Математически турнири 1-4 клас. Тема №56

  • 48 158
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
*ashley*, доколкото разбрах се е паднало така, че точно нейната учителка е проверявала някои от работите. Или нещо подобно, не съм разпитвала. Само разбрах, че втора и трета задача са ѝ верни. Официално какво е направила ще видим

# 481
  • Мнения: 322
Някой има ли задачитв от МБГ 2020?

# 482
  • Русе
  • Мнения: 359
Вчера са им дали работите на моите в училище за 2 и 3 клас. Не са в мен в момента, но мога по-късно да ги снимам ако искате.

# 483
  • Мнения: 322
Моят е 1-ви, щели да им ги дадат следващият месец...., иначе му казали точките. Исках да се ориентирам в оценяването и задачите.

# 484
  • Мнения: 1 745
Днес видях една Пловдивска школа, която дори другата седмица ще провежда МБГ- и това ако е честно..

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 197
Организаторите са удължили срока, заради грипната ваканция, но не знам до кога. В нашето училище също ще се провежда сега в събота на 15.02.

# 486
  • Мнения: 1 745
Явно не е много официално оповестено щом някои училища връщат дори задачите.

# 487
  • Мнения: 318
А нас ни изненадаха в първия учебен ден след грипната ваканция и проведоха състезанието МБГ .Детето искара само 11т. и е много разочаровано нямаше как да се подготви ,защото винаги правим тестовете ден преди състезанието и досега се е справяло.

# 488
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 651
Има ли някъде официална информация, че срокът е удължен? На сайта не пише, а училищата реално имат право да казват точки и показват писмените работи след приключване на срока.
Идеята ми не е ,че някой ще се възползва, такива винаги е имало и ще има, а че не е коректно изобщо да се показват преди приключването. Интересно и как ще публикуват резултатите на 22ри?

# 489
  • Мнения: 7 987
И нашата беше в първия учебен ден, но ние си решаваме задачи от време на време. За мен няма смисъл подготвянето специално само за състезание.

# 490
  • Мнения: 2 285
Вчера са им дали работите на моите в училище за 2 и 3 клас. Не са в мен в момента, но мога по-късно да ги снимам ако искате.

Ще помоля да не изпращате задачите, докато не разберем окончателно, че кръгът е приключил, защото съм сигурна, че някои родители биха се изкушили да разберат какви са задачите предварително. И ще се напълни отново с едни "отличници", като онези от Попово преди време... Pensive

# 491
  • Русе
  • Мнения: 359
Вчера са им дали работите на моите в училище за 2 и 3 клас. Не са в мен в момента, но мога по-късно да ги снимам ако искате.

Ще помоля да не изпращате задачите, докато не разберем окончателно, че кръгът е приключил, защото съм сигурна, че някои родители биха се изкушили да разберат какви са задачите предварително. И ще се напълни отново с едни "отличници", като онези от Попово преди време... Pensive


Не знаех, че наистина не е приключил кръга. Няма проблем нищо няма да качвам. Но трябваше да бъде публикувано мисля, сега  и срока за класиране дали ще се спази.

# 492
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 651
Не се ядосвайте, винаги ще има такива родители, за които е по-важен медал, от реалните точки на детето! Наистина се получава много тъпо в момента, затова питах къде има официална информация от организаторите. Явно другите училища не знаят и задачите се дават, тъй като за тях срокът е приключил.

# 493
  • Мнения: 819
Здравейте,
Официална информация за удължаване на срока за провеждане на МБГ има,но е разпратена само до локалните организатори.
До 17 февруари не трябва да се изнасят условията на задачите и отговорите.Ако има училища,които са върнали задачите на децата,то това си е нарушение.

# 494
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Това състезание е пълен майтап, ще ме прощават... Изобщо не мога да допусна, че за близо месец провеждане на състезания в разни училища и учреждения задачите могат да бъдат запазени в тайна. Това просто не е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт