КГБ = Клуб на Готините Баби - 199.

  • 41 565
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 012
то и аз съм скарана с помненето на имена-затова и пропуснах Тану - да си здрава и много усмихната.

# 286
  • София
  • Мнения: 8 374
Оооо, градско, ЯЖКЕ, добре си се появила. Хубаво правиш, че на куп поздравяваш. Така никоя грация няма да е пропусната, всички ще са уважени.
Сега се мъча на новата версия. Къде ли са емотиконите? До тук на старата версия да съм разкрасила текста с няколко от старите прекрасни емотки. Не ми харесва новата версия, не ми харесваааа. Какво й пречи на мамата да ни остави старата? За такива готини баби като нас, може да се направи изключение. Все пак нека има уважение към достолепната ни възраст...Старата версия е като удобни стари пантофи, като познат пристан или като познато летище...Новото  винаги е стресиращо.
МЕРИ ПОПИНС, развесели ме с твоя пост. Повдигна ми настроението, за което ти благодаря! Няма емотки, няма прегръдки и китки. Представи си ги - за теб са!
Хайде за сега толкова. Отивам да метна на професора една тема за мъжкото тяло в изкуството и литературата. Да видим как ще ме оцени. Намигване.

# 287
  • Мнения: 18 540
Честито на именичките, които и да са  и извън изброените, под никовете, не са пропуснати.
Честит рожден ден на Гъбкината щерка , да е  добра дъщеря на добрата си мйка ,да  е здрава  и красива и  щастлива!
Фло, не се сдържах,  за мъжкото тяло в леглото нищо ли не писа...да ти подскажа малко ,напоследък четох доста  и  се изучих.Не било по тикви  ами ...на стари години за любов  се размечтах. Просто имало за учене , ама на , нАуката мълчеше по  онова време.И изтървах  да се изуча...

# 288
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Благодаря, на всички Ви! То возилото вози добре, но не е за моят десен крак. Пъргавелка е, а и не се усеща как набира. Днес я пробвах, но не съм за градско с нея - или още не. Старата ми пасва по- добре и ще си карам нея.
То и без това все ми натъртват, че крака ми бил тежък.
Фло, нямаше как да стане среща, защото бяхме по-вече от духов оркестър и търчахме да уреждаме документи.
 Гъбче, жива и здрава да е рожденичката!
Аз се боря с едни документи тук и нещо не правя както трябва. Тегля си новата версия, а какво правя не знам. След финала се оказвам на попълнени данни на старата версия. Правя още един опит и утре ще търся някой да ме провери или да направи нужното. Ай ши му се невиди.

# 289
  • София
  • Мнения: 8 374
БОРЯНЧИЦЕ, чаках да се закачиш за мъжкото тяло. Е, получи се! hahaha Joy
Та да си дойдем на думата. За мъжкото и женското тяло в леглото учихме миналата година, по дисциплината Удоволствието - норма и патология. И не само това. Учихме изобщо за удоволствието. Когато дойде време да си изберем теми за курсова работа, аз заявих на професора, че "това удоволствие" luvbedвече съм го играла и не ми е интересно. Сега ще пиша за удоволствието от храната. Голям смях се смяха и професорът, и колегите.  hahaha rotfImao rotfImbo Всеки с интересите си. Mr. Green Тогава ЛУСИ ми подхвърли страхотна идея, за което й благодарих. Мотото на моята курсова беше: "Удоволствието от секса с годините бавно преминава към удоволствие от храненето". Получи се доста интересна работа. Ако има желаещи, мога да ви я изпратя, да четете.
БОРЯНЧИЦЕ, то нашите прадеди и деди не са се обучавали специално, ама раждаемостта е била на ниво. Сега, понеже станаха младите много обучени, та виж какво става с този процес. Преди са ходили с потури и са носили в тях м.дури, а сега с дънки, ама трънки. Пък и с тия тенденции за разните полове...не знам до къде ще стигнем. Господ е създал Адам и Ева и това е. Други модели не е създал.
Айдееее, утече коньо у рЯката. Много се разприказвах. Време е за Сънчо от горичка...Лека нощ, красавици! newsm46
ФУРИЙКЕ, дръж си старата кола, с която си си свикнала. newsm01 Няма да ходиш на рали, нали? Остави новата на либето. car003
Хайде, лека!!!

