Пътят на честта - Тема 9

  • 37 702
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Кой уби Оги?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 165
  • Мнения: 63
Искам, искам втори сезон! Нищо, че не гледам Joy, искам да чета тема след тема, няма такъв смях.
Гледала съм половин серия, направи ми впечатление музиката, много хубава.

+1

# 166
  • Мнения: 774
Много шум за нищо.Фучката удари в земята Шехеризада и Братя Грим доброто побеждава.Три месеца разтягане на локуми,рецитация и т.н.Единственият плюс хубавият лаф тук.

# 167
  • Мнения: 3 315
Важното сега е, че зимата Плачков ще си е на топло дълбоко свит под Чехъла на Марияна.
Ще яде капама и ще се грее на ТВ камина

# 168
  • Мнения: X
Ако имат неблагоразумието да има втори сезон, лоши не останаха за него. Там ще е мед и масло, и цветя и рози! Ще се народят бебета, холдингът ще процъфти до световно ниво и всички ще плеснат с ръце и ще се прегърнат!

# 169
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вихра май утрепа Киро. Обаче как си личи , че Плачков изобщо не си е давал зор.
Ох, да! Хич не го изигра добре това убиване. Почна да се гърчи, чак когато куршумът е тръгнал да излиза сигурно Satisfied

Това, че на Магърдич силата му не е във филмите го писах нейде из предната тема и този "грандиозен" финал просто затвърждава мнението ми. По-добре е да не се занимава повече с това. Направо да закрива "Глобал Филмс"


beba2, мислили са си да отговарят на "защо"-тата с втория сезон. Сега остава и Нова да си го помислят  Satisfied Satisfied

# 170
  • Мнения: 30
Не знам как да опиша това,което гледах през изминалия един час 🤔  Същност,май няма как.На мен целия последен епизод ми наподобяваше на Скуби - ду, там нали винаги хващаха злодея с маска накрая на епизодчето 🙃  Та и тук нещо подобно... 50 епизода сериал, за да могат да претрупат всичко в последния епизод.Някак фантасмагоричен, набързо скалъпен... очаквах нещо по-грандиозно,поне за финала можеха да се постараят.  Иначе според мен Марусия поръча Киро, по физиономията и се позна.И мисля че го уби не друг, а именно Тарик 🤔 Скоро не бих гледал сериал, създаден от Фуча. Не си го може жената и това е, не разбра ли.Но вече се подготвя ней  друг сериал за НОВА - Ягодова луна или нешо от този сорт.

# 171
  • Мнения: 2 451
Мичето на Тарик ли кимна? Кажете, моля, уж тоя път гледах право в телевизора, та чак притесних ММ така вперена и пак не разбрах кой как го гръмна Киро. Сватбата беше... се едно са мормони, егати.
Тарик нали уж беше лоялен, Симеон като поръча Киро, не изпълни поръчката?!
И как го застреля в гърдите, като уж беше до него?!
Възмутена съм!
Много претупан финал, ей така, скалъпили нещо! Така като гледам, втори сезон май няма да има, главните герои, интересните, са аут. Кера и Калоян ли да гледаме втори сезон? С горещите им сцени? 🤔

# 172
  • Мнения: 2 451
Важното сега е, че зимата Плачков ще си е на топло дълбоко свит под Чехъла на Марияна.
Ще яде капама и ще се грее на ТВ камина
И нали мечтаела да емигрират в Нова Гвинея Simple Smile

# 173
  • Мнения: 774
Ако има друг филм на Фучката по Нова явно е голяма връзкарка.Само тя ли е корифеят на сценариите.Направо класика.

# 174
  • Мнения: X
А, някой от някой покрив по Московска го гръмна Киро, не е Тарик пред черквата. Просто затова питах Мара на него ли кимна, щото като да са се уговорили изглеждаше.
Ох, още нещо исках да кажа, ама забравих. Екзалтирала съм се!
А, сетих се! Кои филми други е сътворила Фуча? Да не взема случайно да се объркам и да изгледам някой.

# 175
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Според мен Вихра гръмна Кирчо.
Тъп финал, предвидим.
Евала й правя на Ина, че не проговори 48 серии, добре играе момичето.
Претупаха финала жестоко. Ина сигурно от стрес е припаднала.
Жал ми е за Начо, Кера щеше да си го гледа И Марти да е щастлив с дядо си.
Втори сезон е в кърпа вързан. Ако Фучи прочете темата ни, ще има за 10 сезона 😁

# 176
  • Мнения: 13 172
Да си викнеш наемния убиец на сватбата като гост Joy
Кой сега утрепа Киро, че аз не разбрах.
Ох, сполай ви, че приключихте! Че много ме дразнехте вече, да не сте посмели втори сезон да правите, че просто по-голяма тъпня от това няма как да измислите!
Ааа, има, има! Нека направят, че отдавна не съм се смяла със сълзи както с тази тема. Трудно се прави комедия, а ето, че успяха.

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Киро и кръв дори не пуснА Sunglasses

# 178
  • Мнения: 63
Не е точно връзкарка, просто е много нахална и проста и не й дреме, гази като валяк. Освен това е луда. Познавам я. Даже онзи ден я сънувах покрай този сериал и се събудих, плувнала в пот.

Ако има друг филм на Фучката по Нова явно е голяма връзкарка.Само тя ли е корифеят на сценариите.Направо класика.

# 179
  • Мнения: 224
Важното сега е, че зимата Плачков ще си е на топло дълбоко свит под Чехъла на Марияна.
Ще яде капама и ще се грее на ТВ камина
И нали мечтаела да емигрират в Нова Гвинея Simple Smile
Сакън. Не давам. Няма по-забавна популярна арт-двойка от тях двамата.
А и те не знаят езика. Айде, Мариана ще пее на бара, а Веси как ще рекламира продукцията на наследниците на папуасите? С “очи”, неговата запазена марка? Нье, не мислА...

Общи условия

Активация на акаунт