КГБ = Клуб на Готините Баби - 199.

  • 41 570
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 369
ЧЕСТИТ БАБИН ДЕН!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАКС!

Всички празнуващи да са живи и здрави! Наздраве!!!

# 391
  • Мнения: 18 542
Мерси за пожеланията, засега аз ги приемам, че Макс далеч , но си сложих таралеж  и Мила иска стихче,  а сега да те видя...Макс си го написа сам дет се вика, снимка видях и се вдънових а  е трудно да почна. Ще я сложа все пак за малко пък който види.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 23:20 от Бор_яна

# 392
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 776
Голям сладур!

# 393
  • Мнения: 1 998
Борянчице,
Да ви е здрав,палав,весел тоя сладурчо!
И как  чаровно дяволито гледа!😍😍
Не се ослушвай ами викай вдъхновението и пиши за Мила😘😘
После дай да четем.

# 394
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 012
Да е много здрав и да радва баба си, този чаровен Макс.
Да припомня на Дама Пика, че дължи членски внос,, един виц.

# 395
  • София
  • Мнения: 16 024
Честит Бабин ден!
Честит имен ден на Макс! Да расте здраво и весело дете, да радват всички със сестра му.
Борянка, Мрънчи има подобна снимка - но на горния рафт на шкафчето. Не са разбрали как се е качил. Не успял да се измъкне и ревнал.  Grinning
Кари, какви са тези температури при вас?  Тук днес беше слънчево, около 4 -5 градуса.
Добре дошла на новата баба Дама Пика. Разписвай се по-често, не ни забравяй.

# 396
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Хм... той вицът лесен, защото си имам любим, на който се смея всеки път като си го припомня. Знам, че понеже сега в интернет вицове могат да се намерят под път и над път, вероятността да не сте попадали на него е много малка, но все пак, ето го:

Две мутри намират пингвин и звънят на шефа:
– Ало шефе, тука намерихме един пингвин, к'во да го пра'им?
– Водете го в зоопарка.
На другия ден пак му звънят:
– Ало шефе, тоя пингвин к'во да го пра'им?
– Нали ви казах, водете го в зоопарка.
На следващия ден:
– Ало шефе, тукаа…
– Водете го тоя пингвин в зоопарка бе, идиот!
На четвъртия ден:
– Ало шефе…
– Кажи бе.
– Тука тоя пингвин к'во да го пра'им!?
– Нали ти казах да го водите в зоопарка!
– Е да де, ма вече 3 дена го водим в зоопарка, не мо'е ли днес на кино?


И понеже едно време имаше и глоби за стари вицове, аз да взема да си я "платя" предварително (нищо, че и тези неща може да сте виждали)...
Скрит текст:


+ Едно клипче, на което съм се смяла от сърце оня ден (не успях да го "вградя" с кода за видео, затова е като връзка)

# 397
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 912
Почти на финала да се включа с поздрави за малкия чаровник Макс. Да е жив и здрав и все така вдъхновение за най-обичната баба на света Борянка!
Фло, ами не знам дали ще помогне твоя мехлем. Нямам от него и май ще трябва да го пробваме. Ти ще кажеш кога можеш да отделиш малко време.
Добре дошла на новата баба Дама Пика. Дано се чувства добре при нас и да пише.
Кари, разсмя ме и мен. Много студ при вас, чак да не поварваш. Природата нещо се побърка /Ама човеците сме виновни за всичко.../
Лека и спокойна нощ!

# 398
  • Мнения: 18 542
Палаво стихотворение
Мила, моя внучке малка,
ето ти една писалка -
нарисувай ми прасенце
и мишле със опашленце.
Песничка изпей ми, моля,
нека е по твоя воля.
Щом се мисли шза голяма
дай да сготвиме за мама
и за Макси,  и за тати -
те са нашите пирати.
Щом се всички наиграем
да поспим, да помечтаем
колко бързо се пораства
като в приказка прекрасна.
22.01.2020
ще пиша, къде ще ходя ,всичкое  по две...
добро утро

# 399
  • София
  • Мнения: 1 529
Със закъснение поздравявам всички които са имали именици тези дни. Боряна здрав и палав да е Макси.
  Много мили стихчета за Мила и Макси- браво.
Дама пика добре дошла.
 Вчера си взех и подаръка от мамата от офиса инапазаруввах от близката берьозка.
В тролея бе пълно с хора с маски-психозата е голяма.

