Математически турнири 1-4 клас. Тема №56

  • 48 306
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 295
Гугъл не ползвате ли, не че нещо, ама като напишете името на състезанието и ще ви излязат няколко линка, в които ги има.

# 391
  • Мнения: 8 226
Здравейте, къде мога да намеря задачите от предишни години за МБГ зима за 1-ви клас?
класиране точка ком
Това е сайт в който са качени задачите на 99% от състезанията, както и отговорите.
Можете да търсите както по клас, така и по име на състезанието.

# 392
  • Мнения: 2 285
Влизам отново да похваля софийския извънучилищен организатор на МБГ.
Вчера отметнахме състезанието, а късно вечерта вече бях получила мейл с резултата на детето. Чудесна организация! 🙂

# 393
  • Мнения: 1 750
Кой е организатора и как ви/ на детето се сториха задачите?

# 394
  • Мнения: 2 285
Кой е организатора и как ви/ на детето се сториха задачите?

"Моливия" е центърът.
Според моето дете - задачите били лесни, с уговорката, че той винаги е намирал формата на МБГ за лесен.
На повечето деца май не им е стигнало времето, обаче...

# 395
  • Мнения: 7 987
Със свободен отговор ли са били?

# 396
  • Мнения: 2 285
Със свободен отговор ли са били?

Да, разбира се. Така е по регламент още от миналата година.

# 397
  • Мнения: 29 276
Алиса, кой клас е детето ти?

# 398
  • Мнения: 2 285
Третокласник е дребният.

# 399
  • Мнения: 7 987
Може ли да ми дадете примери за зимни турнири на състезания със свободен отговор за първи клас?

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 10:29 от celika

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 193
Здравейте, днес и ние отметнахме зимния кръг на МБГ 4 клас. Определено времето не му е стигнало. Първо е тръгнал внимателно, а последните 8 задачи ги е минал на "турбо скорост" за 10 минутки,  за да се вмести във времето.
Аз постоянно му обяснявам, че не трябва да бърза, да чете внимателно задачите, но явно, че в това състезание този съвет не е приложим.

# 401
  • Мнения: 29 276
На моят също му е било малко времето.

# 402
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
МБГ за 1 клас ще е под формата на есенното издание, с табличката, или ще е като на останалите класове - задчите една под друга? Къде мога да намеря информация, тъй като в тестовете през годините има всякакви вариации на зимните задачи.

# 403
  • Мнения: 4 246
Да знаете докога трябва да се публикуват резултатите от НОМ за 4 клас? Благодаря

# 404
  • София
  • Мнения: 12 366
Гледам, че тази година Европейското кенгуру е на 19 март, в четвъртък. До сега беше все в почивните дни. Как би се провело в делничен ден? Двете ми деца са в едно училище, различни смени и се чудя каква би била организацията.

Общи условия

Активация на акаунт