Пътят на честта - Тема 9

  • 37 795
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Накрая нещо не се изказа добре за бг киното Bowtie

# 451
  • София
  • Мнения: 5 139
Ако не е правено от нея, не й го хвали...

# 452
  • Мнения: 774
Явно Фучката някой я лансира ,за да дават нейните измишльотини.А тя като на конвейр пише та да падат парички.Творчески процес при нея няма важно е да се изсипе алабализма на лумпените зрители.Хич не и пука.Но ние сме критични и ще чакаме следващото и творение.Весело посрещане на Новата година

# 453
  • Мнения: 3 865
кво толкова я величаят тази Кера бе - сама с дете в големия град. Изобщо не виждам да е сама - от 1 ден си имаше дом и приятелка, която и помага за всичко. И работа и намери, винаги беше до нея и всеки се бута да помага на самотната майка-вдовица. Отделно па и умница и хубавица и за всичко я бива. Толкова много и е дал Господ, че изобщо не е за оплакване. Само дето свекървата я мрази, ама то колко свекърви не мразят снахите си. И моята ме мрази па не ми дреме.

# 454
  • Мнения: 1 469
Шамара дето Кера отвъртя на Бонка се нарежда веднага след този дето изяде Джофри. Ако може и на гифче да го направите, ще си гогледам често Wink

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
По бнт от 20,30ч ще дават бг филм с Начо.

# 456
  • Мнения: 6 159
Колко е гадно , когато бившето ти гадже се опитва да е интересно за твоя сметка...

https://blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/kalin-vrachanski-prizna-za … a_news718231.html

Как пък тази толкова отворена дама го игра дърво цял сезон Thinking

# 457
  • Мнения: 15 311
Тоз пък убитак нарочен за секссимвол, ох, бе, че и се хвали с оргии. Оргии правят само мислите му за оргии в главата му. Пф.

# 458
  • Мнения: 29
Знаете ли, от къде мога да сваля целия сезон?

# 459
  • Мнения: 4 868
От торентите, особено в арена бг ги има всичките

# 460
  • Мнения: 29
От торентите, особено в арена бг ги има всичките
.     Благодаря, че в Замунда ги няма Simple Smile

# 461
  • Мнения: 3 865
Знаете ли, от къде мога да сваля целия сезон?

има го в Neterra.
Тази Жаки има ли корекции? Леко ми е странна физиономията и

# 462
  • Мнения: 669
Тоз пък убитак нарочен за секссимвол, ох, бе, че и се хвали с оргии. Оргии правят само мислите му за оргии в главата му. Пф.

 Кой бе , Джастуня? Калчо Врацата ли е секссимвол? Че и  недоволстваш на всичкото отгоре Wink На теб кой бг артЕст ти е секси? Мен Ленчето Петрова, Глорето Петкова, Анка Пенчева и доста други Wink а за руските актрЕси няма да говоря, то при тях грозни  няма Simple Smile

# 463
  • Мнения: 4 868
От торентите, особено в арена бг ги има всичките
.     Благодаря, че в Замунда ги няма Simple Smile

И от вбокс могат да се изтеглят

# 464
  • Мнения: 3 439
Тоз пък убитак нарочен за секссимвол, ох, бе, че и се хвали с оргии. Оргии правят само мислите му за оргии в главата му. Пф.

 Кой бе , Джастуня? Калчо Врацата ли е секссимвол? Че и  недоволстваш на всичкото отгоре Wink На теб кой бг артЕст ти е секси? Мен Ленчето Петрова, Глорето Петкова, Анка Пенчева и доста други Wink а за руските актрЕси няма да говоря, то при тях грозни  няма Simple Smile
Тези само за гледане стават, не блестят с талант. Глория Петкова силно се съмнявам да е актриса, но парадоксално показа заложби.

Общи условия

Активация на акаунт