Пътят на честта - Тема 9

  • 37 704
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Кой уби Оги?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 255
  • София
  • Мнения: 5 135
Аз останах с впечатлението, че Жаки не разбра за Симеон заради данданията на сватбата...

# 256
  • Мнения: 30 965
Аз останах с впечатлението, че Жаки не разбра за Симеон заради данданията на сватбата...
Точно така.

# 257
  • Мнения: 5 885
Много жалко, че Киро беше изигран от Плачков. Няма страст в този човек, сякаш нямаше желание да играе. Трябваше да го намразим, пък ние се смеем на образа. Не, не ми хареса, но за съжаление, не вярвам да е убит. Сигурно ще ни измъчва и във втори сезон. Може би Лютаков трябваше да изиграе ролята на Киро.

# 258
  • София
  • Мнения: 304
Прав му път на Киро, да идва новият играч на пазара. Ще вкарат някой нов на неговото място и ще развият историята - Кера с имотите по морето, Калоян иска да стори, ама онзи вече си е заплюл мястото.
Маруска ще я вкарат в ареста за няколко месеца, а Анелия ще си иска дела от Холдинга и да управлява заедно с Калата. Кера ще се опита да направи нещо с хотела, но докато Димитър е в затвора/ареста е с вързани ръце. Симона и Дичо ще се лигавят докато не се сблъскат с Кера за хотела. Ще има бизнес драми и най-вече семейни в Станкови. Да вкарат Боби Турбото повечко, за да разчупи малко действието - някоя далаверка, бело за сезона на промоция да пусне, рускини в хотела на работа да докара...

# 259
  • Мнения: 2 681
Ако сте чували за Ганеца. За мен Киро е основно скалъпен от неговия образ и отчасти, много малки части от Иво Карамански.
Не съм съгласна с оприличаването на Карамански.
Нищо общо като характери, развитие и сфера на действие.


# 260
  • София
  • Мнения: 304
Ако сте чували за Ганеца. За мен Киро е основно скалъпен от неговия образ и отчасти, много малки части от Иво Карамански.
Не съм съгласна с оприличаването на Карамански.
Нищо общо като характери, развитие и сфера на действие.
Иначе казано - Киро е сбирток Grinning
Kaкто и всички останали,, все пак това е филм, художествена измислица и т.н.Няма как да е 1:1
Доста от Под прикритие са в този сериал и няма да се учудя, ако има 2 сезон да вкарат и още от онези актьори.

# 261
  • Мнения: X
Само Бахаров да не вкарват, че им обещавам 200% да не гледам! С тая физиономия на голямо бебе, играещо злодей в ПП, ми е много бляк.

# 262
  • Мнения: 4 868
Може Бойко Кръстанов да вкарат някъде

# 263
  • Мнения: 4 728
Ако сте чували за Ганеца. За мен Киро е основно скалъпен от неговия образ и отчасти, много малки части от Иво Карамански.
Не съм съгласна с оприличаването на Карамански.
Нищо общо като характери, развитие и сфера на действие.



Казах много , много малка част от Карамански. Като типичният му начин да всява страх у всеки, с който разговаря с благ тон, уж благодетелен характер, характерен за кръстник. Останалота за мен е от Ганеца.

# 264
  • София
  • Мнения: 304
Само Бахаров да не вкарват, че им обещавам 200% да не гледам! С тая физиономия на голямо бебе, играещо злодей в ПП, ми е много бляк.
Тотален бляк е, както и брат му.  Бойко Кръстанов, Деян Донков, Кирил Ефремов... има кой.
А защо не и Косъма(Aл.Сано), нали се омъжи за жената на Карамнаски.
Има опит и от екрана и от живота Grinning

# 265
  • Мнения: X
А! Кирил Ефремов ще е един чудесен Киро!
Хах, Сано, викаш има преки впечатления някак си. Ма той е сладурче, няма вид на свиреп.
Задължително никога да не канят за роля и онзи фъфлещия с очилата от ПП, все му забравям името - Куката.

# 266
  • Мнения: 3 439
Аз пък в киното не го харесвам.

# 267
  • София
  • Мнения: 304
А! Кирил Ефремов ще е един чудесен Киро!
Хах, Сано, викаш има преки впечатления някак си. Ма той е сладурче, няма вид на свиреп.
Задължително никога да не канят за роля и онзи фъфлещия с очилата от ПП, все му забравям името - Куката.
Мани той е пиянка и бюджета ще отиде само за изпойването му, иначе се казва Мариан Вълев.
Сано е с доста злобна физиономийка по мойте стандарти, особенно като присвие устенцата.
Киро присвиваше очи, този ще го замести с устата Wink

# 268
  • Мнения: 4 868
Може да е съвсем нов персонаж, както повечето не познавахме Благовест Благоев, да бъде нов актьор

# 269
  • Мнения: X
E, много е зле този Мариан! Едно интервю му гледах някъде си, идеше ми да го ошамаря през телевизора.
На мен пък Сано ми е като че никога няма да порасне, а да остарее ми е просто... невъзможно. Карамански младши сигурно вече има по-мъжки вид от Сано!

Общи условия

Активация на акаунт