Пътят на честта - Тема 9

  • 37 775
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 868
Много се посмях с Вас тия 3 месеца, Фучеджиева и Елена имат само да се учат. Ивайло поне се уреди 6 сезон на Под прикритие е в обсъждане и сигурно ще го съживят да играе. Магардич бил казал вчера, че щяло да се направи втори при съгласието на Нова тв, засега имали други сериали за пускане. Поне мазохизъма свърши

# 241
  • Мнения: X
Кера и Киро брат и сестра. Това обяснява обсесията му към имотите в региона.
Да развием теорията!
Кера и Киро - близнаци, незаконни и непризнати, родени от слугинчето в дома на царевските аристократи. Бащата е писателят с книгата, дето го принудиха да подпише за земите. За отмъщение, щото не си е припознал децата и е натирил майката, пък тя бедна слугиня, не може да ги гледа, изоставила ги в дом, където ги разделили. Кера нищо не знае, но Киро всичко знае. Просто немА време да стигне до сестра си. Започна от земите на баща си, после натисна и брат си, когото иска да довърши като го накисна с фасовете за убийството на Симо.
Брат им (полубрат) е онзи на психоложката (Паци Джукелова) мъжа. Кера среща баща си случайно, кръвта говори и си стават взаимно симпатични, и той и подарява книгата си. После... какво-що, след едно кафе и в този час от петъка - толкова. Като ми се развихри фантазията - още.

Последна редакция: пт, 20 дек 2019, 11:13 от Анонимен

# 242
  • София
  • Мнения: 304
Много се посмях с Вас тия 3 месеца, Фучеджиева и Елена имат само да се учат. Ивайло поне се уреди 6 сезон на Под прикритие е в обсъждане и сигурно ще го съживят да играе. Магардич бил казал вчера, че щяло да се направи втори при съгласието на Нова тв, засега имали други сериали за пускане. Поне мазохизъма свърши
Два сериала имат за пускане НОВА, като за вторият не съм много сигурна дали изцяло е заснет и готов
и да добавим поредният бозав Откраднат живот, който предстои да се снима.
Ако има втори сезон, то едва ли ще го пуснат преди есента.

# 243
  • Мнения: 4 744
Кера и Киро няма как да са близнаци, с около 10 години разлика са. Защото все пак Кера в сериала е на 32. А Киро..никой не знае, възрастта му е енигма, но се предполага, че е поне около 42 год., За да може да се връзва все пак образът му на Мутра през 90-те. Даже подозирам кой са ползвали за първообраз Киров.

# 244
  • Мнения: X
Кера и Киро няма как да са близнаци, с около 10 години разлика са. Защото все пак Кера в сериала е на 32. А Киро..никой не знае, възрастта му е енигма, но се предполага, че е поне около 42 год., За да може да се връзва все пак образът му на Мутра през 90-те. Даже подозирам кой са ползвали за първообраз Киров.
Годините на никого не са ясни... Не знам кой е прототипа на Кировия лик. Ма няма как иначе да са брат и сестра, мисля. Иначе в такива бози много обичат близнаци и непременно да са разделени!

# 245
  • Мнения: 191
Ооооооо, тя за това Мария не се противеше толкова за сватбата на Жаки с Киро. Планът е бил да убият Киро след като сключат брак, за да може Жаки да остане богата вдовица.

# 246
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 716
Киро и Кера - близнаци с 10 години разлика!
Това много ми хареса! Ще се харчи втория сезон направо като топъл хляб! Ако сценаристите го използват трябва да искате авторско право!

# 247
  • София
  • Мнения: 5 136
Евентуална роднинска връзка между Киро и Кера би обяснила онова засичане с колата на Киро още в първия епизод - детайл, който остана без обяснение.
Последните епизоди нещо ги изтървах, та изпуснах - Люлю не е бременна, не е смъртно болна, само била преуморена, така ли?
С Ада какво стана в крайна сметка?
Подозирам все пак, че Тарик е младото гадже на мама Маруся, която го е омаяла да гръмнат Киро. Самият изпълнител трябва да беше Вихра, той нали Тарик я обучи. А и той беше точно до Киро, няма как да го е гръмнал в гърдите.
Киро е като котката на Шрьодингер според мен в момента и всичко зависи дали ще успее семейство Попови да се договори с продуцентите. Харесван от едни, мразен от други, но Плачков прави впечатление и е запомняща се физиономия (за разлика от Силвия Петкова, която сега някой да ме пита как изглежда и ще кажа - хм, руса?). Затова и не мога да си представя друг в неговата роля, а без архи-злодеят се губи доста от интригата (която тук и без това хич я нямаше).

# 248
  • Мнения: 4 744
Ако сте чували за Ганеца. За мен Киро е основно скалъпен от неговия образ и отчасти, много малки части от Иво Карамански.

# 249
  • Мнения: 380
Аз пак да питам - за какво засичане на автобус говорите вече няколко пъти, уж гледах всичко внимателно...
Теорията за Кера и Киро звучи логична. Помнете си думите, съфорумци, 100% от тук ще се черпят идеи за Сезон 2!

# 250
  • Мнения: X
Карамански кой не го знае, ама той е бил човек на живота - купонджия, щедър, жени да искаш около него... Киро е монах в сравнение с Карамански! Другия не съм го и чула.

Fossy, в първи епизод Кера зарязва колата си и тръгва с автобуса за София. А Киро мина през Царево да утрепе един общински и да спаси едно котенце (нежна душа е той!) и като се прибираше и той към Софето, засече автобуса.

# 251
  • Мнения: 15 167
Планът е бил да убият Киро след като сключат брак, за да може Жаки да остане богата вдовица.
Просто й прикипя на Мария. Киро не оцени търпението и лоялността й и отнесе целият й гняв.
Не изключвам и комбина с Ада Чолева.

# 252
  • Мнения: 4 744
Накратко се смята за убиецът на Луканов. Нашироко характер 1:1 с Киро 🤣 Плюс , че не е толкова известен, като Карамански и другите големи босове.
Ей го. В ютуб преди съм гледала имаше за него интересни материали.
Наричан е бандит #1, неуловимият. Много пъти се е измъквал от полицията, накрая умира при засада.

# 253
  • Мнения: X
Всичко беше прекалено нагъчкано на финала,особено очистването на Киро.Излиза,че Марусята го е организирала това покушение така или иначе,допълнително й дойде обаждането за Симеон и то секунди преди изстрела.Киро първо го продупчиха,па после се олюля и падна,не са го монтирали хич добре този момент.Дупките от куршумите ми изглеждат като да е с бронежилетка отдолу,така че Киро ще го бъде ,ако има сезон 2,само не съм убудена,че ще го играе Плачков,навярно ще го сменят с друг актьор и дано изберат някой по-правдоподобен на образа.
Аз очаквах,че когато Жаки научи за Симеон най- после ще се осъзнае за Киро и сама ще го гръмне,но пък тогава той няма да е с бронежилетка и няма да има как да го съживят,така че не е късно и така да свърши Киро,но във втори сезон.
Не мисля,че Тарик е любовника на Маруся,по разговора им в колата към Царево изглеждаше да се виждат за първи път.

# 254
  • Мнения: X
Маруся е от стара коза яре... Тя няма да се издаде толкова лесно. Ролята ли беше такава, актрисата ли си е такава, не знам, но тя емоция рядко демонстрираше. Всичко беше с безизразно лице. Тая усмивка и кимване накрая бяха направо избухване, предвид липсата на емоции по лицето ѝ!

Общи условия

Активация на акаунт