Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 8

  • 62 907
  • 886
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 217
Каква е разликата между обикновенния пакет раждане и вип пакета раждане, освен цената? Пише нормално раждане има цена 1600лв, 1800лв и 2000лв. Като никъде не намирам какво включват цените.

# 91
  • Мнения: 289
Каква е разликата между обикновенния пакет раждане и вип пакета раждане, освен цената? Пише нормално раждане има цена 1600лв, 1800лв и 2000лв. Като никъде не намирам какво включват цените.

1600 - нормално раждане
1800 - нормално раждане с изобр на екип
2000 - нормално раждане с избор на екип + самостоятелна стая

# 92
  • Мнения: 217
Каква е разликата между обикновенния пакет раждане и вип пакета раждане, освен цената? Пише нормално раждане има цена 1600лв, 1800лв и 2000лв. Като никъде не намирам какво включват цените.

1600 - нормално раждане
1800 - нормално раждане с изобр на екип
2000 - нормално раждане с избор на екип + самостоятелна стая
Много благодаря Simple Smile

# 93
  • Мнения: 63
Момичета, преди планирано секцио срещахте ли се с анестезиолог? Тези от вас, които са приети предишния ден по документи, но си спят вкъщи, а след това имат 4 нощувки в болницата, плащахте ли тази 1ва "нощувка" като допълнителна?
Благодаря!

# 94
  • Мнения: 24
Момичета, преди планирано секцио срещахте ли се с анестезиолог? Тези от вас, които са приети предишния ден по документи, но си спят вкъщи, а след това имат 4 нощувки в болницата, плащахте ли тази 1ва "нощувка" като допълнителна?
Благодаря!
Аз среща с анестезиолог нямах, само с интернист. Заплаща се въпросната нощувка, вие преценявате дали да останете или не ако всичко е наред. Аз лично си бях вкъщи, след това лежахме 3 дни. Тоест с първата общо 4 нощувки.

# 95
  • Мнения: 784
Никой не ми е казвал, че нощувката преди секциото се заплаща. Доколкото знам се плаща само, ако чакаш бебето, а твоите нощувки по пътеката са приключили. На отворените врати поне така казаха. Освен това казаха, че се гледат нощувките след раждането.
Ще е неприятно, ако са го променили.

# 96
  • Мнения: 63
Момичета, преди планирано секцио срещахте ли се с анестезиолог? Тези от вас, които са приети предишния ден по документи, но си спят вкъщи, а след това имат 4 нощувки в болницата, плащахте ли тази 1ва "нощувка" като допълнителна?
Благодаря!
Аз среща с анестезиолог нямах, само с интернист. Заплаща се въпросната нощувка, вие преценявате дали да останете или не ако всичко е наред. Аз лично си бях вкъщи, след това лежахме 3 дни. Тоест с първата общо 4 нощувки.

Т.е. след операцията Вие нощувахте 3 нощи там, а не 4, така ли?

# 97
  • Мнения: 196
Мен ме приеха през нощта към 2 часа.Тази нощувка не я брояха.След тази нощ имах още 4.Не съм плащала допълнително.

# 98
  • Мнения: 24
Момичета, преди планирано секцио срещахте ли се с анестезиолог? Тези от вас, които са приети предишния ден по документи, но си спят вкъщи, а след това имат 4 нощувки в болницата, плащахте ли тази 1ва "нощувка" като допълнителна?
Благодаря!
Аз среща с анестезиолог нямах, само с интернист. Заплаща се въпросната нощувка, вие преценявате дали да останете или не ако всичко е наред. Аз лично си бях вкъщи, след това лежахме 3 дни. Тоест с първата общо 4 нощувки.

Т.е. след операцията Вие нощувахте 3 нощи там, а не 4, така ли?

По документи бях приета предния ден, след това имах 3 нощувки, да. Платих си 4. В документите ми е записано, че съм приета от предишния ден. По принцип секциото си е 4 нощувки и с избора на екип платихме 2200лв.

# 99
  • Мнения: 16
Здравейте, може ли да ми кажете за мамите, които са родили вече при кой педиатър сте били при двата безплатни прегледа. При кой д-р препоръчате да си запишем час. Благодаря 😊

# 100
  • Мнения: 71
Д-р Гергинова!

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 5 927
Здравейте, някой може ли да препоръча АГ с опит с тромбофилия ?

# 102
  • Мнения: 16
Здравейте, бих ви насочила към д-р Сигридов, но в момента не преглежда. Но може да отидете при доц. Русев, който назначава и проследява за тромбофилия.

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 5 927
Здравейте, бих ви насочила към д-р Сигридов, но в момента не преглежда. Но може да отидете при доц. Русев, който назначава и проследява за тромбофилия.

Благодаря за отговора.
Бях вече при доц. Русев. Но сега търся АГ, което може да следи бременност с тромбофилия. Бих искала, ако може да е във Вита.
Ако някоя от вас се е следила във Вита и е била с тромбофилия, ще се радвам, ако сподели как е протекло проследяването и при кого.

# 104
  • София
  • Мнения: 543
Честно казано, не мисля, че във Вита някой е специализиран в тази област. В Токуда доктор Колева мисля, че се занимава с бременни с тромбофилия. Доктор Сигридов, както са казали, но до края на януари няма да има яснота къде ще преглежда.

Общи условия

Активация на акаунт