Математически турнири 1-4 клас. Тема №56

  • 48 163
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 730
В класирането на КМС не виждам участниците от СМГ и ПЧМГ. Пак ли ще им спретнат отделна класация??! Не вярвам да не са участвали децата...
Да, в отделна класация са.

# 136
  • Мнения: 2 285
В класирането на КМС не виждам участниците от СМГ и ПЧМГ. Пак ли ще им спретнат отделна класация??! Не вярвам да не са участвали децата...
Да, в отделна класация са.

Тези съвсем обезумяха.
Отделни класации, даване на точки за конкретни грешни отговори...
Неслучайно съм ги задраскала от списъка ни със състезания...  ooooh!  ooooh!  ooooh!

Последна редакция: нд, 22 дек 2019, 12:38 от Алисса

# 137
  • Мнения: 6 269
Да не бъркам само, че пиша от телефона и не мога в момента да отварям класациите, но мисля, че до 4 клас включително класацията е обща за всички училища и Питагор участва в нея. А вече от 5 клас нагоре има отделна класация за СМГ, другите МГ и ПЧМГ.

# 138
  • Мнения: 730
Да не бъркам само, че пиша от телефона и не мога в момента да отварям класациите, но мисля, че до 4 клас включително класацията е обща за всички училища и Питагор участва в нея. А вече от 5 клас нагоре има отделна класация за СМГ, другите МГ и ПЧМГ.
Разбира се, че след 5- ти Simple Smile. СМГ и ПЧМГ нямат по-малки ученици.
От Питагор учениците  участват в общото класиране (до 4-ти клас включително).

# 139
  • Мнения: 21 436
За каква тежест говорите? Това го чувам за пръв път. Резултатите на състезанията се приравняват към 100 точки. Избираш двата най-добри.
Общо-взето, колкото различни профилирани гимназии, осъществяващи прием в пети клас има, толкова различни методики за класиране се публикуват..

# 140
  • Мнения: 6 269
Да не бъркам само, че пиша от телефона и не мога в момента да отварям класациите, но мисля, че до 4 клас включително класацията е обща за всички училища и Питагор участва в нея. А вече от 5 клас нагоре има отделна класация за СМГ, другите МГ и ПЧМГ.

Разбира се, че след 5- ти Simple Smile. СМГ и ПЧМГ нямат по-малки ученици.
От Питагор учениците  участват в общото класиране (до 4-ти клас включително).

Именно, мисълта ми беше, че до 4 клас класацията е обща😀

# 141
  • Мнения: 2 298
В класирането на КМС не виждам участниците от СМГ и ПЧМГ. Пак ли ще им спретнат отделна класация??! Не вярвам да не са участвали децата...
Да, в отделна класация са.

Тези съвсем обезумяха.
Отделни класации, даване на точки за конкретни грешни отговори...
Неслучайно съм ги задраскала от списъка ни със състезания...  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Интересно е как 125то продължават да се изтъкват като математически профилирана, а на състезанията им децата от 125 са в общия списък, т. е. не са математическа. 😂

# 142
  • Мнения: 2 285
Ми, умрЕла е циганката, дето ги Фалеше.  Wink
Много ми е забавно, на какво ли не е способен човек, за да изтъкне сам себе си.

# 143
  • Мнения: 333
Някой знае ли кога и къде ще публикуват обобщеното класиране и разпределението на медалите на Салабашев?

# 144
  • София
  • Мнения: 8 272
Някой знае ли дали ПЧМГ са провеждали тази година ИС?
Не видях тяхно деца, в списъците в другите училища. Резултати на ИС в ПЧМГ излизат от преди 2 г.

Някой знае ли кога и къде ще публикуват обобщеното класиране и разпределението на медалите на Салабашев?

След днес, поне това е информацията, обаче явно няма да е днес.(от страницата на Старозагорци)

Всъщност защо има отделни класирания за КМС?

Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 16:17 от Desem

# 145
  • Мнения: 359
Търсих, търсих... и не намерих отговорите на МБГ 1ви клас зима 2019.

Имате ли ги? Simple Smile

# 146
# 147
  • Мнения: 10 195
Търсих, търсих... и не намерих отговорите на МБГ 1ви клас зима 2019.

Имате ли ги? Simple Smile
Стига де, отговори за 1 клас..

# 148
  • Мнения: 359
Търсих, търсих... и не намерих отговорите на МБГ 1ви клас зима 2019.

Имате ли ги? Simple Smile
Стига де, отговори за 1 клас..

Много се радвам за включването Simple Smile
Преди 2 теми имаше дискусия за 13ти въпрос, така че вероятно не съм само аз.

И понеже явно можете да помогнете - бихте ли ми обясни логистката на 17та задача?


Защото с моето 4то отделение не се справям Wink)

# 149
  • Варна
  • Мнения: 25 212
В три? Според мен е супер елементарна. Първото цвете се намира в малкия правоъгълник, също и в големия, образуван от двата малки. Второто - в първия, в по-големият образуван от първите два и в най-големия, образуван от трите малки. Такива задачи за броене на фигури дават редовно.

Общи условия

Активация на акаунт