Пътят на честта - Тема 9

  • 37 790
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 15 309
От статията: "Феновете на сериала периодично надигат глас, че искат нов сезон, и молбите им най-после са чути от Нова телевизия..."
Joy Joy Joy
Тия яко се бъзикат, явно комедийната линия продължава.
Истината е, че и на мен ми липсваше сериала след като свърши, защото комедията беше пълна и бая смях падаше и ако съм лелеяла за втори сезон, то е било с идеята да продължа да се забавлявам пред екрана и най вече тук в темата.
Но сериозни фенове на сериала, в смисъл на истински фенове, съпреживяващи "драмата" на героите и техните окаяни съдби, да са драпали за втори сезон ми идва прекалено и.. ме разсмива от сърце. Joy

# 616
  • Мнения: 7 190
Когато влязох в темата, за да прочета новите мнения, попаднах и на последната анкета 'Кой уби Оги'. Кой всъщност уби Оги стана ли ясно? Rolling Eyes

# 617
  • Мнения: 9 484
Докато зацепя кой беше Оги 😂 не се ли оказа, че е бил брат му, Димитър май се казваше?

# 618
  • Мнения: 774
Само трошене на пари е продължението на сериала.По-добре нещо друго да измислят.Безплоден сценарий,калпава игра на Силвия Петкова и Ивайло.Въобще Фуджеджийски алабализми.

# 619
  • Мнения: 2 780
Има няколко много добри проекта за сериал, които търсят път за реализация. Стискаме палци.

# 620
  • Мнения: 1 447
Силвия тренирала всеки ден, за да влезе във форма.
И обсъжда да ‘възкресят’ КирИту Блендерски.
Въххх, нИдейти бя!!!

# 621
  • Мнения: 15 309
О, да, това беше топ новината.
Била се разпльокала и отпуснала цяла година и сега трябвало да влиза във форма, че нали била фаталната жена в сериала, героинята и де, и куцо и сакото точело лиги по нея. Joy
Боже, тия още не са почнали да снимат дет се вика, а вече започнаха да ни разсмиват. Тръпна в очакване.

# 622
  • Мнения: 774
Тези от сериала много на сериозно са се взели.

# 623
  • София
  • Мнения: 5 138
Сега като направи тяло като на "ангел" на Victoria's Secret, ще видите вие! Grinning

# 624
  • Мнения: 774
То не се знае.Фучката може и да измисли герои от чужбина,които да се борят за героинята .Колко му е.Бежанци ли бяха,какви ли и те ще премират по нея .

# 625
  • София
  • Мнения: 5 138
То не се знае.Фучката може и да измисли герои от чужбина,които да се борят за героинята .Колко му е.Бежанци ли бяха,какви ли и те ще премират по нея .

Може и канадецът на жената на Ивайло Захариев (много хубаво го обясних)...

# 626
  • Русе
  • Мнения: 1 770
То не се знае.Фучката може и да измисли герои от чужбина,които да се борят за героинята .Колко му е.Бежанци ли бяха,какви ли и те ще премират по нея .

Може и канадецът на жената на Ивайло Захариев (много хубаво го обясних)...

So sexy-то Simple Smile

# 627
  • Мнения: 81
Новият "злодей" много ще ви допадне според мен. Ако и него оплюете ви признавам Simple Smile) не е хейт..просто всеки си има мнение Simple Smile

# 628
  • Мнения: 1 160
Новият "злодей" много ще ви допадне според мен. Ако и него оплюете ви признавам Simple Smile) не е хейт..просто всеки си има мнение Simple Smile

Кой е в ролята на новия злодей?

# 629
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Киро Блендера ще бъде заместен от Ваньо Миксера?

Общи условия

Активация на акаунт