Пътят на честта - Тема 9

  • 37 806
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 903
Киро и кръв дори не пуснА Sunglasses
Аз от това много се притесних. Може да е бил с жилетка. Е тогава Марийка ще трябва да се крие в хотела на Кера. Кирчо ще побеснее.

# 181
  • Мнения: 63
Киро и кръв дори не пуснА Sunglasses
Аз от това много се притесних. Може да е бил с жилетка. Е тогава Марийка ще трябва да се крие в хотела на Кера. Кирчо ще побеснее.

Нищо чудно да съживят Киро за следващия сезон, ако вече са се зарязали с Мариана.

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Ми Жакиту е сега богата вдовица и ша трябва мъж да й търсят втория сезан

# 183
  • Мнения: 380
Мария кимна на Тарик в знак на благодарност, но стрелецът е друг. Мария е платила ПОВЕЧЕ на Тарик, той не работи за някого, той работи за пари. Затова и не уби Киро, когато Симеон го поръча. Доста неизяснени неща останаха, но те си остават пълнеж за филма, а не главната идея. Но едно не си обяснявам - защо в последния момент споменаха за родителите на Кера и после не казаха нищо за тях повече?

# 184
  • Варна
  • Мнения: 909
Киро и кръв дори не пуснА Sunglasses

Да, гърдите му бяха като на избушена възглавница, еми финал е се пак, парите са кът, бюджетът е свършИл.

# 185
  • Мнения: 3 416
И аз да се присъединя към останалите с възмущение.
Всичко в една серия. То бива да има развръзка накрая, ама много тъпо го сблъскаха.
Убедена съм, обаче,.че е преправян сценария и не е била такава идеята.
Дали заради Мариана убиха героя на Плачков( но заради нея гаранция няма в последните епизоди горещи сцени. Я си спомнете Стелето как я награби), или заради нашата тема. Всичко което сме коментирали си го взеха като бележка-Ина проговори, разкрихме убиеца на Оги....
За малко са станеше хубав сериал, иначе имаше потенциал, едва съм чакала да почне серията.

# 186
  • Мнения: 380
Свърши се...Не разбрах:
- кои са родителите на Кера?
- защо убиха Симеон?
- защо Жипа на Киро засече автобуса!
- защо убиха общинския служител и какъв беше зора за лодките по Ропотамо? "
- защо се появи Стела, Маргото, мъжа ѝ, Антон?
- защо се случи трудовата злополука и историята със Стела?
- какво стана с Люба?
- а с Анелия?
Това на прима Виста.
Важното е - Весо и Мариана са свободни!!!
- кой е вуйчото от София на Страхил, който дърпа конците на милицията в Царево
- Найденов?

# 187
  • Мнения: 1 528
А, някой от някой покрив по Московска го гръмна Киро, не е Тарик пред черквата. Просто затова питах Мара на него ли кимна, щото като да са се уговорили изглеждаше.
Ох, още нещо исках да кажа, ама забравих. Екзалтирала съм се!
А, сетих се! Кои филми други е сътворила Фуча? Да не взема случайно да се объркам и да изгледам някой.
И аз така изчислих траекторията на куршума и само Фандъкова ще е била, щото Киро искашемда си влага парите по Царево, вместо в ремонта на ремонтите по Графа или в новия проект за площад Света Неделя!

# 188
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Май няма да има втори сезон. Фуча не става. Интересно кой ли е зад гърба и, че да позволи подобна тъпотия да се излъчи в национален ефир.

# 189
  • Мнения: 63
Сериалът можеше да стане добър дори с този сюжет. Ако например:
- Митьо не бе толкова едномерен, а примерно се държеше лукаво и подмолно и цакаше брат си в гръб, биеше жена си тайно и скрито, там, където не се вижда;
- Бонка бе зловеща, а не карикатурна, обрана, без тези читалищни реакции, а нещо като Мерил Стрийп в "Големи малки лъжи";
- Кера имаше поне алкохолен проблем или някаква друга последица от нещастния си живот;
- Калоян бе по-скоро играч и коцкар, а не това, което го бяха направили, но в някакъв момент си намира майстора;
- Маруся беше грозен противен бурсук наистина като Шинка Матова;
- Жаки бе грозна и потисната и влюбена в Киро, защото е някакво си тийнейджърско и тя няма много избор в личния си живот; или лесбийска примерно и с Киро сключват пакт против майка й;

Това на прима виста.

# 190
  • Мнения: 10 602
Колко удобно да го убият след сватбата и Жаки да го наследи!

# 191
  • Мнения: 6 417
Не е само Фуча сценарист в този сериал. Май сценарият е писан в движение, защото Плачков оправдава липсата на любовни сцени с договора си. Те се договаряли предварително и имало повече кешовица заради тях. С Мариана са решили, че ролята му ще е някаква набожна, щом ще е Киро Християнина. JoyJoy

# 192
  • Мнения: 3 439
Тва кат на Мирка простотиите, че Коледа не било празник щото Богородица раждала 😂

# 193
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 774
Не очаквах, че точно Маруся ще го гръмне,  по-точно ще го поръча. През всичките 52 серии тя само пуши в празния бар и в последната - бум. Все пак едно нещо което поне малко да ме изненада.
Не разбрах какво съобщиха по телефона на Калоян накрая. Да не би той да е поръчителя?

# 194
  • Мнения: 15 313
Грандиозен финал!!!
Да, бе, да!
Грандиозна и предвидима глупост!

Нито грам изненада, нищо неочаквано. Една постна помия. Финал кат измита чиния. Просто остъргаха остатъците и ни ги сервираха.

И аз мисля, че Вихра застреля Киро по заръка на Тарик, който пък изпълни поръчката на Мара-Маруся. Вихра беше "ученичка" на Тарик. Освен това му дължи живота си. Там при тъпотията с размяната на диаманта той застреля единия от гавазите на Джуди и сие, който за една бройка щеше да я гръмне.

Ъм, ко стана с някакъв, който спрягахме ту за Митьо, ту за Камен, стоящ уж в холдинга и евентуално станал негов собственик. И там нищо. И Антон се потули нейде. Ада и тя. Люба и Асен и те.
Ами Симеон го откриха, ама откриха и фасовете, ама нъл Киро даде фира, за ко ше накисват кандидат кмета. То се изгуби смисъла.

Да си призная - финалния епизод ми беше скучен. Беше като книга на която първо съм прочела края, а после съм изчела съдържанието, за да видя все пак как се е стигнало до този край. Тривиален развой. Очакван край.

Общи условия

Активация на акаунт