Пътят на честта - Тема 9

  • 37 806
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 701
Маруся е само физически поръчител. Моралният убиец си остава Мариана с чехъла.

# 211
  • Мнения: 15 313
.....относно Вихра - не мисля, че е тя, до онзи ден не уцелваше бутилките, сега е вече професионален стрелец - ако е Вихра, то прелива от фантастика този филм вече! Между другото коя беше шушонката с Тарик? Grinning
Единственото последователно нещо в този сериал бяха недомислиците, та изобщо няма да се учудя, че Вихра е станала снайперистка за нула време. Stuck Out Tongue Winking Eye

Пухкавелката до Тарик мисля, че беше една от приятелките на Жаки.
В една от сериите Жаки ги беше събрала да се черпят по женски и тогава им сподели за Киро, даже той накрая на сцената взе, че се появи, та имам спомен, че пухкавелка беше една от компанията.

# 212
  • Мнения: 1 153
Ето и моите размисли:

1/Верно ли баба Маруся не успя да измисли как внуците й да не присъстват на сватбата, а с наслада очакваше убийството при положение, че децата са на метри от Киро? Има ли наистина жена-майка-баба, която да не помисли за децата?
2/За Тарик разбирам - върнал е услугата на Киро, задето на времето го е пощадил, като не го уби кто беше поръчан от Симеон. После е освободен от този дълг. Поне така го разбирам, но като беше с Маруся до Бургас, демонстрираха, че изобщо не говори с нея, няма никакво желание за това, а как от дума на дума (явно на връщане към София) са си станали толкова близки, че тя да може да му поръча Киро и именно той да е в основата на убийството? Това е много необмислено според мен.
3/Много добра игра на Ина.

# 213
  • Мнения: 3 330
Финалът е отворен. Убит има, кръв - не. Дали Киро е бил с бронежилетка, знае само той. На него му се иска да я е облякъл, но Мариана може да му е забранила. Като изядат капамата и зимнината на баба Мария, ако не емигрират в Нова Гвинея, ще се окаже, че я е облякъл. И тогава битката в холдинга ще е интересна.

# 214
  • София
  • Мнения: 9 920
Толкова алогично върви фабулата,  че отдавна се отказах да търся смисъл в това или в онова. Гледам филма като феномен, като куриоз и се забавлявам.  Детайлни сцени с насилие до срамежливи сцени на любов. Труп до труп, па после предложение за брак от безопасно разстояние.  Как да не му вярваш на филма.

Не се учудвам на хвалбите на феновете на сериала. Поколения зрители са оформили вкуса си чрез поглъщане на  нискокачествени турски, индийски и латино - сапунки и родни халтурки, та тази нескопосаност им се види екстра качество.

Днес Нова ще отчетат поредния си велик рейтинг и грандиозен успех.  Дано не решат да трошат още пари в нов сезон.
Също както при прожекцията на финалния епизод на "Откраднат живот", когато Евтим Милошев се появи в интервю, днес и Магърдич беше пред киното. За съжаление не чух края и не разбрах дали ще има втори сезон, но пък го чух да казва нещо от рода на "ще победи доброто и любовта" Satisfied Голяма радост! Също като в приказките!
А иначе и аз така - хич и не търся смисъл, просто си гледам, май по-скоро от любопитство. Ама да се прехласвам или да хабя нерви... аааа няма как да стане.

Вихра може да се окаже агент под прикритие,както е Марто в конкурентния от 21ч
Чак вече започвам да си мисля дали ПЧ не е някакво продължение на ПП. Те 80% от актьорите - същите, че даже и хронологичната последователност я има Satisfied SatisfiedSatisfied

Умрях от смях снощи като видях касата в дома на онази мутреса. Ти да държиш диамант в каса за сто лева! Че то ние в къщи имаме такава, но без диамант вътре.
Значи е крайно време да сложите. Явно си отиват Smile


Мдаа.... и в този момент, когато тъкмо гласувах в анкетата, Инчето извика на Димитър - "Убиец!". Да видим...
Изтървах две серии, но растата не беше ли жената на Хедшота? Тази верно ли не си отмъсти за мъжа си, а си взе диамантите и заспа спокойно?
Тялото на Оги намери ли се

# 215
  • Мнения: 5 776
Определено си оставиха отворена вратата за Киро, за съжаление, дано Марияна я затвори и заключи с десетина катинара, че от нея и бронежилетка не може да го спаси. Доста различни бяха огнестрелните рани на Оги и Киро.

# 216
  • Мнения: 1 429
Добре де,аз се чудя как оставиха толкова неизяснени неща.Вратичка за втори сезон,е да,ама като са правили този сериал,не са знаели въобще ще има ли втори сезон,както и в момента не знаят.

# 217
  • Мнения: 15 313
На мен що ми се стори, че на бялата ризка на Киро се виждаше как се просмуква кръв. Те нали в гърдите го улучиха. Може би наистина е нарочно, за да има вратичка евентуално да го съживят. Виж, ако го бяха целнали в главата, сега нямаше да се чудим какво що. Има тука някакъв скрит замисъл и надежда, че ако Киро и Мариянка се разпърдят, на Киро може да му се падне живот във втори сезон. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 218
  • Мнения: 611
От целия сериал най-готиното от играта на Кера беше шамарът, който отвъртя на Бонка - изкефих се.

# 219
  • Мнения: 3 788
Ма баш си имаше кръв и помня добре,защото си помислих,че на тия и кръвта им не става...Беше бледо червена,като разредено евтино вино...И при убийството на Оги беше същата.
Не им давайте идеи на лудите сценаристи,че току виж го събудили за втори сезон Rage
Ина като не го каза 2 месеца това за убийството,не можа ли да го напише?!И в гората с  рокля се разхожда,да търси незаконна сеч!То голяма игра,бурсучи се през цялото време и репликите и бяха 10мин.в последния епизод!

Последна редакция: пт, 20 дек 2019, 09:13 от umi zoomi

# 220
  • София
  • Мнения: 9 920
Майката на Калоян явно е "партия" с Тарик и е поръчала Киро. Накрая беше доволна и си кимнаха.
Е, от втория път успя... Joy

# 221
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 774
Може и да се събуди, знае ли човек какъв договор ще подпише Плачков.  Маруся с тази нахилена физиономия може да е в  комбина с Киро и заедно с Тарик да разиграват сценка.  Финала е не само отворен ами направо зейнал,  никой не знае какво ще стане дори и сценаристите сигурно.

# 222
  • Мнения: 9 484
Не съм се заглеждала детайлно в кръвта на Киро, но за мен той си е мъртъв от всякъде и хич не се усъмних, че може да оживее.
Не вярвам от екипа втори път да хапнат дръвцето с Попов, дори и той да има желание, което силно ме съмнява.

# 223
  • Мнения: 4 746
Кой ще го вземе Плачков след тия изцепки на Марияна? Халваджиян както не знае да удря Х-са, Весо това му беше. Ако има друг Киро ще е като Торн в Държост и красота, ще сменят актьори до като не намерят най-подходящия Киро.
Давайте да им мислим нова кана за Блендера.

# 224
  • Мнения: X
Те не се посвениха миличкия Начо да утрепат, та тоя Киро, дето фамилно им създаде толкова проблеми и в такъв резил се вкара целия екип, ще го съживяват. Айде, нема нужда!

Общи условия

Активация на акаунт