Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 348
  • 767
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 955
Весела, съжалявам! Желая ти успех и следващия път всичко да е наред до края!

# 166
  • Мнения: 2 523
vesela_lucille - Страшно много съжалявам Sad И аз съм в сходно положение, но загубих бебчето през ноември в 28гс.
Дано следващото икси донесе късмет и на двете ни

# 167
  • Мнения: 480
И аз се включвам с молба за съвет. Мисля да сменям лекарката си, но вече имам пакет за Щерев за следене на бременност, така че трябва да я сменя с някой от Щерев. Чудя се между д-р Михайлович и д-р Милчева. Моля ви за мнения. Д-р Милчева дава ли си телефона за контакт, ако има нещо?
Михайлович препоръчвам аз! Цялата бременност ми следи, и на раждането живи и здрави ще е той. Мога да кажа, че имахме съмнение за секцио, но последно той ме убеди да съм естествено!💕 Виждаме се всяка седмица(от 32ра) вече съм 36та. Предстои ми раждане тези седмици, но ми е спокойно с него. Знам, че по всякао време мога да му звънна и да споделя с него. Извънредни прегледи също е правил с мен. Шегува се и ме кара да се отпусна, че последните седмици съм малко Хахо 🤣 сигурно от хормоните. Даде ми телефона си от началото ☺️
Имам позната, която се следи при Милчева и тя ми е казвала само суперлативи за нея ☺️

Весела, много съжалявам за това, което си преживяла Sad Бързо възстановяване и скоро отново в редиците! ❤️

# 168
  • Мнения: 89
При Арабаджи съм. Струва ми се малко на настроения. 1 път е мила и обяснява всичко, друг път ме прерупва за 3 минути и само дето не ме гони от кабинета. Явно е от лекарите, които ако не са на кеф и прегледа не е ок. Не поиска да ми даде телефон за връзка, не било практика. Ако имало нещо да ходя директно или да звъня да оставя съобщение. 2 пъти ходих при дежурни. 1 път й оставих съобщение и тя не ми върна обаждане и ми преля малко чашата...
Мисля, че са претоварени, много малко са лекарите за следене на бременност, това разделение дето са го направили не е много практично.

# 169
  • Мнения: 783
Все едно слушам за друг лекар,чак ми е нереално. Sad Аз останах страшно доволна от следенето при нея.
Много съжалявам за случилото се,пожелавам възможно най-скоро 2 чертички и един щастлив финал. ❤

# 170
  • Мнения: 3
Весела, съжалявам! Желая ти успех и следващия път всичко да е наред до края!
Благодаря, но този път мисля да задавам въпроси докато не получа отговор - мисля, че всяка една от нас, преживяла подобен ужас, е длъжен да получи някакъв адекватен отговор! Благодаря от Heart
Все едно слушам за друг лекар,чак ми е нереално. Sad Аз останах страшно доволна от следенето при нея.
Много съжалявам за случилото се,пожелавам възможно най-скоро 2 чертички и един щастлив финал. ❤
Скъпа, да, и аз чак се чудя... Нейна пациентка съм от 2008 - първа бременност, тя ме следеше, раждане в месец 7 заради преекламсия, недоглеждане, бебето беше на ръба, да не говорим за мен... Тогава тя идваше в Майчин дом, защото там ме пратиха от Щерев, и дори следеше как зараства операцията (секцио). Да, много е мила, много обгрижва, много симпатична, затова реших и втората бременност при нея. Но ето, случи се това и само ми каза "Съжалявам". Аз не съм от тези, които искат утеха или да бъдат съжалявани, но и до ден днешен не ме и попитала какво става, как съм и т.н., неща, които според мен са в реда на нещата... Имат много работа, така е, но и ние сме отишли там за помощ и търсим отговори, а не защото няма какво да правим Wink
Весела, съжалявам! Желая ти успех и следващия път всичко да е наред до края!
Благодаря, тук срещам подкрепа и това е ценно за всяка една от нас Heart
vesela_lucille - Страшно много съжалявам Sad И аз съм в сходно положение, но загубих бебчето през ноември в 28гс.
Дано следващото икси донесе късмет и на двете ни
Дано, скъпа, днес подготвих документите за Фонда и в понеделник ще ги подам. Дано този път стане... но трябва да сме по-настоятелни, така си мисля... Ако не е тайна, какво се случи при теб?

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 15:48 от AnMary

# 171
  • Мнения: 825
Ужас. Две деца родих при нея, никога не съм имала забележка, освен че на моменти е била дръпната и прибързана, да... Явно не си преценяват капацитета спрямо броя пациенти....

# 172
  • София
  • Мнения: 2 325
Има ли някоя от вас да е родила нормално след първо секцио и при кой доктор?

# 173
  • Мнения: 3
Ужас. Две деца родих при нея, никога не съм имала забележка, освен че на моменти е била дръпната и прибързана, да... Явно не си преценяват капацитета спрямо броя пациенти....
Да, явно това е проблем, че не могат да се справят с големия брой пациенти... Но явно това пречи за качествена работа Simple Smile, което поражда други въпроси...

# 174
  • Мнения: 111
Здравейте, дали ли има мнения за д-р Стратиева?
Записана съм на БХС и ФМ при нея. Не съм я избирала, а моята лекарка направо ми записа час.. Не бях подготвена и не бях чела за лекарите тогава.
Четох доста положителни неща за нея и че има сертификат от Лондон. Все пак видях и няколко негативни мнения и пропуски от нейна страна. Та реших да питам ако някой близките години има впечатление от нея. Simple Smile
Може би ако не я харесам следващата ще бързам да се вредя за Чавеева.

# 175
  • София
  • Мнения: 3 843
Като цяло се води авторитет, но аз не съм доволна от нея. И трите ми ФМ бяха при нея. На първата не се яви, прегледа ме стажантката Константиниду. На втората докторката беше там, но пак ме прегледа стажант ката. На третата все пак ме прегледа докторката, но честно казано беше припряна и не особено обясняваща, та си предпочитах стажантката.
Отделно нито веднъж не се спази записания час. Все се чакаше и то доста.

# 176
  • Мнения: 111
Благодаря за обратната връзка! Аз лично ще се оплача все пак това е специализиран преглед и се дават маса пари. Дано имам късмет поне да е тя. При Андреева давах да ме види специализантката, но Андреева беше зад гърба й и всичко е наред. Това беше единичен случай.

Ppp защо не си запази при друг след първата?
Като цяло се води авторитет, но аз не съм доволна от нея. И трите ми ФМ бяха при нея. На първата не се яви, прегледа ме стажантката Константиниду. На втората докторката беше там, но пак ме прегледа стажант ката. На третата все пак ме прегледа докторката, но честно казано беше припряна и не особено обясняваща, та си предпочитах стажантката.
Отделно нито веднъж не се спази записания час. Все се чакаше и то доста.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 21:06 от geri99

# 177
  • София
  • Мнения: 3 843
Не знам, бях неориентирана и мислех, че е единичен случай. Впоследствие разбрах, че това е практика в Щерев. Включително и за Чавеева. Третия път исках при друг, то се оказа, че Стратиева има свободен час за когато ми беше удобно. Казах си, че ако пак ме прегледа специализант, ще пусна оплакване и ще искам възстановяване на част от сумата. Но това не се случи и така. Simple Smile

# 178
  • Мнения: 89
При Искилиева няма стажанти, та за това аз си запазвам за нея. Много е некоректна тази практика със стажантите.

# 179
  • Мнения: 70
Някоя мама да е раждала при д-р Билчев и какви наблюдения може да сподели?

Общи условия

Активация на акаунт