Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 7

  • 71 343
  • 767
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 222
Здравейте, мамите, които са раждали скоро, могат ли да споделят какво се подсигурява от болницата, защото когато бях на ден на отворените врати преди време, разбрах, че в различните периоди може да се случи различни консумативи да не достигат. Има ли санитарни принадлежности за майката, нощници и еднократно бельо, както и превръзки? Също така има ли стерилизирана помпа или трябва сами да си носим и ако си носим наша, ще ни я стерилизират ли? Simple Smile

Здравей Simple Smile!
От болницата дават нощница и превръзки. Бельо, еднократно или не, трябва да си носиш ти. Аз си носех памучно - еднократното не ми допадна особено. Иначе нямаше козметика за баня, нито еднократна четка за зъби и паста - бяха ми казали, че може да има, може да няма и аз си взех за всеки случай. Помпа има, но ако си вземеш твоя ще ти я стерилизират. Дават и от еднократните чехли, но можеш и твои да си вземеш, особено като се къпеш.
Успех и леко раждане Simple Smile! 🍀🤞🏻🍼

# 286
  • Мнения: 42
Здравейте, мамите, които са раждали скоро, могат ли да споделят какво се подсигурява от болницата, защото когато бях на ден на отворените врати преди време, разбрах, че в различните периоди може да се случи различни консумативи да не достигат. Има ли санитарни принадлежности за майката, нощници и еднократно бельо, както и превръзки? Също така има ли стерилизирана помпа или трябва сами да си носим и ако си носим наша, ще ни я стерилизират ли? Simple Smile

Здравей Simple Smile!
От болницата дават нощница и превръзки. Бельо, еднократно или не, трябва да си носиш ти. Аз си носех памучно - еднократното не ми допадна особено. Иначе нямаше козметика за баня, нито еднократна четка за зъби и паста - бяха ми казали, че може да има, може да няма и аз си взех за всеки случай. Помпа има, но ако си вземеш твоя ще ти я стерилизират. Дават и от еднократните чехли, но можеш и твои да си вземеш, особено като се къпеш.
Успех и леко раждане Simple Smile! 🍀🤞🏻🍼

Много благодаря за отговора и за пожеланията Simple Smile

# 287
  • Мнения: 286
Tracyyy123, трябва да си навършила 36-та и да си започнала 37-ма седмица, преди това препращат.

# 288
  • Мнения: 715
За помпите -преди 2 години си носих моя на авент, ръчна. Отказаха ми стерилизация, тъй като техните бяха същите и не могат да ми я разпознаят после.

А да попитам хавлия за баня имаше ли, че вече не помня дали си носих. Сешоар също имах в списъка, но сега нямам възможност да взема?

# 289
  • Мнения: 127
Здравейте, някой има ли информация защо д-р Коновалова няма да бъде на работа през април?

# 290
  • Мнения: 539
Здравейте, някой има ли информация защо д-р Коновалова няма да бъде на работа през април?
  От по-рано е изчезнала, аз имах записан час при нея на 30-ти, на място ми съобщиха, че отсъства и ще я замества д-р Минчев.

# 291
  • Мнения: 127
На мен ми каза, че отсъства от тази седмица и целия април.

# 292
  • София
  • Мнения: 231
Трябва да сте влезли в 37 седмица. Сина ми родих в 37 и 4 дни и нямаше проблеми въпреки, че беше секцио и седя в кувьоз в болницата.
Привет! От коя седмица при раждане в Щерев не препращат към МД или Токуда? Трябва да си започнала 36 седмица или да е минала вече и да е започнала 37?

# 293
  • Мнения: 276
На мен ми каза, че отсъства от тази седмица и целия април.
Тя самата ли ви каза?
Странно ми е, защото миналия понеделник бях при нея и в петък трябваше да уточняваме как ще раждам, а вече я нямаше. В понеделник бях при Минчев, а ми казват, че съм пренасочена към Щърбанова. Другият понеделник имам записан час, но дори не ми казаха при кой лекар?!?!? А съм в почти 38г.с и още не знам как ще раждам.

# 294
  • Мнения: 127
Телефонът ми е коригирал думата. От регистратура ми казаха за отсъствието й.

# 295
  • Мнения: 92
Аз родих в деня, в който навърших 36-та седмица, изрично питах д-р Арабаджи дали да ходя към Майчин дом, тя каза да отивам в Щерев. Всичко мина добре, детето стоя само ден и половина в кувиоз на термопалатка. Сешоар и хавлии дават акушерките, когато си поискате.

# 296
  • Мнения: 85
Д-р Арабаджи от коя седмица си дава телефона?
Каква е цената на раждането в момента? 2000 лв. Ли е?

# 297
  • Мнения: 92
Д-р Арабаджи от коя седмица си дава телефона?
Каква е цената на раждането в момента? 2000 лв. Ли е?
Аз бях 24 г.с., когато ми го даде, но бях рискова бременност. 2135 лева е нормално раждане, ако сте здравно осигурена. За секцио мисля, че беше 2335. Най-добре вижте в сайта им, може да има промени.

# 298
  • Мнения: 70
Здравейте, от 16 март имало промени за секциото по желание е - 4000 лв. По медицински причини - 2350. Попаднах на публикация в Априлската група на майките във фб, че бебчето било седалищно, тесен таз и я изпратили за второ мнение при д-р Григорова, която казала, че няма проблем да роди нормално...тоест индиректно потикват да платиш 4000 лв. Притесних се, защото също съм с тесен таз според следящия - при норма 21 моят бил 17,бебчето върви големичко и имам 2 миоми и следващата седмица също съм при въпросната лекарка. Някой има ли отзиви от д-р Григорова?

# 299
  • Мнения: 132
Д-р Арабаджи от коя седмица си дава телефона?
Каква е цената на раждането в момента? 2000 лв. Ли е?
При мен го даде към 34-35 г.с. тъй като малката нещо се беше засилила да излиза.

Общи условия

Активация на акаунт