Пътят на честта - Тема 9

  • 37 703
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Кой уби Оги?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 420
  • Мнения: X
Не е връзки. Достатъчно евтин е.

Е, то евтин, евтин, ама съсипва всички сериали с тази рецитация. Направо ми става неудобно като го слушам какво дърво е...

То аз по-естествено бих декламѝрала репликите, макар да съм далеч от артистичните среди. Crazy

# 421
  • Мнения: 2 778
Актьорството далеч не е толкова лесно занимание:)

# 422
  • Мнения: 4 868
Актьорството далеч не е толкова лесно занимание:)

А тая неговата новата с голямо самочувствие, подготвя се да става популярна покрай него

# 423
  • Мнения: 3 743
Захариев е просто едно хубаво лице и най-вече тЕло. Кът са привлекателните млади артисти с добро телосложение и затова е вървежен. Няма много, пък макар и кадърни, които да се влязат в роля на секси мачо.

# 424
  • Мнения: 774
То хубаво секси мачо , но като рецитира чак не ти се гледа Захариев.

# 425
  • Мнения: 2 778
Познатите лица са в пряка корелация със зрителския интерес. Сиреч - с рейтинга.
Нито един продуцент не би заложил на отбор анонимници, колкото и добри да са.

# 426
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 539
Е, никой не иска само анонимници,  но около едно дърво  пет птички да цвъркат е повече отколкото пет известни дървета да се правят на голяма работа.

# 427
  • Мнения: 9 478
Аз тук съм съгласна с Bigcitynights и съм склонна да вярвам, че Захариев го взимат, защото е нископлатен актьор. Хем е приятен за окото, хем е сравнително известен и ползва славата на Под прикритие, хем не търси огромен хонорар. Що да не го вземат?
Чудо голямо дали му се отдава актьорството или не, важното е продукцията да се продаде.

Също съм съгласна и че няма как да участват само непознати актьори.
Наистина въртят едни и същи популярни лица, които омръзват, но е факт, че те привличат зрителския интерес.

Но смятам, че зад един успешен продукт трябва да има баланс между всеки отделен компонент - актьори, сценарий, режисура, заснемане и т.н.
Колкото и да ти е добър замисъла, когато сложиш пълни пънове за главни действащи лица, резултатът е трагичен.
Както и обратното - колкото и добри и известни актьори да наемеш, когато играят пълни нелепици, талантът им се губи.

# 428
  • Мнения: 2 778
Коренът на всички беди е в липсата на добри сценарии и сценаристи. Без добра история и текст нито Иняриту може да режисира, нито Мерил Стрийп може да играе. От друга страна летвата е твърде ниско. Хората просто искат да гледат известни родни актьори, не ги вълнува какво играят и как играят. Иначе няма как да си обясним защо госпожа Александрова от старозагорския театър е звезда в "Пътят на честта". Няма човек от колегите й, който да не изпитва неудобство гледайки как се пули и мръщи в 52 серии. Но зрителите искат сеир. Тва е положението.

# 429
  • Мнения: 774
Според мен ,за да има добър сценари да се направи конкурс,да се обяви темата и може нещо интересно да се получи.А сега една и съща сценаристка ще прави следващия сериал направо е смешно след тези критики по филма.

# 430
  • София
  • Мнения: 14 512
Според мен ,за да има добър сценари да се направи конкурс,да се обяви темата и може нещо интересно да се получи.А сега една и съща сценаристка ще прави следващия сериал направо е смешно след тези критики по филма.
Много карат по семейна и приятелска линия нашите продуценти - Магърдич си влачи цялата фамилна и другарска орда навсякъде, на Милошко жена му не спира да бълва глупости сезон след сезон, но не мирясват и продължават да лапат пари откъдето им падне.

# 431
  • Мнения: 2 778
Според мен ,за да има добър сценари да се направи конкурс,да се обяви темата и може нещо интересно да се получи.А сега една и съща сценаристка ще прави следващия сериал направо е смешно след тези критики по филма.

Ягодовата луна е заснет отдавна.

# 432
  • Мнения: 669
Според мен ,за да има добър сценари да се направи конкурс,да се обяви темата и може нещо интересно да се получи.А сега една и съща сценаристка ще прави следващия сериал направо е смешно след тези критики по филма.
Много карат по семейна и приятелска линия нашите продуценти - Магърдич си влачи цялата фамилна и другарска орда навсякъде, на Милошко жена му не спира да бълва глупости сезон след сезон, но не мирясват и продължават да лапат пари откъдето им падне.

Кой е Милошко?

# 433
  • Мнения: 1 705
Евтим Милошев.

# 434
  • Мнения: 774
Ягодова луна може да е заснет отдавна ,но да не би творческият подход на Фуджеджиева да се е променил.Стилът на авторката не се променя.

Общи условия

Активация на акаунт