# 400
  • София
  • Мнения: 16 024
Брааво, Борянка - ръкоплещещ емотикон!
Шпунц, много са ми смешни тия с маските.  Завалийките не са в течение, че маската пази 20 мин. другите от тях. Ма няма лошо - нека се пазят. Днес само с 1 закашляне си осигурих място в рейса.  Гледаха ме с отвращение и си тикаха маските на носа. А аз не съм болна, с Пламен ходихме с метрото до Люлин, при 1 от сестрите му. Аз като влеза и излеза от метро кашлям като магаре. Някаква алергия от прахоляците там явно имам.

# 401
  • Мнения: 1 998
Добро утро!

Днес духовито,ветровито.
Ден за пране.
Халати,завивки😉

Борянчице😍

Стара,нова версия не ме вълнуват,защото отдавна пиша от телефона.Новата версия е там.
От там са ми и грешките правописни😎
Ако видя-поправаям😊

Айша,до кога ще гушкаш Мрънчи?
Яне, как е Анжелка?
Фло,напредваш ли?


Хайде,приятен и спокоен ден за всички ни 😍😍

# 402
  • София
  • Мнения: 8 374
Който чете до петляно време, сега ще каже добро утро!
Добре, че ГЪБКАТА кафе е сложила. Тенкю баба, добре ми дойде твоето кафе. Simple Smile С науките напредвам. Движа се по план. Ще наруша плана, когато се върне гаджето. Wink
АЙША, до кога ще си имаш гости? И аз да попитам, като Гъбката.
ШПУНЦИиии, радвам се да те видя. Гуш.
БОРЯНЧИЦЕ, супер баба си ти. Радваш внучетата и със стихотворения. Моите деца и племеника си пазят стиховете, посветени им от моята майка. И аз си пазя моето, даже на песен го направих. Дано им ги събират, та да си ги четат, като пораснат.
МАМСИ, предполагам, че кремчето ще помогне. Аз сега не ходя в кабинета, но ти ако имаш време скокни до там, ще се уговорим, когато синът ми е на смяна. След 30.01 и аз ще се появя.
ДАМА ПИКА, за пръв път чувам вица за пингвина и се посмях. Благодаря ти! Flowers Hibiscus!
ПИПИЛОТА, нищо не правим ние с теб...не ставаме за сватовници. Wink Ще се разсъхне работата.
Хайде за сега чао, тегли ме науката. До онзи ден учих за самоубийствата в детска и юношеска възраст, а сега чета за тормоза в училище. Тегави теми. У нас не се говори за това, а хората по света не си крият главите в пясъка и да казват, че няма такъв проблем. Напротив! Има и то голям проблем. От изключителна важност е да се знаят митовете и фактите, а също така предупредителните знаци. Много се изкушавам след като ми мине сесията да направим една сбирка на кафе у нас и да поговорим за това, ако ви е интересно.
Хайде, пак чао и спорен ден!

# 403
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 012
Фло, не сме се отказали. Явно ще е началото на март. Тя ще пътува по работа за 1 месец.

# 404
  • Мнения: 1 250
Привет на всички.
Не знам при вас как е, но тук такива студени дни нне си спомням.Anguished
Пък и валежи, колкото и пакости да нанесоха, но в крайна сметка са благодатни. Защото напълниха националнито водохранилище, нивото на което беше спаднало с 6 м.,  сега е само с 1 м. под чертата.
Виждам че говорите за грипа. И тук ежедневно дават сводка .Вече взе десетина жертви.Има и хора в много тежко състояние.Като се молеха в началото на есента да се ваксинират , хората си правеха оглушки, включително и аз. А днес по поликлиниките   вече не могат да смогнат с ваксините.
Сега да ви се похваля. Никога не съм месила баници. Или готови или с готови кори. Но ако са много вкусни докато са пресни, топлички, изстинат ли, нищо не струват, дори и претоплени. И ми дойде гениалната мисъл да опитам аз да разточа.Нали съм давала рецептата за пастел(баница с месо и бурекитас-соленки,) с парено тесто.Та реших да направя. За пастел са необходими само две по дебелички кори за долу и горе. А аз разделих сместа на по малки топки и с точилката доколкото мога най тънко. Плънката както си следва и завивам . Верно е , че не са най финните кори дето се теглят върху кърпа, обаче изпечени стана баница и половина. И на другия ден без затопляне си е все така  вкусна мммм.
хаиде , стана време да приготвям прословутите петъчни шницели, че още малко учениците се връщат , а войника ще се събуди, че вчера като си дойде, само хвърли огромния сак и изчезна с приятели, не знам кога се е прибрал.
Та до писане, момичета. Да е спорен и лек деня ви
[/i]

Общи условия

Активация на акаунт