Пътят на честта - Тема 9

  • 37 805
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Хайде някой да направи нова тема “Сценариите на Фуча” ........ Аз исках да направя но не ми дава 🥺😭

# 391
  • Мнения: 669
И какво сега катуна къде ще го местим в Сладоледената луна на пожарната или ?

Джеферович и той , като Били Джоунс успя да се намести и в серЯлите. Ама то аслъ, остана ли родно риалити , в което да не е бил?

искаш да кажеш Вини Джоунс, уелския футболист Simple Smile Ама той май само в игрални филми  снима.
  Ол инклузив и той в Царево сниман през лятото, и продуцент е Краси Ванков/ Съдби на кръстопът, София ден и нощ/

Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 09:03 от Georgey King

# 392
  • Мнения: 3 439
В Уимбълдън 🙂 не съм го гледала като актьор май 😂

# 393
  • Мнения: 4 746
Бат' Жоро, точно Вини Джоунс, мисля че и в някакъв сериал играеше последните години, но да като цяло е по-известен от големия екран. На наш Ваня засега в сериалчета, пък кой знае докъде ще стигне.

# 394
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Даваха откъс от яг.луна и ми се мерна една актриса ,която ми заприлича на Силвия...не е тя,но вече образът и гласът и ме преследват навсякъде Sunglasses

Все едни и същи лица-Донков,Сано,Янорова,Боршош...дано не се появи Яна,Луиза,Бахарови и т.н.
Няма ли нови непознати актьори?!
Голям наплив всяка година за НАТФИЗ,а на колко от завършилите им се дава шанс за кариера,3-4 най-много...

Последна редакция: вт, 24 дек 2019, 11:56 от Doli

# 395
  • София
  • Мнения: 5 139
И аз не знам какъв е тоя страх да поканят някое младо, непознато лице. Който и български филм да си пусна - едни и същи мутри, които и да са били симпатични, вече са ми втръснали. Деян Донков с годините става все по-противен освен това. И Джаферович за разкош - аман...

# 396
  • Мнения: 669
В Уимбълдън 🙂 не съм го гледала като актьор май 😂
от 1994 до 1997 играеше в националния на Уелс, явно оттам съм го запомнил като футболист.Тогава нашия нац отбор би Уелс като прани гащи Simple Smile

# 397
  • Мнения: 1 152
Бих загледала новия сериал само ако си направим темичка да се забавляваме.

Даже я споделете тук в тази да знаем къде да се местим.

# 398
  • Мнения: X
Бих загледала новия сериал само ако си направим темичка да се забавляваме.

Даже я споделете тук в тази да знаем къде да се местим.
Аз вчера като видях кадрите от новия сериал и ходих да търся дали вече няма тема,така че и аз я чакам. Ще участват все стари муцуни,но поне ги бива,само дано мине без Яна Маринова. А този Сано имам чувството, че е най-оборотния в цялата гилдия,къде ли не участва,както и Луизата.

# 399
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Дават Алекс по нова тв,в "Смарт Коледа".

# 400
  • Мнения: 669
Бих загледала новия сериал само ако си направим темичка да се забавляваме.

Даже я споделете тук в тази да знаем къде да се местим.
Аз вчера като видях кадрите от новия сериал и ходих да търся дали вече няма тема,така че и аз я чакам. Ще участват все стари муцуни,но поне ги бива,само дано мине без Яна Маринова. А този Сано имам чувството, че е най-оборотния в цялата гилдия,къде ли не участва,както и Луизата.

Честно тая   Яна Маринова никога не съм я харесвал, като актриса... стана известна от един сървайвър... нищо интересно не е ...

# 401
  • Мнения: 3 439
Е как, има телО, има човек и тя...

# 402
  • Мнения: 3 330
В началото харесвах Яна Маринова - ново лице, приятна външност... Но след като не минава филм без нея, ми омръзна и доскуча. И ролите ѝ са еднотипни. Гледах я в театрална постановка, голямо викане и подскачане.

# 403
  • Мнения: 4 868
В началото харесвах Яна Маринова - ново лице, приятна външност... Но след като не минава филм без нея, ми омръзна и доскуча. И ролите ѝ са еднотипни. Гледах я в театрална постановка, голямо викане и подскачане.

Никъде не пише, че тя ще участва в новите сериали

# 404
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Дано не участва...

Общи условия

Активация на акаунт