ГЕРБ + кашлица след ядене

  • 588
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте,

Повече от 20 г. мъжа ми се бори с това заболяване и до момента никой лекар не успява да помогне. Правил е над 10 гастроскопии, кръвни изследвания и всякакви други, които са му назначавани и всичко е било ОК.
От тази кашлица си е докарал и херния.
Наскоро премина и лапароскопска операция, която последния лекар предложи като крайна мярка и смяташе, че ще помогне. След операцията преди да се захрани не кашляше, но го наливаха със системи. След като започна да се захранва кашлицата отново се завърна. Хапва на често и по малко, но въпреки това след ядене отново се появява суха спастична кашлица, която след 30 - 40 мин. отминава.
Сутрин и вечер лекаря му е назначил да пие Нексиум 40 mg, но въпреки него отново кашля.

Вече не знаем какво и на къде да поемем, а не е на възраст където да се примири, че няма смисъл от лечение.....
Ще се радвам да дадете съвети и препоръки за лекари в България и чужбина защото и за там се замислям вече. И ако някой се е справил с този проблем да сподели как.

# 1
  • Мнения: 1 343
Дъщерята ми е млада, но има силно сърцебиене след нахранване, а сега се появи и кашлицата...като допълнителна екстра. Лекарите казват, че е от сърцето..А каква операцията е правена? Но и тя има ГЕРБ...

# 2
  • София
  • Мнения: 4 122
Дъщерята ми е млада, но има силно сърцебиене след нахранване, а сега се появи и кашлицата...като допълнителна екстра. Лекарите казват, че е от сърцето..А каква операцията е правена? Но и тя има ГЕРБ...


Безкръвна лапароскопска

# 3
  • Мнения: 1 343
Но какво са оперирали лапараскопски?

Общи условия

Активация на акаунт