# 290
  • Мнения: 18 540
Фло ,разсмя ме с трънките.Аз вече съм забравила личните впечатления, само книжните останаха.
Фури ,забравих ти колата, то за завиждане че караш дори,  аз не мога .Карай което знаеш ,другото полека лека ще  научиш.Тежък ти крака,  и аз познавам едни краци , дето все излитат колата под тях ,  пък не  направиха хибриди  та как   е кеф да карат-ту по шосе, ту по небе...
Важното  е да връщаш здрава кола в гаража, пък как я караш си е твоя работа.
 Много ми е топла стаята ,няма да заспя лесно.Ама пък и студ не търпя, то времето едно ...какъв сезон е дори не знам.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 378
Луси, Фурийка, Пипилота, Фло, Гъбче, Алфея, Айша, Мери, Неша, Яге, Борянка, благодаря за пожеланията!  Kiss
Бъдете и вие живи, здрави и обичани!  Flowers Four Leaf Clover
    Наздраве, за мое здраве!   Champagne  Cocktail  Wine Glass  Hamburger  Shaved Ice  Cake  Icecream  

Гъбче, да ти е жива и здрава, обичана и късметлийка щерката! Весел празник! Наздраве!  Champagne
Фурийка, честита ви нова кола!  Да не ви създава дертове, а да ви вози до прекрасни места и най-вече при внучето! Hands Thumbsup  

Лека нощ, милимоички!  /И аз не намирам емотикони в навата версия!/
   Nerd

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 13:01 от tanitatania

# 292
  • Мнения: 1 082

Ами добро утро в понеделник-хайде на кафето!
Тану-със закъснение честит имен ден-здраве и късмет ти желая!Гъбка-а на теб честита рожденичка.Много да Ви радва.
Фури-и на теб честито за колата-2 в 1 е станало гостуването при внучето. Колко ли му се радвахте? Тия дни и ние чакаме среща с децата-да ни стоплят душата.На бабин ден ми се обаждат с видео и малкото ни бобнбонче усмихнато да ми честитят. Радост е!
Снощи ходихме на честване на Руската нова година-в МОЛА-вече 4-5 година посещаваме това мероприятие-чудесно е-гледаме концерт-черпят ни с руски специалитети и си спомняме за времето при братушките.
Да пожелая хубави неща да Ви се случват, че пресата бълва само ужаси!

# 293
  • Мнения: 1 997
Добър ден!

Алфея,Айша,Мери,Фло,Тану,Неша,Яжка,Борянчица,Фури,Танче,Дидимити-благодаря ви за поздравите към щерката.❤❤
Предадени и са.Благодари ви.🍀🌻

Днес се помотавам с прахосмукачка,прахове обирам, прибирам  тенджери,тави,чинии и чинийчета и т.н.
Ядене има за три дни напред.
Пак съм се изсилила🤔☺

Фури, да ви е честито возилото и на мечтани дестинации да ви закара,без значение ти или ТМ е шАфьора😘

Яжке, пиши !❤
Без имена.Ние ще се сещаме за кого иде реч.

Фло,това за потурите и дънките го зная и винаги съм се смяла на сравнението,което си е истина май.

Аааа,не съм съгласна че е нямало просвещение на тема секс.😁😉
А" Мъжът и жената интимно",помните ли я?
Просвещавахме сееее😁😉😎😊

Хайде до после.
Лек и спокоен остатък от деня за всички ни.

# 294
  • Мнения: 18 540
ХМ ,разбира се се шегувам, но  и не съм чела май за мъжа и жената интимно.Разнообразявам с леки четива трудните.Четох скоро ,на една францозойка "Хищникът" за Кадафи  и бе трудно четиво.И всички диктатори  правят такива  трудни за четене  работи.То и какво да правя в тази уж зима. А новата лека  е на Ема Марс , която се оказва мъж "хотели", френски отговор на "50 нюанса"  и тя не ми подхожда ,но интригата  е добра като прескоча еротиката.И плета глупости между това да си намеря работа на ръцете.Като нямам истинска работа.Като изпръхне   и запролети ще съм навън, сега забавление до печката.
Яне , пристигна ли вече? Разказвай вчепетления!

