Математически турнири 1-4 клас. Тема №56

  • 48 159
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 25 212
И аз нямам обяснение защо 3 и 4 са донякъде верни и носят точки? 6 също е толковя вярно - т. е. грешно Simple Smile
Зададох същия въпрос и във фб групата и получих следния отговор: За частично решение и объркан финален отговор.
Супер малоумно са отговорили... 6 влиза в тези критерии точно толкова, колкото 3 и 4. Иди после записвай детето си на подобни абсурдни състезания... Направо е срамота това оценяване.

# 106
  • Мнения: 7
Здравейте! Дъщеря ми се явява за първи път на това състезание, та искам да попитам, ако някой знае, за Бургас изкарват ли общо класиране?

# 107
  • Мнения: 318
Здравейте! Дъщеря ми се явява за първи път на това състезание, та искам да попитам, ако някой знае, за Бургас изкарват ли общо класиране?
Утре ще излезе общото класиране ,поне така са писали в сайта си .

# 108
  • Мнения: 7
Здравейте! Дъщеря ми се явява за първи път на това състезание, та искам да попитам, ако някой знае, за Бургас изкарват ли общо класиране?
Утре ще излезе общото класиране ,поне така са писали в сайта си .
Благодаря!

# 109
  • Мнения: 123
В ЕСПА и ТЕ провежда ли се КМС на място?

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 193
Здравейте, относно НОМ - имам ли право да видя работата на детето, а също така и оценяването и. Вчера класната му казала резултата - 15,20 т. Според него всичко подробно е описал, иска ми да видя къде му са пропуските. Дали имам право на това или ще ме отрежат от училище "предколедно"?

# 111
  • Мнения: 503
Обявили са медалистите от Коледното за София - на страницата на СМБ Секция Изток. За втори клас само един максимален резултат...

# 112
  • Мнения: 318
Здравейте! Дъщеря ми се явява за първи път на това състезание, та искам да попитам, ако някой знае, за Бургас изкарват ли общо класиране?
Утре ще излезе общото класиране ,поне така са писали в сайта си .
Благодаря!
За съжаление май няма да видим общо класиране Sad Туко що влезнах пак в сайта и видях ,че са изтрили съобщението и са написали ново , в което пише ,че ще ни изпратят на мейл само ние на кое място сме класирани.За пореден път Бургас се доказва ,колко лош организатор е на подобен вид мероприятия!

# 113
  • София
  • Мнения: 28 109
Синът ми хич не се е представил добре на него. Всъщност това му е най-лошото представяне от всички състезания досега. Добре че не се притеснява много.

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 612
А за Бургас като няма класиране с показани поне точките на наградените, каква е гаранцията, че не са си разпределили места както искат ? Голяма конспирация.

# 115
  • Мнения: 322
Ужасни организатори за Бургас! Другата година, живот и здраве ги бойкотирам. 20 лв. Минус от мен !

# 116
  • Мнения: 7
Здравейте! Дъщеря ми се явява за първи път на това състезание, та искам да попитам, ако някой знае, за Бургас изкарват ли общо класиране?
Утре ще излезе общото класиране ,поне така са писали в сайта си .
Благодаря!
За съжаление май няма да видим общо класиране Sad Туко що влезнах пак в сайта и видях ,че са изтрили съобщението и са написали ново , в което пише ,че ще ни изпратят на мейл само ние на кое място сме класирани.За пореден път Бургас се доказва ,колко лош организатор е на подобен вид мероприятия!
Аз също го видях🙂 Мен всъщност това ме интересува. На кое място е, за да имам реална представа как се е представила, като съпоставя с другите.

# 117
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Класирането по градове ли е? Не е ли национално и всички деца с 69-70т получават златен медал?

# 118
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Аз скоро не очаквам да излезнат резултатите от Кърджали за КМС. Честно казано и не знам къде да ги търся, на сайта на училището, където се провежда не качват май, страницата на СМБ за областта единствено има информация за Областния математически турнир Перперикон.  Не че ми е драма, учителката ще ми каже точките, ако ги получи.

Щерката очаквано се е класирала за областният кръг на Олимпиадата по математика с 20 т.,

# 119
  • Мнения: 456
С риск да се повторя , пак да попитам: след като са обявени вече официални точките и наградените в София от СМБ по някакъв начин предоставят ли информация по училища за това кои деца са се явили и как са се представили?Имам си лични съображения- да видя дали учителката по някакъв начин ще похвали явилите се деца или няма да акцентира въобще?

Общи условия

Активация на акаунт