Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 280
  • 767
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 26
Здравейте момичета, аз също съм пациент в Щерев при доктор Арабаджи. Много останах учудена, че вече не практикуват секцио по желание, а само ако е наложително. Това много ме разочарова, защото страшно много исках да родя в тази клиника и бих искала да попитам дали някоя от Вас знае друг лекар в Щерев, който би се съгласил на секцио по желание. Все пак смятам, че след като си плащам имам право да реша как да родя, за мен просто естественото раждане не е опция. Знаете, ли друга частна клиника където правят секцио по желание? Извинявам се, ако постът ми е дълъг, но съм нова. Благодаря за отговорите.

# 226
  • Мнения: 286
Beliqdelarosa, аз разсъждавах точно като теб и бях много разочарована, че вече нямам право на избор. Аз също бях готова да сменя клиниката, но не го направих само заради д - р Милчева, която е мой лекар от години и държах да остана при нея. В крайна сметка родих нормално за 3.5 часа от първата контракция до излизането на бебка и наистина се възстанових много бързо. Иначе, до колкото съм чувала от мои познати, във всяка една друга клиника можеш да си избереш начина на раждане.

# 227
  • Мнения: 955
Здравейте. Насочих се към д-р Коновалова. Сега се следя при Арабаджи, но имам час за Коновалова, и ако ми допадне мисля да я сменя. Въпросът ми е какво е нужно и нужно ли е да направя нещо в тази връзка или просто вече започвам да ходя при новата лекарка? Също така трябва да ми се поднови болничния. Това ще може ли да го направи новата лекарка? Благодаря!

# 228
  • Мнения: 825
Здравейте. Насочих се към д-р Коновалова. Сега се следя при Арабаджи, но имам час за Коновалова, и ако ми допадне мисля да я сменя. Въпросът ми е какво е нужно и нужно ли е да направя нещо в тази връзка или просто вече започвам да ходя при новата лекарка? Също така трябва да ми се поднови болничния. Това ще може ли да го направи новата лекарка? Благодаря!
Няма нужда от обяснения. Изборът си е ваш. Отивате при новата и това е. За болничния няма проблем също. Успех.

# 229
  • Мнения: 1
Препоръчвам доктор Гергана Гогова, тя проследи бременността ми и изроди първородния ни син на 05.02.2020г. Изключително доволна съм, много е сърдечна, отзивчива и е прекрасен специалист!

# 230
  • Мнения: 92
Доктор Арабаджи е страхотен човек, но напоследък е доооста натоварена, а пред кабинета ѝ винаги е фраш. Откакто стана това разделение едните да са ин витро, другите за проследяване на бременност, нещата излизат извън контрол. На мен ми даде номера си чак когато минах в графата рискова бременност в 6-ти месец. Почти винаги като съм влизала на преглед телефонът ѝ звъни и тя се ядосва, че не може да си обърне внимание на пациентките. Аз попаднах в графата рискова бременност, защото не се хвана навреме проблемът, но аз съм си виновна, че не я изчаках, а се доверих на стажантката д-р Халил, че всичко е ок (през това време д-р Арабаджи беше в спешно секцио) Жената е толкова отдадена на работата си, супер мила, внимателна и интересуваща се, но напоследък явно е започнала да прегрява, кара и нощни смени в отделението, отделно има и семейство. Лично на мен ми е звъняла да ме търси защо не съм отишла на преглед, а аз бях минала отново при  д-р Халил, която ме отпрати с думите: " Докторката ( която заместваше Арабаджи, тъй като тя пак беше на раждане) каза, че тоновете са добре, тя д-р Арабаджи и без това няма да те преглежда, нали те гледа миналата седмица, ела другата седмица." От тогава ми е за урок да си чакам докторката и да не се доверявам на стажанти, особено на тази... На мен винаги ми е вдигала телефона, защото не се знаеше дали ще стигна изобщо до 36 г. с. и дали няма да се наложи да ме препратят в Майчин дом. Но така или иначе, ако имате проблем, тя и по телефона ще ви каже да идете в болницата, тя няма как без да ви е прегледала, да разбере какво ви има. Дано сега Коновалова като се връща, малко да се нормализират нещата, но знам че и за нея има бая желаещи.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 23:00 от Flower_94

# 231
  • Мнения: 85
Дами, моля за помощ. Има ли някой лекар в Щерев, който е наясно с мутации и тромбофилия?

# 232
  • Мнения: 286
Littleblackdress1, за тези неща препоръчвам проф. Паскалева. Работи в националната кардиологична болница. Към нея ме насочи д-р Милчева, за да сме сигурни, че сме предприели правилната терапия.

# 233
  • Мнения: 162
Здравейте,
някой има ли някой впечатления от д-р Билчев за ФМ? Предстои ми първа такава и се чудя при него ли да я правя или да си запиша час другаде, понеже следящия ми АГ направо ми каза да записвам час при него.

# 234
  • Мнения: 52
Здравейте,
някой има ли някой впечатления от д-р Билчев за ФМ? Предстои ми първа такава и се чудя при него ли да я правя или да си запиша час другаде, понеже следящия ми АГ направо ми каза да записвам час при него.
JamJam, началото на този месец аз бях при д-р Билчев на ФМ. Нямам база за сравнение, но той е спокоен, направо се заема с прегледа, обяснява какво вижда, дали всичко изглежда в норми, ако имаш въпроси отговаря. Мисля, че около 20-ина минути продължи прегледа. Навреме влязохме, нямаше опашки за чакане.

# 235
  • Мнения: 42
Здравейте, момичета. Има ли някоя от вас наблюдение дали в Щерев може да се ражда, ако майката е с гестационен диабет. Понеже Знам, че неонатологията не е на най-високо ниво, затова се чудя дали е разумно да родя там с гестационен диабет?

# 236
  • Мнения: 52
Здравейте, можете ли да ми кажете какво беше работното време на администрацията за вземане на болнични?

# 237
  • София
  • Мнения: 47
Здрасти, болничните се взимат от 14 до 17ч. понеделник до петък.

Здравейте, можете ли да ми кажете какво беше работното време на администрацията за вземане на болнични?

# 238
  • Мнения: 16
Здравейте,
Може би повтарям някого,но имам питане относно пакетите в Щерев.Ако закупиш пакет, самите прегледи при наблюдаващия лекар заплащат ли се както стандартна ЖК по 50 лв. или това влиза в пакета?Не говоряза извънредни и спешни прегледи,разбира се.Част от прегледите/изследвания мога да си възстановя по ДФ, кръвни изследвания, урина и тн.стандартни мисля да направя по ЗК другаде, за това искам да си направя сметка колко реално биха стрували останалите неща като цяло,ако са извън пакет.
Следя се при д-р Коновалова и ако някой може да сподели отзиви за раждане при нея, бих била много благодарна!

# 239
  • Мнения: 290
Мога да споделя отзиви за Д-р Коновалова. Родих декември 2019г. при нея. Цялата бременност следях при нея, а тя беше рискова. Много съм доволна от нея. Направи всичко необходимо да износя бебето си до 37 г. с. Позитивен човек е и ме нахъса да родя нормално.

Общи условия

Активация на акаунт