но откакто прочетох при рускините, че неговата мениджърка се е отписала от страницата на сериала в Инстаграм, започнах да се замислям, че има някакви разногласия между нея и Акън.

# 259
  • Мнения: 21 977
Здравейте, момичета Hug

Трети сезон? Луди ли са? Те и сега едва задържат вниманието, държи ги само силната фенска маса.

# 260
# 261
  • Мнения: 1 036
dessince, хубаво е, че ще е любовен фрагманът. Simple Smile

Лошото е, че в социалните мрежи  се е появил част от диалог между Рейян и Харун. Тоя психопат е навлязъл в периметъра на Миран бей.Simple Smile Малко му са другите проблеми, та сега и с този наглец  ще трябва да се занимава. Слагам диалога в скрит текст, защото е спойлер за не знам кой епизод.

Скрит текст:

# 262
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета,  от телефона не мога да сложа 2 фрагман...любовен, но пак с дрехите спят😂

# 263
  • Мнения: 15 391
Здравейте момичета,  от телефона не мога да сложа 2 фрагман...любовен, но пак с дрехите спят😂

 Hug Hug Hug

Зима ееее  Mr. Green табики с дрехите  Laughing Laughing

# 264
  • Мнения: 1 036
Три пъти го публикувахме това разочарование Simple Smile Дано най- интересната разсъблечената част е в серията, ама надали.
Пишат рускините, че Акъв бил много болен с температура и гърло го боляло. Може пък и да се съблякъл по някое време и затова сега е болен.Simple Smile Важното е бързо да оздравява.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 18:12 от nedlen

# 265
# 266
  • Мнения: 5 432
Едно, че е зима, второ тоя конак е от камък. Печка или климатик не се вижда.
 А в медиите нещо да има относно Париж и предложението за брак?

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 18:49 от tigasa1

# 267
  • Мнения: 5 436
Малко вън от темата, но ми е важно- някой знае ли дали като ние гледаме фрагмани на турски филми в ю тюб- в Турция може ли да се използва в ю тюб?

# 268
  • Мнения: 1 130
От Ебру в инстаграм


# 269
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey

Искам тази линия да видя : )))) повече ми е интересна от главните. Там вече затъпяха.


Вики, какво точно питаш, че така написано аз не мога да разбера?
Дали може и в Турция да се гледат фрагманите в ю-туба? или Дали ние като ги гледаме от Бг се отчита като гледаемост? И на двата въпроса отговорът е - да : )))) .

Общи условия

Активация на акаунт