Математически турнири 1-4 клас. Тема №56

  • 48 308
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 613
А награждаването на Салабашев, което е на 2 февруари, дали ще се проведе?
Голямо чудене настана с тези грипни епидемии, но пък учениците са щастливи Simple Smile

# 301
  • Мнения: 6 295
Кво щастливи братче, а кой ще ги гледа в къщи мислят ли. Има и едно друго състезание "Аз и числата", което е на СНУБ и трябваше да бъде май че на 27.01, с него пък какво става, макар че то не е важно, лесно е, но по принцип питам.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 25 236
На 30 януари е... И за него се чудя, вероятно се отлага, то друг начин няма.

# 303
  • София
  • Мнения: 28 474
И синът ми е записан за него, днес би трябвало класната да им каже какво е положението.

# 304
  • София
  • Мнения: 9 517
И да има промяна МБГ може да се проведе до 10. февруари, но датата за НОМ - 01. 02. 2020 е една за цялата страна. Там е по-големият проблем.
Имам спомен, че и миналата година НОМ се падаше по време на грипната ваканция в София, но се проведе. Дали съм права?

# 305
  • София
  • Мнения: 546
Здравейте, искам да попитам Московската олимпиада, която ще е на 9 февруари, условията на задачите на руски език ли са, едно след друго ли ще са двете състезания с математика без граници за заявилите участие в двете? Какви са таксите?
Моята информация е, че тази година няма да се организира състезанието - нещо не са се разбрали организаторите. Или просто не е имало достатъчно желаещи - не е ясно Simple Smile

# 306
  • Мнения: 1 750
Здравейте, искам да попитам Московската олимпиада, която ще е на 9 февруари, условията на задачите на руски език ли са, едно след друго ли ще са двете състезания с математика без граници за заявилите участие в двете? Какви са таксите?
Моята информация е, че тази година няма да се организира състезанието - нещо не са се разбрали организаторите. Или просто не е имало достатъчно желаещи - не е ясно Simple Smile
Явно не носи такива големи приходи като МБГ и разните дистанционни квалификации..

# 307
  • Мнения: 1 776
Здравейте, искам да попитам Московската олимпиада, която ще е на 9 февруари, условията на задачите на руски език ли са, едно след друго ли ще са двете състезания с математика без граници за заявилите участие в двете? Какви са таксите?
Моята информация е, че тази година няма да се организира състезанието - нещо не са се разбрали организаторите. Или просто не е имало достатъчно желаещи - не е ясно Simple Smile
Явно не носи такива големи приходи като МБГ и разните дистанционни квалификации..
На мен ми казаха, че ще е на 9.02.Даже записват за нея до 29.01.

# 308
  • Мнения: 21 455
Московската олимпиада за малки ученици ще се проведе в България.
Скрит текст:
На 9 февруари 2020 г. от 9 до 15 часа в Регионалния център за извънкласно образование къмФондация „Миню Балкански“ с. Оряховица, област Стара Загора ще бъдат проведени две математически състезания:
Зимният кръг на Математика без граници –участват всички желаещи, независимо дали са участвали в есенния кръг и независимо от резултата в есенния кръг.
Московската олимпиада за ученици от 1 – 4 клас
Участват всички желаещи ученици от 1 до 4 клас.
Срок за записване не по-късно от 29 януари 2020 г.
За Заявка за записване моля пишете на Янка Ковачева
e-mail: fmb.shkoli@gmail.com, тел. 0889555677
линк

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 13:54 от Дидева

# 309
  • София
  • Мнения: 546
Да, извинявам се, не съм уточнила, че моята информация е, че в София няма да се провежда. Не съм се интересувала за други градове дали ще има Hug

# 310
  • София
  • Мнения: 30 107
И да има промяна МБГ може да се проведе до 10. февруари, но датата за НОМ - 01. 02. 2020 е една за цялата страна. Там е по-големият проблем.
Имам спомен, че и миналата година НОМ се падаше по време на грипната ваканция в София, но се проведе. Дали съм права?
Май така беше. Надявам се скоро да дадат информация, дали ще се проведе.

# 311
  • София
  • Мнения: 2 141
Миналата година НОМ си се проведе насред грипната ваканция и по мой спомен.
Надявам се бързо да излязат с официална информация как ще бъде тази година.

# 312
  • София
  • Мнения: 30 107
Заповед:

https://www.ruo-sofia-grad.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0 … D1%86%D0%B8%D1%8F

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 19:05 от missence

# 313
  • София
  • Мнения: 28 474
Това е от миналата година.

# 314
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Кво щастливи братче, а кой ще ги гледа в къщи мислят ли. Има и едно друго състезание "Аз и числата", което е на СНУБ и трябваше да бъде май че на 27.01, с него пък какво става, макар че то не е важно, лесно е, но по принцип питам.
Напротив, не са маловажни, все пак това състезание и олимпиадите са единствените състезания, чиято сложност отговаря на нивото на предметите в училище. Всички останали състезания изискват допълнителна подготовка и резултатите трудно биха послужили за обективен анализ.

Общи условия

Активация на акаунт