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 14:48 от Бор_яна

# 295
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293
Вече съм си у дома!

# 296
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет, привет!
Янче, добре дошла у дома!
Фло, ни мъж сменям- ни кола. Тамън съм им свикнала.
Днес такова размотаване беше. Уморих се от нищоправене. Сега седнах пред компа да си почина.
Имам една салата да нарежа и рано ще си отмъркам.

# 297
  • Мнения: 1 250
Привет на всички Simple Smile
Честита кола на Фурийка. Удобно и безаварийно да си я ползвате.
Гъбче и тук да поздравя щерчицата ти. Да е здрава и щастлива във всичо!
Именичките да са честити,здрави и весели.

Аз се занимавам с инсталатори.Изглежда последните дъждове не минаха метър и за нас.Една тръба в двора се сппука, днес дойде инсталатор и смени каквото трябваше..Но видяхме че в стаята на малкия тавана се е напукал и пада "бял сняг"А точно отгоре е банята ми Дали е от банята нещо или от дъждовете през покрива утре ще видиме.Но при ужасите които минаха други, това е малко зло.
Направих да ви се похваля тиквеник. Е фалшив де, щото при нас тиквите ги продават на парченца колкото длан.Опекох няколко батати, не съм им сложила капка захар , но те толкова сладки, чудо. Та със горови кори и батати направи , айде да го наречем бататник, поръсих с едно две пакетчета ванилова захар и във фурната.Стана вкусотия.
Лека вечер на всички!

# 298
  • Мнения: 1 193
Ето меее,  да не плачкате за мен Simple Smile.
ДобрА вечер, дружки, веселушки Simple Smile.

,,Закачам се"" за Кари и влизам да ви нагледам.  
Съчувствам ти, Кари, за  къщните проблеми,  ще се оправят,  нали ,, което се оправя с пари, не е проблем, а е разход"", ама си е главоболие непредвиден и неочакван ремонт. А за баницата ти завиждам, много обичам, но и килограмите ме обичат, та по- добре без такива изкушения.

Да са честити имениците, които са празнували тези дни, да е честита щерката на Гъбка. Да са здрави, другото се постига.

Честита кола на Фурийка.
От кога не съм те виждала ( от Брезник като че ли), а и от кога не съм те чела... Обаждай се по - често, моля. Последно , което си спомням е за нова работа, но кога беше това ....
Какво друго беше - нова версия коментирате, аз пиша от телефон и не виждам разлика...

Янчето се е прибрала от Немско - разбор ? - беше ли всичко, както си го представяше ?

Четох още разни неща, ама като не помня - ама пък да благодаря на Дидимити, Пипилотка, Айша, адашката Фло, Луси, Мери Попинз , Борянка, Яжка, за подържане на раздумката в темата ни. Ако има пропуснати, не е нарочно, толкова ми помни  тимберицата Simple Smile.

Пък аз да се похваля кого видях вчера - на едно чужбинско летище срещнах едно нашенско момиче ( с едно малко тичкащо съкровище Simple Smile), което съм виждала има - няма преди 5- 6  години... Голяма красавица е станала, но я познах и съжалявам, че нямахме възможност да си побъбрим повече време.
 Толкова от мен  за сега.
Спокойна и уютна вечер, дами.

П.п. Иии  ... благодаря на една дама с голямо сърце, за днешната корекция на неотразимата ми вънКАшност Simple Smile Wink. Вече мога два пъти повече да се смея, без да се притеснявам....

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 21:20 от Важна клечка

# 299
  • София
  • Мнения: 16 024

Пък аз да се похваля кого видях вчера - на едно чужбинско летище срещнах едно нашенско момиче ( с едно малко тичкащо съкровище Simple Smile), което съм виждала има - няма преди 5- 6  години... Голяма красавица е станала, но я познах и съжалявам, че нямахме възможност да си побъбрим повече време.


Мдаааа, аз си траех и чаках Клечи да си каже как лети над Европата. Света е малък за бабите от Мамата.  Party
Ани ми спомена от летището, че пътува с моя приятелка. Мрънчи беше без количка и като свободен електрон кръстосвал летището. А ние с Пл виснахме да ги посрещнем - точно срещу изхода на Т2.  Надявах се да посрещна и Клечката, но не.
Излезли бързо, преди моите хора и ме отминали. newsm45
Сега се дондурим в къщи, ходим по профилактични прегледи и изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт