Пътят на честта - Тема 9

  • 37 792
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 669
Аз съм тайно влюбена в него 😁
Вече е явно Wink

# 556
  • Мнения: 780
Новина от една друга тема.
Фучка започва да пише сезон 2.
На въпрос за евентуален втори сезон
във ФБ е  отговорила: "започваме да го пишем след седмица,
но кога ще се снима, не знам"

# 557
  • Мнения: 4 868
Навсякъде го писаха това вече.

# 558
  • Мнения: 774
Тази Фучка съвсем се е взела на сериозно като сценаристка.Кой ще и финансира тези плиткоумни сценарии?Съвсем не гледат на сериозно на българския сериал.Аз лично приключих да гледам творческите напъни на Фучката.Нямам време за губене.

# 559
  • София
  • Мнения: 458
Тя така го е написала все едно утре сутринта става и ще отиде до магазина да си купи хляб

# 560
  • Мнения: 6 159
Тя така го е написала все едно утре сутринта става и ще отиде до магазина да си купи хляб

То затова са и  толкова "смислени" и "увлекателни"  произведенията .

# 561
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Милена Фучеджиева в "Денят с Георги Любенов" по БНТ, на 13:18  
Цитат
"Аз съм облагодетелствана с това, че съм писателка и понеже не мога да стоя без работа, и няма как да се прави... спряха ни сезона на "Пътят на честта", не го пишем, спря се телевизията... и трябва нещо да правя, и съм седнала да пиша..."
Дали пък е щяло да има втори сезон?

# 562
  • Мнения: 9 484
Вероятно се е надявала, ама от Нова не са се вързали да продължават тая тъпотия.

# 563
  • Мнения: 724
В едно интервю каза, че са обявили карантината седмица преди да започнат снимките на втори сезон.

# 564
  • Мнения: 4 868
Ивайло Захариев в онлайн чат снощи каза, че има сценарий, но засега не им позволяват да снимат, иначе искали всички. Дори и края на годината да е, ще го снимат

# 565
  • Мнения: X
Да не снимат!

# 566
  • Мнения: 1 429
Дават един филм в момента по Нова-Опърничавите,със Симеон Лютаков.Нищо общо няма тук с мазния чичка от сериала.Много готин пич, много ми хареса (филма не ме впечатли обаче).

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 16 096
И аз го гледах. Хареса ми! Показват днешната младеж! Лютаков много ми хареса!

# 568
  • Мнения: X
Тъпо филмче. Интерпретация на "Хубава жена" и първата реплика на изискания, богат, интересен, начетен "джентълмен", беше "свиня"! Добре ли са тези хора, произвели подобна глупост? И Лютаков отново не можа да ме плени с образа си на чичко паричко. А Левордашка е супер неприятна! Гледането на този... "филм", беше един от моментите с абсолютно безвъзвратно и безцелно загубено време от живота ми!

# 569
  • Мнения: 2 780
Този филм е обида за интелекта на драгия зрител.

Общи условия

Активация на акаунт