Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • София
BUBA_k, права си да! Нещо какво съм гледала преди - то е 480лв на едното око RelaxedRelaxedRelaxed Ама няма кой да види. Много се радвам, че ще има отзиви от процедурата от татко ти. Доколкото разбрах е безболезнена и реално подобрението е съществено! Не само се спира развитието, но има подобрение в самата симптоматика. Но мисля, че ако пак се образуват друзи след време трябва да има повторна процедура... Незнам, ново е още и няма точна яснота. Но се радвам, че го има във България! Доста скъпо устройство е, и не навсякъде го има Simple Smile Скъпа е и като процедура, но реално ефекта, който обещава е буквално чудесен.
              Благодаря за включването Hug

# 16
Здравейте всички, ходих в Луксор и се потвърди диагнозата - уточни се влажна форма на дясно, суха на ляво и инжекциите ще са необходими и наложителни. Реших се на лечение с Елия и ме подготвиха за протокол към здр каса. Скоро трябва да получа документите, да ги внеса в касата и да чакам одобрение. Колелото се завъртя. Интересно ми е обаче - питах има ли нужда да пия витамини и д-ра отговори, че не. Но да си пия морковите, заради лявото око. Да не се пазя от нищо друго освен цигари и стрес. Общо взето останах доволна от прегледа - отношението, оборудването, стилът на работа ми допаднаха. Не ми допадна това, че не обещават 100%, че ще има положителен резултат. Затова малко ме гложде под лъжичката, но какво да се прави. Ако нищо не правя 100% е по-лошо, защото промените в окото напредват...

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 07:28 от Pipilota2

# 17
  • София
Щом има влажна форма е задължително да се вземат мерки- чувала съм добри отзиви от Елия! За витаминте обаче не съм съглана или по-точно за лутеина,който да не е витамин. Добавки с лутеин е добре да се взимат или поне само лутеин от време на време! Бета-каротина няма толкова голяма ефект, колкото лутеина! Успех и пиши като минат инжекциите. Познавам човек с  няколко инжекции и напълно възстановено око; е не, вижда с него като преди, но вижда и лошите процесите бяха напълно спрени!

# 18
Майка ми е с диагноза дегенерация на макулата, като първоначално беше суха форма и пиеше витамини на Допел Херц, в последствие премина във влажна и започнаха да и поставят инжекции в окото, струват по 200 лв. в Луксор, но на всеки три - четири месеца се налага отново да се правят процедурите.

# 19
Да ви споделя до тук какво стана:направих първата инжекция на 2.март. След около 10 дни резултатът бе видим и добър. Кривините почти изчезнаха, а и чувството за недостатъчна видимост вдясно изчезна. Почувствах се обнадеждена, направо окрилена... До днес... В това смутно време ми отказаха да направят втората инжекция в срок. Предлагат ми да си взимам ампулите по протокол и да ги пазя в хладилника. А кога ще свърши блокадата и дали ще успея да ги съхраня правилно, дали няма да има ефекта на който се разчита с такова отлагане без точен срок - никой не казва. Операционната е заключена и ще ме прегледат само ако имам влошаване на зрението. Как да излъжа, като исках даже да благодаря и да се похваля?! Чудя се какво да правя...

# 20
  • София
Много се радвам, че има подобрение! Ами незнам дали е ще е фатално отлагането...Имам позната, която ги слага когато и скимне малко и има пак голям ефект, но със сигурност е по-добре да е в срок.Но като не може... със сигурност си вземи ампулите и си ги съхранявай.

Общи условия

Активация на акаунт